Přejít na obsah

ostřikovače skla


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

Ahoj,mam menší problém s ostřikovačema ... Nedavno jsem dolil nemrznouci smes a druhy den byla fuč,došlo mi že asi mi kuna opět přenocovala pod kapotou <_< Jako minulý rok kdy sem tam objevil chleba,chlupy,.. Nejspíš překousla hadičku od ostřikovaču a chtel jsem se zeptat jesi to někdo už měnil,je tam jedna hadička nebo vic hadiček .. Doufám že je jen jedna .. jsem si jisty že to je tou hadičkou jen nemužu najit kde je :D Proste ji tam nevidim... Fabie jde v pondělí do servisu tak doufám že nebudou muset natahovat novou na zadní ostřikovač okna .. Muže to bejt hadičkou nebo taky nečím jinym? Nic me nenapada jinyho :disgust::unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidím, že jde o stále se opakující závady na fabii. Nepatří sem sice tyčky stabilizátoru a samotný stabilizátor (oboje jsem měnil) a samozřejmě taky ostřikovače, kdy jak jsem se dozvěděl v 90 procentech případů jde o protékající motorek (pochopitelně jsem taky měnil)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,mam menší problém s ostřikovačema ... Nedavno jsem dolil nemrznouci smes a druhy den byla fuč,došlo mi že asi mi kuna opět přenocovala pod kapotou <_< Jako minulý rok kdy sem tam objevil chleba,chlupy,.. Nejspíš překousla hadičku od ostřikovaču a chtel jsem se zeptat jesi to někdo už měnil,je tam jedna hadička nebo vic hadiček .. Doufám že je jen jedna .. jsem si jisty že to je tou hadičkou jen nemužu najit kde je :D Proste ji tam nevidim... Fabie jde v pondělí do servisu tak doufám že nebudou muset natahovat novou na zadní ostřikovač okna .. Muže to bejt hadičkou nebo taky nečím jinym? Nic me nenapada jinyho :disgust::unsure:

Hadička k zadnímu ostřikovači jde přes dělící stěnu. U této stěny je koleno, tam se dá hadička vyměnit. Jinak ta dělící přepážka je mírně dole pod řídící jednotkou motoru ale je k tomu ku..a přístup...

Jíra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Ahoj,mam menší problém s ostřikovačema ... Nedavno jsem dolil nemrznouci smes a druhy den byla fuč,došlo mi že asi mi kuna opět přenocovala pod kapotou  <_< Jako minulý rok kdy sem tam objevil chleba,chlupy,.. Nejspíš překousla hadičku od ostřikovaču a chtel jsem se zeptat jesi to někdo už měnil,je tam jedna hadička nebo vic hadiček .. Doufám že je jen jedna .. jsem si jisty že to je tou hadičkou jen nemužu najit kde je  :D Proste ji tam nevidim... Fabie jde v pondělí do servisu tak doufám že nebudou muset natahovat novou na zadní ostřikovač okna .. Muže to bejt hadičkou nebo taky nečím jinym? Nic me nenapada jinyho  :disgust:  :unsure:

Hadička k zadnímu ostřikovači jde přes dělící stěnu. U této stěny je koleno, tam se dá hadička vyměnit. Jinak ta dělící přepážka je mírně dole pod řídící jednotkou motoru ale je k tomu ku..a přístup...

Jíra

Ahoj, prosím popište mi lépe kde přesně vede hadička k zadnímu odstřikovači, asi se mi rozpojila - zmrzla mi tam voda z léta. Přední odstřikovač funguje normálně a zadní nestříká. Moc děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jí mám taky rozpojenou, musí se vyndat řídíce jednotka a pak opatrně prstíkama jí naklapnout zět. Dělal jsem to jednou teď se rozpojila zase tak na to dlabu.

Zrovna myslím, že si to byl tykdo mi s tím radil.. když není moc tlustá ruka tak to jde raz dva... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

tých otvorkov tam neni moc, ide o to že z gulatej trubky strieka cez obdĺžnikový otvor, toť vsjo.

Najskôr by si ho mal odmontovať a striekať cezeň.

Prípadne sa trošku v ňom povŕtať špendlíkom.

Podla vlastnej skúsenosti viem že sa tá špinka odstráni sama...už sa mi to stalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Ahojte.

Včera mi začala tiecť voda z ostrekovača, vyteká mi to pri lavom prednom kolese akoby z nárazníka. Asi bude problém s tou spojkou čo tu spomínate. Píšete, že treba dať dole sanie. Čo všetko si mám pod tým predstaviť? Vzduchový filter zvládnem dať von, to som už robil. A čo ďalej? Treba dať dole aj tú spodnú časť, kde je vzduchový filter položený? Alebo toho bude ešte viac? Aby som vedel ktorým smerom sa mám asi pustiť, keď to budem opravovať, lebo vôbec netuším ako to tam je celé poukladané.

Alebo bude problém niekde inde? Ak by bol problém so samotnou nádržkou, ako sa k nej dá jednoducho dostať?

Ďakujem za rady.

Editováno: , autor: juro111
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 roky později...

Taky se u mě projevil problém vytékajících ostřikovačů... Než se na jaře vrhnu na demontáž a zjištění závady (jestli nádobka nebo motorek), rád bych se zeptal na vaše názory/zkušenosti s nádobkou, respektive výrobcem nádobky. Buď mám možnost originál za cca. 1000 Kč nebo čínskou náhradu za cca. 250 Kč. Známý mě straší, že ta druhovýroba bude ze špatného plastu, že při první zimě zkřehne a budu zase na stejném... Máte, někdo, prosím zkušenosti s těmi čínskými nádobkami (většinou mají červenou zátku)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...