Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

tak aktualitka: taťkův zákazník o faceliftu něco málo ví, nic sice nepověděl, až na jedno: je z onoho faceliftu prý všeobecné povzdvižení lidí, spoustě lidí se to auto nelíbí a říkají, že se facelift značně nepovedl..jak by asi řekl každý, řekl i taťka, že je to asi jen výběrem lidí - že každý má individuální vkus..dostal odpověď, že přesně to samé říkali i o nové Fábce a taky jim to vyšlo - Fabia se neprodává a většině lidí se nelíbí...čili začínám mít mírné obavy, zda škodovka nešla nad své síly moc rychle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deny.Kr: Sorry za offtopic, ale nedá mi to...kde jsi vzal info, že se nové Fábie prodává míň??...To je nesmysl!! Sice spoustu lidí remcá a mají připomínky (a neříkám, že neoprávněné - na každým šprochu, pravdy trochu, že ano ;) ), ale prodeje rostou a to především u varianty combi, která je mimořádně úspěšná. ...to jen tak pro upřesnění :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deny.Kr: Sorry za offtopic, ale nedá mi to...kde jsi vzal info, že se nové Fábie prodává míň??...To je nesmysl!! Sice spoustu lidí remcá a mají připomínky (a neříkám, že neoprávněné - na každým šprochu, pravdy trochu, že ano ;) ), ale prodeje rostou a to především u varianty combi, která je mimořádně úspěšná. ...to jen tak pro upřesnění :p

já fakt nevím..jen jsem opakoval, co řekl taťkův zákazník..poněvadž vlastní škodovku, měl by to asi vědět..ale možná bral jen svůj autosalon-fakt nevím ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, že v ČR klesly prodeje krátké Fábky v privátní sféře, ale na druhou stranu vzrostly prodeje N1 (firemní) a vzrostly prodeje varianty combi, která je celkem úspěšná, takže ve finále je to v ČR tuším cca konstantní, ovšem ve zbytku světa prodeje rostou a tudíž celkový odbyt FII je vyšší než za stejné obdobý loňského roku a to nemluvím o Roomsteru, což je defakto třetí varianta Fábky, takže jistě ubírá část zákazníků ;)

Mimořádné oblibě zákazníků se těší nová Škoda Fabia Combi. Tento model je v prodeji od ledna letošního roku a za první čtvrtletí bylo zákazníkům dodáno celkem 19 503 vozů. Pro vůz řady Fabia se tak rozhodlo 63 579 zákazníků, což je ve srovnání s loňským rokem o 8,5 % více.
Editováno: , autor: SKAJA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, že v ČR klesly prodeje krátké Fábky v privátní sféře, ale na druhou stranu vzrostly prodeje N1 (firemní) a vzrostly prodeje varianty combi, která je celkem úspěšná, takže ve finále je to v ČR tuším cca konstantní, ovšem ve zbytku světa prodeje rostou a tudíž celkový odbyt FII je vyšší než za stejné obdobý loňského roku a to nemluvím o Roomsteru, což je defakto třetí varianta Fábky, takže jistě ubírá část zákazníků ;)

nj..tak to nevím,na statistiky jsem se nekoukal-ale šlo mi o jediné: tak 100% ten facelift možná nebude a bojím se,aby se líbil ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidíme...já rozhodně další OII kupovat nehodlám, takže mi to může být u prd... :p Ale nevím, za co teda ty designery platí, když vypouští takový neestetický věci :kuk: ...ale zase na druhou stranu Fábia se mi líbí, akorát má blbý proporce a díky tomu vypadá divně...OII je celkem v poho a jestli dostane výraz alá SII, tak by se mi to mohlo zamlouvat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidíme...já rozhodně další OII kupovat nehodlám, takže mi to může být u prd... :p Ale nevím, za co teda ty designery platí, když vypouští takový neestetický věci :kuk: ...ale zase na druhou stranu Fábia se mi líbí, akorát má blbý proporce a díky tomu vypadá divně...OII je celkem v poho a jestli dostane výraz alá SII, tak by se mi to mohlo zamlouvat ;)

jj..přesně-fabia jde,ale divné proporce,které u octavie nezmění..a dle toho,co vím,tak by ta octavia mohla vypadat pěkně..zda se jim to podařilo 100% vyrovnat,či to vypadá, jako přilepené,to se uvidí,no...ať už bude facelift jakýkoli, na podzim OII před faceliftem 100% nechci, na čemž jsme se shodli i s taťkou - čili facelift na 99% budeme mít, otázkou je,jak budeme spokojeni,no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napravím to co nejdříve

upřímě: sice dost dobře nechápu onu logiku, neb jsem udělal poměrně důvěryhodnou fotokopii (co mi řekli i ti, co octavii viděli, či co mají přehled), ale dobrá, chápu, že jsou všichni nedočkavý a musí si hrát - jsem stejný..ale když už, tak už pořádně ne? :palec2:

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...