Přejít na obsah

Chyby na VAG


mirecoslav

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...

Tak definitivně končím s řešením opravy chyby 17559 , jako poslední záchranu jsem dal auto do autorizovaného servisu a čekal zázrak , který se ale nekonal. tušili že na 90% to dělá druhá lambda (zakoupili novou -3500kč )  po ujetí 120 km zase chyba 17559. otestovali  obě lambdy ,těsnost výfuku  , KAT,  zpětné vedení výf plynů,  a vše podle PC OK, nejhorší je že chyba  nevyskočí ani při testovací jízdě  ale až po delší době.

 

Nemá cenu rvát do toho peníze dokud to jede a nebude žrát víc jak 7,5-8L/100km , nedám na další řešení "universální chyby " ani 1Kč

Editováno: , autor: George_rider
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím

Pánové, mám problém se startováním.Při startu auto točí ale nenastartuje. Vag vypisuje dvě závady. 18043-datový BUS pohonu:chybějící sdělení od Klima P1635-35-00.A 17909 - relé palivového čerpadla(J17) - zkrat na kostru P1501 -35-00. Nesetkal se někdo s takovýma závadama? Mockrát děkuji za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Přidám se sem se svým problémem auto hlásí tyto chyby:


 

16514 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1 

            P0130 - 35-10 - Malfunction in Circuit - Intermittent

Readiness: 0010 0001

 


01598 - Drive Battery Voltage 

            07-10 - Signal too Low - Intermittent

 

01054 - Power Supply Relay; Terminal 30 (J317) 

            28-00 - Short to Plus

 

Jde mě hlavně o tu poslední chybu řešil jste to už někdo?? Doplním že se jedná o fabii 1,4MPi r.v.2000 po vymazání se chyby neobjeví hned ale za nějeký čas se vrátí....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím borci, Vag304 mi hlásí chybu 18043 - Pohon datove sbernice Chybi odezva rid.jednotky klimatizace P1635 - 35-00 -  -

problém je v tom že klimu moje auto nemá a nikdy nemělo,před časem jsem měnil BSG kvůli triplingu,a od té doby mi to hlási chybu,Jednotka BSG byla z auta které klimu mělo ale nejde mi do hlavy že mi to hází chybu v řídící jednotce motoru,kodování jsem udělal presne podle puvodní BSG.Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dneska jsem se konečně dokopal k tomu, abych pustil VAG na autě. Zjištěním bylo, že v seznamu chybí Fabia, ale nedělal jsem si s tím hlavu a zapnul jsem program pro Octavii.

 

Nevím, jestli je to právě tím, že jsem spustil takový program, ale objevilo se několik chyb.

 

16500 - Snimac teploty chladici kapaliny (G62) Nesmyslny signal
            P0116 - 35-10 -  - - Sporadicky

01314 - rid.jedn. motoru
            49-10 - bez komunikace - Sporadicky

01322 - rid.jedn. multifunkcni jednotky (J501)
            49-10 - bez komunikace - Sporadicky

 

Poté jsem spustil ještě test airbagu (od posledního měnění po havárii svítí stále kontrolka) a vyběhlo na mě toto. Pokud to dobře chápu, není zapojená konstra nebo je špatně ukostřená?

 

00595 - Data o nehode ulozena
        35-00 -  -

00588 - Roznetka airbagu (strana ridice) (N95)
        32-10 - hodnota odporu prilis velka - Sporadicky

00589 - Roznetka 1 airbagu (strana spolujezdce) (N131)
        29-10 - zkrat na kostru - Sporadicky

00589 - Roznetka 1 airbagu (strana spolujezdce) (N131)
        32-10 - hodnota odporu prilis velka - Sporadicky

00589 - Roznetka 1 airbagu (strana spolujezdce) (N131)
        33-10 - hodnota odporu prilis nizka - Sporadicky

Editováno: , autor: Sabiza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím, na VAGu mám chybu 01598 - Drive Battery Voltage 07-10 - Signal too low - Sporadická. Baterku jsem už měnil před týdnem (je možné že je to chyba ještě ze staré baterky). Každopádně mi občas tuhne řízení v zatáčkách (dělá to občas i po výměně baterky, ale už ne tak často). Mohl by to být vadný altík? Že by nestíhal zásobovat servo? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...