Přejít na obsah

Vaše spotřeba u 1.9Tdi 96Kw


seler

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

no tak na to si dám opravdu pozor.V momentě kdy mi pípne rezerva zajedu natankovat a moc bych se divil kdybych tam natlačil 54 litrů.Pistol mi vypne při takových 43-45 litrech.Nechce se mi zdát,že by nafta tak moc pěnila a já tam pak mohl natlačit zbytek.Ale asi to je jediná možnost jinak už nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objem palivové nádrže je 62 litrů z toho 8 litrů je rezerva...

Presne tak nadrz je 62 l (nekde uvadeji 63 l ale to je detail) a kdyz zacen svitit rezerva tak u benzinky beru bezne okolo 55 l. Tak to by sedelo i s rezervou 8 l a nadrzi 63l. Kdysi jsem mel Pasika a v blede modrem uplne to same.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vida tak to je velmi divné.Tak to tu jsme dva tábory.Ikdyž se píše že všechny typy superba mají stejnou nádrž,tak několik lidí tady potvrdilo,že nacpat tam víc než 54 litrů je nadlidský výkon.Tak to jsem zvědav na čem se shodnem.Jak říkám za sebe,když jsem tam nacpal 50 litrů,tak jsem byl rád a představa že bych tam natlačil ještě dalších 10-12 litrů je nepředstavitelná pro mě.Znovu podotýkám že dojezd jsem měl nějakých 15-20 km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm no to je teda opravdu divné, jestli nebude problém s ukazatelem stavu paliva.. Moje zkušenost je, že jsem při nulovém dojezdu najel víc jak 40km, než jsem našel benzinku... Takže kolik doopravdy ještě zůstalo v nádrži a kolik bych ještě najel je otázka ...

Editováno: , autor: seler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vida tak to je velmi divné.Tak to tu jsme dva tábory.Ikdyž se píše že všechny typy superba mají stejnou nádrž,tak několik lidí tady potvrdilo,že nacpat tam víc než 54 litrů je nadlidský výkon.Tak to jsem zvědav na čem se shodnem.Jak říkám za sebe,když jsem tam nacpal 50 litrů,tak jsem byl rád a představa že bych tam natlačil ještě dalších 10-12 litrů je nepředstavitelná pro mě.Znovu podotýkám že dojezd jsem měl nějakých 15-20 km

Ještě může být problém se zavzdušněním nádrže,mimochodem je tam ještě takovej čudlík :) ten když potlačíš tak si to foukne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...