Přejít na obsah

Octavia I RS


novi37

Doporučené příspěvky

Jojo ten znacek by se mi take libil !!! Ale nemam paru kde se do da splasit !

no ja si myslim, ze to nepujde asi jen tak sehnat...mozna nejak vyrobit na objednavku, kazdopadne je to pecka!!! ;)

No nekde to nejspis delat musej ... mozna by se nas pak naslo vic co by to chtelo a mohlo by to byt i levnejsi ! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo ten znacek by se mi take libil !!! Ale nemam paru kde se do da splasit !

no ja si myslim, ze to nepujde asi jen tak sehnat...mozna nejak vyrobit na objednavku, kazdopadne je to pecka!!! ;)

No nekde to nejspis delat musej ... mozna by se nas pak naslo vic co by to chtelo a mohlo by to byt i levnejsi ! ;)

jj, tak ja rozhodim site a uvidime... ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekne videjko -_- Do tech 200km/h te nekdo taky brzdil?, :D

jj porad tam nekdo byl a neslo plynule zrychlovat, buduzel a kdyz uz sem mel naslapnuto nad 240, tak mi tam vjel nejakej debil primo predemne a mel sem co delat, abych to ubrzdil...a este navic v jedny ruce drzet mobil, aby to nejak vypadalo a druhou ridit v tydle rychlosti, to taky neni zadna prdel.... :) zitra se pokusim znova a doufam, ze tech 265 tacho udelam, pro ty, co mi to tady neveri.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekne  videjko -_- Do  tech  200km/h  te  nekdo taky  brzdil?, :D

jj porad tam nekdo byl a neslo plynule zrychlovat, buduzel a kdyz uz sem mel naslapnuto nad 240, tak mi tam vjel nejakej debil primo predemne a mel sem co delat, abych to ubrzdil...a este navic v jedny ruce drzet mobil, aby to nejak vypadalo a druhou ridit v tydle rychlosti, to taky neni zadna prdel.... :) zitra se pokusim znova a doufam, ze tech 265 tacho udelam, pro ty, co mi to tady neveri.... ;)

Yeah bro, show them what u got and they'll show some respect !!!! RS NIGAZZ !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekne  videjko -_- Do  tech  200km/h  te  nekdo taky  brzdil?, :D

jj porad tam nekdo byl a neslo plynule zrychlovat, buduzel a kdyz uz sem mel naslapnuto nad 240, tak mi tam vjel nejakej debil primo predemne a mel sem co delat, abych to ubrzdil...a este navic v jedny ruce drzet mobil, aby to nejak vypadalo a druhou ridit v tydle rychlosti, to taky neni zadna prdel.... :) zitra se pokusim znova a doufam, ze tech 265 tacho udelam, pro ty, co mi to tady neveri.... ;)

Yeah bro, show them what u got and they'll show some respect !!!! RS NIGAZZ !!!

Surething, I´ll show them, what we are.... RS NIGAZZZ....they must respect us!!! :D :D

Editováno: , autor: novi37
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem konečně narazil na sport nerez svody pro OI RS - a podívejte kolik stojí . NEJSOU TO MAGOŘI ? Bral jsem od nich hodně věcí ( např. komplet supersprint race vejfuk ), ale todle mě vážně zaskočilo. Todle mi napsali :

Dobrý den, pane Hudák,

Supersprint dodává tyto svody:

kod: 325601 Nerez svody (materiál 310S) určené pro Garret T3 - T25 Turbo

(nelze je použít na sériově montované turbo). Hodnotu pro kolik kW jsou

svody určené výrobce bohužel neuvádí (ale v případě určení svodů pro

Garreta, bude jistě o dost větší než sériové svody).

Běžná cena je 48.800,-Kč

Cena pro Vás 46.300,-Kč

V příloze Vám zasílám foto.

TAK TO SI JE S LÁSKOU A RADOSTÍ VYROBIM SÁM - a nedostanu se nad 5 tis Kč.

post-30-1172212363_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem konečně narazil na sport nerez svody pro OI RS - a podívejte kolik stojí . NEJSOU TO MAGOŘI ? Bral jsem od nich hodně věcí ( např. komplet supersprint race vejfuk ), ale todle mě vážně zaskočilo. Todle mi napsali :

Dobrý den, pane Hudák,

Supersprint dodává tyto svody:

kod: 325601 Nerez svody (materiál 310S) určené pro Garret T3 - T25 Turbo

(nelze je použít na sériově montované turbo). Hodnotu pro kolik kW jsou

svody určené výrobce bohužel neuvádí (ale v případě určení svodů pro

Garreta, bude jistě o dost větší než sériové svody).

Běžná cena je 48.800,-Kč

Cena pro Vás 46.300,-Kč

V příloze Vám zasílám foto.

TAK TO SI JE S LÁSKOU A RADOSTÍ VYROBIM SÁM - a nedostanu se nad 5 tis Kč.

Tak to je teda strasnej mazec :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem konečně narazil na sport nerez svody pro OI RS - a podívejte kolik stojí . NEJSOU TO MAGOŘI ? Bral jsem od nich hodně věcí ( např. komplet supersprint race vejfuk ), ale todle mě vážně zaskočilo. Todle mi napsali :

Dobrý den, pane Hudák,

Supersprint dodává tyto svody:

kod: 325601 Nerez svody (materiál 310S) určené pro Garret T3 - T25 Turbo

(nelze je použít na sériově montované turbo). Hodnotu pro kolik kW jsou

svody určené výrobce bohužel neuvádí (ale v případě určení svodů pro

Garreta, bude jistě o dost větší než sériové svody).

Běžná cena je 48.800,-Kč

Cena pro Vás 46.300,-Kč

V příloze Vám zasílám foto.

TAK TO SI JE S LÁSKOU A RADOSTÍ VYROBIM SÁM - a nedostanu se nad 5 tis Kč.

hahaha se trosku posrali, ne??? :D :D :D to me teda pobavilo takhle o ranu!!!! :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakub : Kazdopadne ... uz mas vyhlidnute auti ???

Mám, bude to O RS I mr 02 - 03. ( podmínkou je klimatronik, 4xbag, výhřev sedaček, xenony, asr + stabilizace, origo 17 alu, 1. maj + serviska + koupeno v čr ) - ostatní je snad v základu.

Koupě se už blíží - čekám na penízky od poj - nemám dost na koupi v hotovosti a s lízačkou nekamarádim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakub : Kazdopadne ... uz mas vyhlidnute auti ???

Mám, bude to O RS I mr 02 - 03. ( podmínkou je klimatronik, 4xbag, výhřev sedaček, xenony, asr + stabilizace, origo 17 alu, 1. maj + serviska + koupeno v čr ) - ostatní je snad v základu.

Koupě se už blíží - čekám na penízky od poj - nemám dost na koupi v hotovosti a s lízačkou nekamarádim.

akorat ten vyhrev mi chybi :) a rok mam 10/2001

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakub : Kazdopadne ... uz mas vyhlidnute auti ???

Mám, bude to O RS I mr 02 - 03. ( podmínkou je klimatronik, 4xbag, výhřev sedaček, xenony, asr + stabilizace, origo 17 alu, 1. maj + serviska + koupeno v čr ) - ostatní je snad v základu.

Koupě se už blíží - čekám na penízky od poj - nemám dost na koupi v hotovosti a s lízačkou nekamarádim.

akorat ten vyhrev mi chybi :) a rok mam 10/2001

Škodíkovi taky chyběl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem konečně narazil na sport nerez svody pro OI RS - a podívejte kolik stojí . NEJSOU TO MAGOŘI ? Bral jsem od nich hodně věcí ( např. komplet supersprint race vejfuk ), ale todle mě vážně zaskočilo. Todle mi napsali :

Dobrý den, pane Hudák,

Supersprint dodává tyto svody:

kod: 325601 Nerez svody (materiál 310S) určené pro Garret T3 - T25 Turbo

(nelze je použít na sériově montované turbo). Hodnotu pro kolik kW jsou

svody určené výrobce bohužel neuvádí (ale v případě určení svodů pro

Garreta, bude jistě o dost větší než sériové svody).

Běžná cena je 48.800,-Kč

Cena pro Vás 46.300,-Kč

V příloze Vám zasílám foto.

TAK TO SI JE S LÁSKOU A RADOSTÍ VYROBIM SÁM - a nedostanu se nad 5 tis Kč.

No aspon by kluci meli na 2 mesicni platy prodavacum, husty. Na tu moji plecku chteli za Supersprint svody 18000-19000, taxem slusne podekoval a pred rokem pred Vanocema ukecal Lexu na nejakejch 12000, akorat pak nebyly prachy :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska sem tunil na barandaku...celej predek mam v p*ce....naradnik, maska, svetla, blinkry, kapota....vsechno na odpis.... <_<

Co se stalo :o:( ???

no jel sem v kolone, tak cca 30km/h koukam a najednou typek predemnou zastavil prakticky na miste, slapnul sem na brzdu az na podlahu, ale uz to nebylo pra nic platny.... predek totalka voddelanej....a ze zadu me este skrtlo to auto, co jelo zamnou, ale to neni skoro videt, zato predek, je prakticky pryc.... <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...