Přejít na obsah

Octavia I RS


novi37

Doporučené příspěvky

Zdravím,tak už brzy se kvám připojím,ale musím počkat do dubna.Aš mu skončí leasing.

Už se nemužu dočkat.

Doufám že nedělám blbost,když s OCTAVII 1.9 TDI du do OCTAVIA 1.8 RS -_-

Vypadá hodně libově,akorát mi tam neseděj ty bílý kola a to clonítko na předním skle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem,chtěl jsem se tu zeptat,O1RS se stále vyrábí pro Řecko pod názvem GT a vyjde na 590 tisíc.Myslíte,žeby se dala nějak sehnat?Myslím tím funglovku z Boleslavy

no ja si myslim, ze by sla taky dotahnout, je to ale este takovy trosku silnejsi ereso... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,tak  už brzy se kvám připojím,ale musím počkat do dubna.Aš mu skončí leasing.

Už se nemužu dočkat.

Doufám že nedělám blbost,když s OCTAVII 1.9 TDI du do OCTAVIA 1.8 RS -_-

RS bude urcite lepsi co do jizdnich vykonu, at podvozkove nebo motorove a pokud nejezdis dlouhe trasy a neresis spotrebu, tak je to dobra volba.

Ted jsem videl jednu z mala kratkejch Oct. 1,8T 110kW 4x4 predelana na RS, aspon brzdy byly RS a interier, snizena byla asi jeste vic, to by taky mohla byt zajimava varianta, skoda ze nedali i RS 4x4.

Nebo pak 1,9TDi 110kW v Golfu IV GT, nebo Leon FR 4x4 to je taky mrda... skoda ze se tohle TDi nedostalo do skodovek.

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zas tak hrozne to neni cekal jsem to horsi.

I tak to bude kolem 30tis.

kapota orig cca 5tis + lak

xenony bys mohl splasit kolem 10tis

naraznik orig cca 5tis + lak

přední maska tipuju tak kolem 2tis + lak

A když se poptá tak mnohem levnějí ;)

Nárazník cca 1500 a máska to samý v barvě jaký bude potřebovat na vrakáči ve Vršovicích ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem,chtěl jsem se tu zeptat,O1RS se stále vyrábí pro Řecko pod názvem GT a vyjde na 590 tisíc.Myslíte,žeby se dala nějak sehnat?Myslím tím funglovku z Boleslavy

no ja si myslim, ze by sla taky dotahnout, je to ale este takovy trosku silnejsi ereso... :D

Skoda ze se neprodava i pro CR, za 590tis. by to bylo lakave.

Octavia GT

142 kW při 5300 ot./min (první RS 132 kW při 5500 ot./min)

276 Nm 5020 ot./min (RS 235 Nm/1950-5000 ot./min)

0 na 100 km/h za 7,6 s (RS 7,9 s)

Euro 4

8 l/100 km,

cena 20990 euro.

post-30-1172337989.jpg

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...