Přejít na obsah

2.0 TDI PD (103 kW)


Ludvíček

Doporučené příspěvky

Taky bych Skautíka čipnul, ale bojím se toho. Kámoš takhle nechal auto načipovat, pak mu pořád prokluzovala spojka, ani nejezdil brutálně, jen v kopci přidal a hned to prokluzovalo, tak si myslel že je spojka pryč, udělal spojku, prokluzovalo to pořád. Tak to zase nechal odčipovat a má klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych Skautíka čipnul, ale bojím se toho. Kámoš takhle nechal auto načipovat, pak mu pořád prokluzovala spojka, ani nejezdil brutálně, jen v kopci přidal a hned to prokluzovalo, tak si myslel že je spojka pryč, udělal spojku, prokluzovalo to pořád. Tak to zase nechal odčipovat a má klid.

a to je nějaká blbost ne ? Co to bylo za motor a na kolik to měl vyhoněný ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyměnil jsem spojku a hned odchipoval. co ti na tom přijde jako nesmysl? mohla to bejt vadná serie spojek. jezdí dost jiných aut s chipem na stejných hodnotách a drží jim to

Jo to jo pokud si odchipoval, ale tam nekdo pise, ze chipoval, prokluz, vymenil spojku, prokluz, odchipoval - prokluz prestal ... tak sem to pochopil a to mi pride jako nesmysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych Skautíka čipnul, ale bojím se toho. Kámoš takhle nechal auto načipovat, pak mu pořád prokluzovala spojka, ani nejezdil brutálně, jen v kopci přidal a hned to prokluzovalo, tak si myslel že je spojka pryč, udělal spojku, prokluzovalo to pořád. Tak to zase nechal odčipovat a má klid.

Je to tak jak píšu, nekecám. Sice ne na škodovce, bylo to na volkswagenu caravelle, 2,5 TDI. Nevím už kolik má výkon normálně a nakolik to nechal čipnout. Napadá mě, že snad to auto je moc těžký a ta spojka snad proto to nezvládala. Ještě bych dodal, že si nakonec nechal vrátil tu starou spojku zpátky, protože jí nic nebylo, v servisu mu jí vzali zpátky, platil jen práci. A chipman mu taky vrátil prachy.

Editováno: , autor: mlcoch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nemôžeš sa tomu diviť,je to veľmi pravdepodobne vec,ktorá zaujíma večšinu ľudí a to ešte len zaujímavé bude,keď pohonné hmoty výraznejšie podražejú.A je to jedna z dvoch hlavných predností diesla.Ak by nemal nízku spotrebu a silný záťah z nízkych otáčok,tak by bolo rozhodne majiteľov dieslov oveľa menej,aj keď je bezpečnejší.

Pokud to zajima vetsinu lidi, tak ale v prislusnem vlakne. Tohle jsem zamyslel jako shrnuti plusu a minusu motoru 2.0 TDI. A misto toho se rozebiraj desetinky nafty usetrene vypnutym radiem. Myslim, ze tema uz se asi vycerpalo.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to možná v případě, kdy ten prokluz chytil hodně v začátku a spojka nebyla eště moc v kopru, ale mě když se to rozklouzalo hodně, tak klouzal kvalt 3,4,5 a tam už by ani odchipování nepomohlo.

jirko vole, ty přece nemáš skauta :doh

skauta nemám, ale mám dvoulitr a tady kolega mi psal SZ, jak jsem jako spokojenej s čipem a tak. Tak jsem mu odpověděl a on se tady znovu ptá. Tak nevím, co potřebuje ještě slyšet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s toho co si dal na výběr bych šel co CIMBU.

I když já osobně bych se na chip do 2.0TDI radši vykašlal a modlil se ať žije tak jak je......dle mé zkušenosti z těmito motory a zkušenosti kolegů,lidí z firem co ho měli ve služebácích je evidentní že maj dost konstrukčních problémů tak mě osobně přijde chip do něj jako jeho vražda,ale zas např.takovej JirkaK má taky chip a dle toho co má v podpisu to vypadá na pěkných cca 190koníků a zatim žije i kolem 120.000km bez mechanické úhony....

Nevim....jestli jezdíš hodně tak bych si to určitě pořádně rozmyslel........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...