Přejít na obsah

Padání ruček na Octavii


SkodaFabia1.4MPI

Doporučené příspěvky

  • o 10 měsíců později...
Jestli někomu padají ručky na Octavii tak mohu opravit. Je to závada v budících a projeví se to většinou na jakém koliv typu budíku. Stačí donést nebo poslat budíky. Opravuji kolem Přerova.

Takže po domluvě opravím na počkání.

SkodaFabia1.4MPI@seznam.cz

Zatím OK ale kdyby tak to mám kousek. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
Taky mi to začalo dělat. Byl jsem v šoku. Ručičky mrtvý a pak naskočily, takhle ještě asi dvakrát.. Jak se to dá opravit??

já měl to samé...většinou to dělá studený spoj na desce, ale pokud tomu moc nerozumíš jako já, tak to přenech odborníkům, nebo kup nové budíky, jako já :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já měl to samé...většinou to dělá studený spoj na desce, ale pokud tomu moc nerozumíš jako já, tak to přenech odborníkům, nebo kup nové budíky, jako já :)

To není problém. Jsem elektrikář nebojím se toho. Když to už budu mít venku tak se na to podívám, jen mi šlo o radu co nebo kde je problém.. Díky moc za radu až budu mít čas vrhnu se na to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 3 roky později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 roky později...

Ahoj te, měnil jsem ručičky za červené a jen jsem vypojil budiky, vyměnil ručičky a zpět... od té doby mi padají ručičky... jsem z Turnova, poraďte...

PS.: nic jsem nerozebíral...

Editováno: , autor: Effo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...