Přejít na obsah

Mlhovky - Octavia 1


obdrz

Doporučené příspěvky

Zdravim,

jednoho mlzneho dne jsem zjistil ze mi nesviti obe mlhovky nastala vymena zarovek - nic, kontrola a vymena pojistky(uvnitr auta) - nic. Vice si bohuzel nevim rady a protoze ziju v Anglii tak by se mlhovky hodily :)

Kdyby nekdo tusil na co se mam kouknout uvitam radu.

P.S.:

Nejak jsem neprisel na to jak nastavit jednotlivy sklon svetel a protoze jezdim po leve strane tak porad oslnuji protijedouci vozidla.

Diky za radu

Michal

Editováno: , autor: obdrz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chyba by mohla být ve vypínači světel. Chtělo by to skusit nějaký jiný vypínač jestli to bude fungovat.

Aby jsi neoslňoval, tak na to jsou nějaké nálepky na světla, které májí tomu zabránit. Někde jsem to četl (viděl) tuším na stránkách škodovky v sekci jak jsou díly na auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chyba by mohla být ve vypínači světel. Chtělo by to skusit nějaký jiný vypínač jestli to bude fungovat.

Aby jsi neoslňoval, tak na to jsou nějaké nálepky na světla, které májí tomu zabránit. Někde jsem to četl (viděl) tuším na stránkách škodovky v sekci jak jsou díly na auta.

Diky za radu, zkusim se podivat na vypinac.

Jinak kontrolka na palubovce signalizuje mlhovky zapnute a zadni mlhovky ktere jsou jeste o jednu pozici na vypinaci dal funguji (tim asi klesa pravdepodobnost spatneho vypinace)

S temi svetly jsem mel za to ze je nekde soub na nastaveni sklonu jednotlivych svetel ale jina dobry napad ty nalepky jak to vyresit diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chyba by mohla být ve vypínači světel. Chtělo by to skusit nějaký jiný vypínač jestli to bude fungovat.

Aby jsi neoslňoval, tak na to jsou nějaké nálepky na světla, které májí tomu zabránit. Někde jsem to četl (viděl) tuším na stránkách škodovky v sekci jak jsou díly na auta.

Diky za radu, zkusim se podivat na vypinac.

Jinak kontrolka na palubovce signalizuje mlhovky zapnute a zadni mlhovky ktere jsou jeste o jednu pozici na vypinaci dal funguji (tim asi klesa pravdepodobnost spatneho vypinace)

S temi svetly jsem mel za to ze je nekde soub na nastaveni sklonu jednotlivych svetel ale jina dobry napad ty nalepky jak to vyresit diky

jsou za světlama u motoru takové šrouby s velkým plastovým kolečkem,jedním ovládáš sklon nahoru dolů,druhým doleva doprava,jinak by ti to měli nastavit ve značkovým servisu který jistě v anglii je,páč i angláni prodávají a kupují nové vozy škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chyba by mohla být ve vypínači světel. Chtělo by to skusit nějaký jiný vypínač jestli to bude fungovat.

Aby jsi neoslňoval, tak na to jsou nějaké nálepky na světla, které májí tomu zabránit. Někde jsem to četl (viděl) tuším na stránkách škodovky v sekci jak jsou díly na auta.

Diky za radu, zkusim se podivat na vypinac.

Jinak kontrolka na palubovce signalizuje mlhovky zapnute a zadni mlhovky ktere jsou jeste o jednu pozici na vypinaci dal funguji (tim asi klesa pravdepodobnost spatneho vypinace)

S temi svetly jsem mel za to ze je nekde soub na nastaveni sklonu jednotlivych svetel ale jina dobry napad ty nalepky jak to vyresit diky

jsou za světlama u motoru takové šrouby s velkým plastovým kolečkem,jedním ovládáš sklon nahoru dolů,druhým doleva doprava,jinak by ti to měli nastavit ve značkovým servisu který jistě v anglii je,páč i angláni prodávají a kupují nové vozy škoda.

Diky myslim ze to zkusim sam preci jen jsou anglicky servisy pekne drahy a serizeni svetel bych mohl zvladnout. Skodovky anglani kupujou dost zvlast novou octavku vidis casto.

Kazdopadne diky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Diky za radu, zkusim se podivat na vypinac.

Jinak kontrolka na palubovce signalizuje mlhovky zapnute a zadni mlhovky ktere jsou jeste o jednu pozici na vypinaci dal funguji (tim asi klesa pravdepodobnost spatneho vypinace)

S temi svetly jsem mel za to ze je nekde soub na nastaveni sklonu jednotlivych svetel ale jina dobry napad ty nalepky jak to vyresit diky

jsou za světlama u motoru takové šrouby s velkým plastovým kolečkem,jedním ovládáš sklon nahoru dolů,druhým doleva doprava,jinak by ti to měli nastavit ve značkovým servisu který jistě v anglii je,páč i angláni prodávají a kupují nové vozy škoda.

Diky myslim ze to zkusim sam preci jen jsou anglicky servisy pekne drahy a serizeni svetel bych mohl zvladnout. Skodovky anglani kupujou dost zvlast novou octavku vidis casto.

Kazdopadne diky za radu

ty světla jsou popsány v návodu na obsluhu vozidla a je to těma nálepkama na sklo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...