Přejít na obsah

Monáž alarmu CA-320 do Octavie I


Jarda 3

Doporučené příspěvky

Kdo tento alarm montoval a může mi poradit! návod od výrobce mám,ale pomohl by mi nějaký vlastní postup ,jak a co rozebral a kam na jakou barvu zapojil,také čemu se vyvarovat!taky výrobce napojuje směrové světla před páčky na pozici 3 a11 bez diod,ale někdo tady píše že diody jooo Proč!když jsou páčky v klidu rozpojené a nikam nic snad neleze!!Centrál se musí rozebrat dveře,když je originál.Děkuji za každou radu! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ho mam namontovany uz na druhom aute. zajtra ti najdem co som kam pripajal a hodim to sem. smerovky mam rovno na packe bez diod a vsetko ok.
blinkry dej přímo na spínač varovek a to černozelenej(pin2) a černobílej(pin3)

ovládání centrálu dej na komfortku bílosv.modrej(pin2) pro zamčení a černomodrej(pin4) pro odemčení

zapalování je jasný na spínačce

dveřní spínač je hnědosv.moderj na komfortce (pin16) kufr je hnědočernej (pin15) a případně kapota je na komfortce ale na 15-ti pinovým konektoru pin1 hnědočervenej ... pokud není musíš instalovat extraspínač nebo tenhle vstup ignorovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji a to na tu komfortku to můžu máznout bez toho modulu OC DV od jablotronu,kterou nemám!!nerad bych udělal nějaký kopanec!!!A také ten odpor pro odemčení tam třeba ;) nemam!

na tyhle piny běžně montuju magicary takže modul není potřeba ale ten odpor je nutnej jen na komfortce 1G... aspoň na 2G jsem ho nepotřeboval ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...