Přejít na obsah

Octavia I RS


novi37

Doporučené příspěvky

a ještě

to je tvoje, Ludvo? Vypadá to zajímavě.

ne ne (bohužel..), když jsem poptával RS tak tohle byla jedna z nabízených (fotky z nabídky-rozlišení neovlivnim), líbila se mi moc, ale chtěl za ní tenkrát hroznou raketu (paintbrush), každopádně originální.....

ty máš ale tu žlutou v avataru služební, ne? Je to RS, jestli se nepletu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak zkurvit zlute RSo

tak todle taky nechapu..a nad kazdym timhle pripadem dlouho vrtim hlavou......a pritom tise :smich:

nechtel to nahodou strelit?za nejakych 300litru tusim?

tady neco co se mi dlouho hafo.....to je teprv stroj..zadny po....y pruhy nebo co

post-30-1172099963.jpg

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak zkurvit zlute RSo

tak todle taky nechapu..a nad kazdym timhle pripadem dlouho vrtim hlavou......a pritom tise :smich:

nechtel to nahodou strelit?za nejakych 300litru tusim?

tady neco co se mi dlouho hafo.....to je teprv stroj..zadny po....y pruhy nebo co

Tak tadle cerna cocta vypada HUSTE !!! Jen teda ty zrcatka sou tragedie a ty bych okamzite vymenil za cerny a pak jeste mel nechat origo predni naraznik, ale jinak ta cerna ty cerny folie fakt NO.1 :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak zkurvit zlute RSo

tak todle taky nechapu..a nad kazdym timhle pripadem dlouho vrtim hlavou......a pritom tise :smich:

nechtel to nahodou strelit?za nejakych 300litru tusim?

tady neco co se mi dlouho hafo.....to je teprv stroj..zadny po....y pruhy nebo co

Tak tadle cerna cocta vypada HUSTE !!! Jen teda ty zrcatka sou tragedie a ty bych okamzite vymenil za cerny a pak jeste mel nechat origo predni naraznik, ale jinak ta cerna ty cerny folie fakt NO.1 :palec2:

tam je origo naraznik, ne? sou tam pridany jen naky ty lizatka, myslim....:) a ty cerny spidery vypadaj taky celkem dobre... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak zkurvit zlute RSo

tak todle taky nechapu..a nad kazdym timhle pripadem dlouho vrtim hlavou......a pritom tise :smich:

nechtel to nahodou strelit?za nejakych 300litru tusim?

tady neco co se mi dlouho hafo.....to je teprv stroj..zadny po....y pruhy nebo co

Tak tadle cerna cocta vypada HUSTE !!! Jen teda ty zrcatka sou tragedie a ty bych okamzite vymenil za cerny a pak jeste mel nechat origo predni naraznik, ale jinak ta cerna ty cerny folie fakt NO.1 :palec2:

tam je origo naraznik, ne? sou tam pridany jen naky ty lizatka, myslim....:) a ty cerny spidery vypadaj taky celkem dobre... ;)

Jojo prave ty lizatka sem mel na mysli. A ty cerny SPIDERy sou LUXUSNI ... mit cernou octuli tak nevaham !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jn.,.ty zrcatka a ty nejaky pridavny lizatka bych taky nemusel ...ale jinak v te cerna to vypada hodne dobre :)

Jojo hlavne ty cerny kola s tema foliema delaj svoje !!!

muj clovek :D

a tady jeste neco.....

post-30-1172148959.jpg

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw kolik tak muze stat uprava tech spideru do cerny, docela bych to prubnul... :t

Hele netusim ... ale pripojim se dom a najdu ti tam jednu fotecku co mel jeden klucina z UK kdyz byli v Mimoni ... moc se mi to libilo ! Jinak cena by me take zajimala a dokonce si nejsem jistej, jestli nahodou JendaRS nema ty kola udelany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw kolik tak muze stat uprava tech spideru do cerny, docela bych to prubnul...  :t

Hele netusim ... ale pripojim se dom a najdu ti tam jednu fotecku co mel jeden klucina z UK kdyz byli v Mimoni ... moc se mi to libilo ! Jinak cena by me take zajimala a dokonce si nejsem jistej, jestli nahodou JendaRS nema ty kola udelany.

no bylo by to fajn ta kola, k tomu este hodit cerny folie, co vy nato? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...