Přejít na obsah

1.8 TSI (118 kW)


Rocky

Doporučené příspěvky

Nj to ja zase mam radsi vzadu napsano, protoze jsou taci ktery se na vyfuky nedivaji, ale kdyz vidi neco cerveneho vzadu tak daji pokoj :) Nebo si spis daji pozor :-D

Takovy dotaz nema nahodou 2.0TDi cervene taky dva vyfuky rovne...mam takovy dojem ze jsem neco takoveho videl, ale nejsem si uplne jisty. 1.9 to maji vsechny otocene dolu to vim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Bladik: Psal jsi ze ti to za studena cuka..... Tak drz se mne uz taky... Tesim se az bude zima a pujdu to reklamovat. Jinak ta spotreba asi v poho cesta Vizovice trnkobrani Zlin Brno spotreba 6,5 l na pohodu.... Tak se mi to liby..... :p :p :p a co ty jake budes davat zimni gyumy na svojeho MILASKA... :palec2::p :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovy dotaz nema nahodou 2.0TDi cervene taky dva vyfuky rovne...mam takovy dojem ze jsem neco takoveho videl, ale nejsem si uplne jisty. 1.9 to maji vsechny otocene dolu to vim :)

Standartně jsou zahnutý dolů stejně jako u 1.9, akorát jsou o něco větší, ale klidně jsi mohl vidět rovnou koncovku z originálního příslušenství a ta je tuším stejná právě jako u RS nebo Scouta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Bladik: Psal jsi ze ti to za studena cuka..... Tak drz se mne uz taky... Tesim se az bude zima a pujdu to reklamovat. Jinak ta spotreba asi v poho cesta Vizovice trnkobrani Zlin Brno spotreba 6,5 l na pohodu.... Tak se mi to liby..... :p :p :p a co ty jake budes davat zimni gyumy na svojeho MILASKA... :palec2::p :p

No tohle totiz dela vadna vaha vzduchu, takze nevim nevim, uvidim.

Ty gumy vubec nevim, musim koupit disky a potom vymyslet nejake obuti.

Ta spotreba je moc pekna na tuto hodnotu jsem se jeste nikdy nedostal, ja se pohybuju kolem sedmi kdyz jedu dlouhou trat...to si jel po dalnici? To snad ne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Bladik" Jak pisu Vizovice - Zlin, potom jsem najel na D1 a dojel jsem do BRNA na exit a kouknul jsem se na spotrebu. Jinak dlouhodobou mam na 8,2 l, ale to jezdim hodne po meste. Jinak neni problem, jak blbnu se dostat na 9 az 10 l. ve meste. :):p :p

V jinem topicu, co mi asi smazali mi Karlos3, doporucil zimni dunlopy SP Winter sport 3D 205 55 R16 - vena 2840 kc, uz jsem je objednal.Jenom jeste budu schanet poklice na 16, ale to je nekam jinam . CUS

PS: Mam dovcu nescuchnem se nekde? :) :) :p

Editováno: , autor: p2p
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano je to o exterieru, ale pod pojmem sport si predstavuji ne jen tuzing ale take motor viz nase 1.8TSi :palec2: ... pro fabii mozna dostacujici 1.6, ale napsat na fabii HTP Sport to ve me budi absolutni smich :p

Bratr ma take fabii 1.2, ja to nejak nepomlouvam, ale kdyz uz mam prachy na to abych si koupil vybavu sport tak to si muzu priplatit i par kacek za motor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jak kdyby ti někdo se Superbem říkal, že už sis mohl připlatit pár kaček za větší káru... nemyslíš? to co říkáš je nesmysl... kdyby to byla výbava například Style, tak nad tím ani nepřemýšlíš... výbava Sport je to proto, protože má sportovní sedačky, 15" kola apod. ... Blade, nechtěj abych si o tobě myslel, že si hloupej... ju? ;) díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promin, ale k cemu nez vizuelnimu vzhledu ti jsou v 1,2 sportovni sedacky a 15-ky kola...to je k smichu a ted si myslim, ze hloupej je tady nekdo jinej, ale ja to nebudu. fuck

Pro rejpaly, s timto motorem jsem toho najezdil celkem hodne, byl to kombik a do sportovni jizdy to ma zatracene daleko.

Ale radsi zpet k 1.8TSi to je mnohem lepsi diskutovani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...