Přejít na obsah

palubní deska


stoliver

Doporučené příspěvky

zdravím, počkal jsem až budou vyrábět roomstery aspoň půl roku, takže jsem v přesvědčení vychytanosti náběhových vozů počkal do ledna a koupil jsem jej. Nejen že mi neustále svítí osvětlení odkládací přihrádky, teda už ne, jsem odpojil konektor -), nabíhají mi neustále noví a noví cvrčci...

Žádám o radu, do servisu s crvčkama nepojedu, vím, že by to bylo ještě v horším stavu než je to teď. Na fotce jsem zakroužkoval červeně místo, kde to vrže nejvíce, při rozjíždění, v zatáčkách. Poraďte, pokud někdo víte, kde je to třeba podlepit, či jinak upravit. Děkuji

post-52-1173985381_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stoliver: Cvrčkovia sa veľmi zle odstraňujú - dlho sa hľadá, že čo presne je zdrojom vŕzgania. Vrže to aj vtedy, keď necháš schránku otvorenú? A máš niečo v tej schránke, čo by mohlo byť zdrojom pazvukov?

Proste najprv treba nájsť zdroj - vyprázdni schránku, jazdi chvíľu s otvorenou schránkou atď... Keď nájdeš zdroj, je potom najmenší problém podlepiť to samolepiacou plsťou alebo iným vhodným materiálom.

Na t svetielko v schránke šup do servisu, je na to servisná akcia, má označenie 96B3-treba upraviť tyčinku, ktorá tlačí na mikrospínač pri zatvorenej scrhánke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám říjnový model, najeto 7200km a cvrček žádný, světlo svítí jen kdy má. Jediná vada byla, že nešel maxi-dot. pomohl reset v servisu. A za začátku se zapínala bezpečnostní pojistka při vytahování zadního levého okna. Jinak vše tak jak má být.

Musím zaklepat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím " Roomsteráky " , vlastním Sportíka od 21.2. 2007 najeto 1500 km a zatím ( musím také zaklepat ) vše v poho ! Je pravdou že sem tam něco vrzne , ale to jen tehdy , když najedu na Našem náměstí na tzv.kočičí hlavy ! Chtěl jsem se jen zeptat , už jste někdo koukal pod palubní desku u spolujezdce ? Překvapilo mě , že je tam nějaký kus plastu a ten tam není vůbec nějak připevněn , jako by tam něco chybělo , prostě tam lítá jak nudle v bandě . To může bejt taky zdrojem nějakého vrzání . Nechybí tam náhodou nějaký kryt ? Mrkněte se prosím , dík !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My mame najazdene nieco cez 1000 km. Plasty vo vnutri zatial v pohode, akurat tento tyzden som si vsimol pri prejazde nerovnostami vrzganie na pravej strane vo vnutri, najprv som si myslel, ze to robi bezpecnostny pas, ale asi to bude v pravych zadnych dverach...

Inak ta lampicka v odkladacej schranke zatial v pohode - ked bolo auto vyrobene niekedy v septembri/oktobri - mam si aj na nu davat pozor?

OT:Kde sa dozviem, kedy bolo auto presne vyrobene, lebo v papieroch k nemu som to nenasiel. :mellow:

Editováno: , autor: jey-r
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím " Roomsteráky " , vlastním Sportíka od 21.2. 2007 najeto 1500 km a zatím ( musím také zaklepat ) vše v poho ! Je pravdou že sem tam něco vrzne , ale to jen tehdy , když najedu na Našem náměstí na tzv.kočičí hlavy ! Chtěl jsem se jen zeptat , už jste někdo koukal pod palubní desku u spolujezdce ? Překvapilo mě , že je tam nějaký kus plastu a ten tam není vůbec nějak připevněn , jako by tam něco chybělo , prostě tam lítá jak nudle v bandě . To může bejt taky zdrojem nějakého vrzání . Nechybí tam náhodou nějaký kryt ? Mrkněte se prosím , dík !

ja mam k dneskau 4056 km, nevrze nic.

co se tyka toho plastu, tak to asi bude kryt, kam se da pridal CD changer. U ridice je pod podobnym pojistkova skrin. Mel by tam byt jen zacvaklej, koukni, jesli nemam ulamany nejaky packy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím " Roomsteráky " , vlastním Sportíka od 21.2. 2007 najeto 1500 km a zatím ( musím také zaklepat ) vše v poho ! Je pravdou že sem tam něco vrzne , ale to jen tehdy , když najedu na Našem náměstí na tzv.kočičí hlavy ! Chtěl jsem se jen zeptat , už jste někdo koukal pod palubní desku u spolujezdce ? Překvapilo mě , že je tam nějaký kus plastu a ten tam není vůbec nějak připevněn , jako by tam něco chybělo , prostě tam lítá jak nudle v bandě . To může bejt taky zdrojem nějakého vrzání . Nechybí tam náhodou nějaký kryt ? Mrkněte se prosím , dík !

ja mam k dneskau 4056 km, nevrze nic.

co se tyka toho plastu, tak to asi bude kryt, kam se da pridal CD changer. U ridice je pod podobnym pojistkova skrin. Mel by tam byt jen zacvaklej, koukni, jesli nemam ulamany nejaky packy.

a jak ten kryt vyndam? je nato nejaky spec.postup?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vaau tak to ted nevim, u ridice za to normalne skubnes a je to. u toho spolujezdce sme to jeste nedelal, tak nevim jestli tam nahodou neni nejaky sroubek. pokud to nejde bez pouziti vetsi sily, tak to radsi zatim nech. Zitra jdu montovat do rumika nejaky drobnosti, tak na to juknu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vaau tak to ted nevim, u ridice za to normalne skubnes a je to. u toho spolujezdce sme to jeste nedelal, tak nevim jestli tam nahodou neni nejaky sroubek. pokud to nejde bez pouziti vetsi sily, tak to radsi zatim nech. Zitra jdu montovat do rumika nejaky drobnosti, tak na to juknu.

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vaau  tak to ted nevim,  u ridice za to normalne skubnes a je to. u toho spolujezdce sme to  jeste nedelal, tak nevim jestli tam nahodou neni nejaky sroubek. pokud to nejde bez pouziti vetsi sily, tak to radsi zatim nech. Zitra jdu montovat do rumika nejaky drobnosti, tak na to juknu.

dik

No totiž u spolujezdce dole pod odkládací schránkou nemám žádnej plast , jenom , jak jsem už psal , tam je nějakej molitan nebo co to je , taková jakoby výstuha ( odhlučnění ) ? Ale připadá mi to , jako by tam něco chybělo ?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sme se v tom trochu porejpal. Nevim tedy jestli myslime to same, ale u spolujezdce je tedy spodni schranka. Pod ni je asi 7 cm plast(to je od schranky), kterej presahuje asi 2cm prez dalsi plast, misto kteryho (nebo asi spis do nej) se dava ten changer. vyndat ale nejde. Jde jen vyndat to co vidis na fotce.

post-52-1174243836_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty ses v tom opravdu pohrabal . Moc díky , já jsem myslel právě ten lisovanej polystyrén . Ten mi tam právě docela lítá a to si myslim , že právě sem tam vrzne . Ale už mám nalítáno 2000 km a musit říct , že zatim jsem opravdu nade vše spokojenej . Akorát spotřeba mi nějak nejde dolu . Ale to se určitě zlepší !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám rumcajse týden zatím bez vrzání a cvrkání, jezdím ještě se 4 roky starou fabkou

a tam se už něco ozývá ale tam to po dlouhém hledání a rozebírání nakonec řeším zapnutým rádiem protože hledat to znamená rozebrat půl auta a stejně se na to nepříjde. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
de nada, ale kdyz ho tam nemas, nezvysila se ti hlucnost? mas ted odkrytej ventilator. a pokud povezes nejaky zvydavy decko, tka by do nej mohlo nacpat prstiky.

větší hlučnost jsem ani nepocítil a zatím malé děti nevozím... :) , ikdyž do budoucna doufám budou... ale zatím jsem přemýšlel, jak ten výlisek tam umístit na pevno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem při cestě pro manželku do práce myslel, že vyskočím z auta. V autě rachot jak blázen, každou chvilku se plasty ozývaly od jinud. Pak jsem zjistil, že to dělají brýle ve schránce na stropu. Brýle jsem vyndal a bylo ticho. ticho. ticho.

Netušil jsem, že se to může takhle rozléhat po autě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...