Přejít na obsah

Octavia


Doporučené příspěvky

Zdrar,já mám v autě rádio od Clarionu,přední repro Rockford Fosgate s podkladnicí a zadní místo originálů Infinity s vystuženým plastem a tak na první půl rok to bylo na Octávku celkem dobrý :palec2: Předek ve dveřích chci měnit a zadek už mi taky nestačí.Ptal jsem se po tapecírech na zadní dveře s repro,jestli je nějaká výbava neměla a ne :aggressive: Chtěl bych dát někam dozadu ještě jednu sadu repro,ale nevím kam,dveře kufru je neunesou a jinam nevím kam.Má někdo nějaké zkušenosti a nápady?díky předem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdrar,já mám v autě rádio od Clarionu,přední repro Rockford Fosgate s podkladnicí a zadní místo originálů Infinity s vystuženým plastem a tak na první půl rok to bylo na Octávku celkem dobrý :palec2: Předek ve dveřích chci měnit a zadek už mi taky nestačí.Ptal jsem se po tapecírech na zadní dveře s repro,jestli je nějaká výbava neměla a ne :aggressive: Chtěl bych dát někam dozadu ještě jednu sadu repro,ale nevím kam,dveře kufru je neunesou a jinam nevím kam.Má někdo nějaké zkušenosti a nápady?díky předem

...RF chceš měnit?Co to jsou za repro?Dveře repro unesou, ale musely by to být nějaký lehký třeba...

http://fancarhifi.cz/index.php?option=com_...4&Itemid=97

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...