Přejít na obsah

Vaše spotřeba u 1.9Tdi 96Kw


seler

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Superb 1,9Tdi, 96Kw, naj. 180tis., r.v. 2004, ježděno cca 50% město a 50% mimo

Zima - zimní pneu 16" 205/55 - dlouhodobá průměrná spotřeba, dle počítače - 5,3 L

Léto - letní pneu 17" 225/55 - dlouhodobá průměrná spotřeba, dle počítače - 5,8 L

Reálná spotřeba je o 0,6 - 0,8 L/100km vyšší (cca 4x měřeno prázdná/plná nádrž)

V létě mám vyšší spotřebu s největší pravděpodobnosti kvůli širším pneu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Najeto 172 000 km ... Vynuluju [1] a jedu 100km trasu po okreskách, ve dvou lidech, 4,6l/100km, klidná jízda.

Ta samá trasa, pokud člověk jede za tropické noci prakticky bez zastavení, až fanaticky klidnou jízdou 4,2l/100km. Nedusilo se to a bylo to v jednom případě a nerad to až takhle šetřím, musí se tomu dávat něco nažrat - v tom případě svižná jízda 5,7l/100km, kde top speed je 120km/h ale průměr tak 60km/h.

Editováno: , autor: mrkvo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj jak je to u 1,9TDi 96kw AWX s otáčkama jsou nějaké otáčky pod ktere bych se neměl dostat? když třeba jedu po rovince na 4ku a mám otáčky cca 1300 tak se to nedusi nema to spatny zvuk nic, ale bylo mi řečeno, že to má setrvačník a ten by neměl byt v tak nizkych otáčkach ... Jake mate vy skušenosti ? Jinak včera město 50% okresky 50% ... 30 km a spotřeba 6,8 .. auto mam chvili rad tomu přišlápnu :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslouchej mladej a co kdybys tu už hodil fotky co? :kol-35:

Jinak když se ti auto dusí tak podřadíš a je to ne?Mi se to taky občas stane,ale nijak bych to nehrotil.Na to si zvykneš.Máš uši tak poslechově se do toho dostaneš.Teda až trošku zmoudříš a nebudeš to honit po cestách ( nic ve zlém samozřejmě Hansi) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

SUP 1,9 96kw (teď už tedy 110kw) sem v tom ve městě za 7 - 8, ale je fakt, že ho rozhodně nešetřim a dávám tomu co proto a dálnice kolem 5,7 - 6,5 průměrně 150km/h, takže celkem to jde, to město by mohlo bejt lepší jak koukám, ale stačilo by na to míň dupat a asi bych se na to taky dostal, dneska jsem akorát čistil EGR, to by prej taky mohlo něco ubrat, tak uvidíme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč tu píšete spotřebu cesty z bodu A do bodu B ?!! to je hloupost to takhle merit. Do prace taky zajedu když chci za 3,9 ale to je jen 30km usek a zpatky za 7. Prekliknete si vscihni na 2ku a nemazejte pc. Az tam budete mit aspon 2000 tak reknete spotrebu...

6.1 dlouhodoba jak v lete(17') tak v zime(16') . 5.8 nejmensi na 17" ale podle predpisu a z kopce nohu z plynu a nechat kutalet.

motor : AWX

Editováno: , autor: eXt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a proč by to měla být hloupost měřit tak jak to dělá většina?Když jedu někam na sraz potažmo jezdíme na sraze tak je logické,že jakmile se vrátím kouknu jakou jsem měl průměrnou spotřebu.Samozřejmě,že když přepnu na dvojku je to daleko přesnější,ale třeba pro mě je spotřeba na jedničce docela důležitá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se dívám průběžně, ale jen tak pro info, dlouhodobě kolem 6,5 l(rv 2003, 96 kW, 280000 km), což je na limuzínu super. Pro mě je důležitější povození v supu, proto jsem si ho kupoval a tak je spotřeba až druhořadá a jak píše "cuzik" jede to a někdy i žere

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Kopcemm ja mam tiez tak .... ked idem mimo a ked idem vacsinou mimo (jazdim do susedneho mesta 50 km tam a 50 kw naspat)tak je to 100 km presne a spotreba na palubaku 5,3 takze typujem okolo 5,7- az 6 L .... a to jazdim normalne ak tomu slapnem poriadne neriesim rychlost a ani nic palubak 6,0 az 6,5 L SUP 2,5 V6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...