Přejít na obsah

Octavia I RS


novi37

Doporučené příspěvky

hele bady koukal sem na ty vyplne a sou ok, chtelo by to jen ty listicky, jako minule...jestli ti to teda neva...?? jinak ten naraznik je celej takovej popraskanej a dojebanej, tak se asi vyplati vzit novej....kdyz uz, tak uz.... ;) ale diky!!!

tož právě na to koukám tak by to bylo zbytečný, neni problem to vycvakam ;):D od toho narazniku ti pak pomůžu :D

super, hodnej, diky! :) jinak jestli ho budes chtit, tak rad ti ho poslu... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novi je mi tě opravdu líto, ale ber to z tý lepší stránky - seš celej a auto jezdí ( oprava za pár kaček ). Já se příští týden dozvim kdy zhruba dostanu peníze od pojišťovny abych už si taky mohl koupit RS. Ovšem má to velkej háček - na dopravce mi řekli, že pokud bude vyžadován znaleckej posudek ( pokud by se odvolal ten blbec co mi tam vjel ) tak se to může protáhnout až o půl roku. No a to by byl problém - to bych se musel začít hodně snažit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novi je mi tě opravdu líto, ale ber to z tý lepší stránky - seš celej a auto jezdí ( oprava za pár kaček ). Já se příští týden dozvim kdy zhruba dostanu peníze od pojišťovny abych už si taky mohl koupit RS. Ovšem má to velkej háček - na dopravce mi řekli, že pokud bude vyžadován znaleckej posudek ( pokud by se odvolal ten blbec co mi tam vjel ) tak se to může protáhnout až o půl roku. No a to by byl problém - to bych se musel začít hodně snažit.

Ahoj Kubo, no tohle je taky na posrání... <_<

A bude žlutá...? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novi je mi tě opravdu líto, ale ber to z tý lepší stránky - seš celej a auto jezdí ( oprava za pár kaček ). Já se příští týden dozvim kdy zhruba dostanu peníze od pojišťovny abych už si taky mohl koupit RS. Ovšem má to velkej háček - na dopravce mi řekli, že pokud bude vyžadován znaleckej posudek ( pokud by se odvolal ten blbec co mi tam vjel ) tak se to může protáhnout až o půl roku. No a to by byl problém - to bych se musel začít hodně snažit.

jj oproti tobe je todle vazne hracka.... ;) tak doufam, ze ti to taky dobre dopadne... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...