Přejít na obsah

Ukradená navigace


MichalDvorakCZ

Doporučené příspěvky

Ahoj, dnes mi v Praze v Dejvicích v areálu s 12-cti kamerami a 3-mi přímo na mé auto ukradli z Škoda Octavie RS I originální navi DX, její charakteristika je červené podvícení, namísto zeleného. Chtěl bych je upozornit, že v dnešní době si nemá cenu kupovat nic cenného. Drzost těchto zlodějů (na kamerách jsou vidět jako dobří feťáci), vlastně zvířat, než zlodějů, nemá žádné hranice. Za bílé dne, pod kamerami, areal střeží ochranka a po vyrušení jedno přijíždějího auta se po 2 dvou minutách vrací na místo a jeden rozbíjí okno, trhá handfree, vyndává navigaci a oba utíkají pryč. Viděl jsem je z okna a ta bezmoc toho, že jste pár pater od toho, ale nemůžete nic dělat je strašná. Okamžitě jsem vyběhl ven, mezitím jsem cestou po schodech volal policii ČR a jiným voze jsme je hledali spolu se třemi hlídkami státní police, která už po 20 vteřinách mého zavolání byla na silnici, po které běželi. Ani tato rychlost policistů, ani pomoc lidí, kteří je viděli utíkat nějakým směrem a naše hledání nepomohlo. Dost pochybuju o tom, že se někdo dostanete do kontaktu s tousto navigací, ale zkouším všechny možnosti. A nemáte nějakou radu, jak auto lépe zabezpečit? Bezčeností fólie nepomůžou, alarm nezabírá, nerozbitná okno stojí několik desítek tisíc. Volnou (odnímatelnou) navigaci nechci, stejně by ukradli rádio. Už fakt nevím jak dál. Je to jedna z nejhorších věcí, kterou vám někdo může udělat a taky je nejubožejší. Děkuji všem za rady, protože já už žádné poskytnou nemůžu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady fakt jen ta pojistka :aggressive: mam z toho taky takovy pocit koupit si neco cenneho do auta je uplne k nicemu protoze ti zm..di jsou vsude

pak přijdeš na pojišťovnu a stejně ti dají hovno protože jsi nesplnil to a tamto atd.Všechno je na hovno.Policajti nejsou a nebudou a ti co jsou tak stejně všichni utečou a vůbec se jim nedivím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V dnešní době opravdu pomůže jenom ta pojistka a vědět, jak to nahlásit a co nahlásit na policii a pojišťovně. Policajti nenajdou ani kurvu v bordelu a navíc mam zkušenosti, kdy byli do podobných věci přímo zapojeni, ale v Bratislavě ... (čest výjimkám). Kamarádovi ukradli taky Navi DX ze Superba, taky v Praze ... Na druhou stranu si ale říkám, že bych nikdy nechtěl toho borce u auta potkat ... Nejspíš bych mu ublížil způsobem, který by mě pak stál mnohem víc než Navi a podobné věci ... No lepší to už nebude. :help:

Editováno: , autor: lamosi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad folie:

kvalitní fólie určitě pomůžou - možná nezachrání ale výrazně zpomalí

http://youtube.com/watch?v=PVeUmUx925k

http://youtube.com/watch?v=V9ff8uBur5c&feature=related

http://youtube.com/watch?v=z3g8sa4ciM4&feature=related

když k tomu přidáš alarm aby to auto houkalo tak bych řekl že jim to pořádně znepříjemníš

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.autofolie-llumar.cz/ :palec2:

Snad ty kurvy najdou když je mají natočené. A to jsem si myslel, že dejvice je bezpečná čtvť. Jenže bezpečno už není nikde.

Když už si je chytíte chce to nevolat policici ale zavolat kolegy a pořádně je střískat a ruce polámat. :aggressive:

přesně tak, udělal jsem to už jednou a dodnes ten borec přechází na protější chodník když mě vidí( a to ukopával jen zrcátka).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel, je to smutné, ale na zloděje platí jediné:

NIC ve voze nemít. Na místo navigace používám mapu, už tak se totiž bojím o rádio s HANDS FREE

(PARROT 5100). Ještě to pěkně navíc vábí (modře to svítí a bliká). Bych výrobce zabil (!) :aggressive:

Zkrátka nemít nic překrásného, protože na Policii se člověk spolehnout nemůže, na kamery také ne :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My jsme je s ostatníma hledali, ale po pár minutách už je nikdo neviděl. Pojistak je na nic, řekli mi, že mám spolučást 10% min. 10 000, cena nové navigace je 60 000,takže 10 000 zapltím já. To si jí radši koupím použitou za 8000 a nebude čekat pár měsíců, než policie uzavře případ. Likvidátor pojišťovny byl příjemnej jak prdel, asi že ho ruším z jeho nic nedělání. Okno, ani rámeček navigace mi nezaplatí, protože je pouze poškozen a ne odcizen, tak ať si tu svojí pojistku za pár tisíc ročně stší na místo, kam nejde světlo. Policie vím podle záznamu, kdo to je, ale nemůžou nic, to jsou zákony na nic. Pokud ho nechytím při činu, nebo s navigací v ruce, nemůžou nic. Říkali, že už má hodně trestích záznamů z vykrádání aut v jeho okolí. Já ho chytit u auta, tak mu zlomim každou kost v těle. Chtěl bych něco, co by po vloupání do auta sepnulo nějaký čidlo s elektrickým výbojem přímo do karoserie a tím i do něj, aby dostal takovou ránu, že by tam ležel ještě pár minut, ale nic takového neznám. Takže si dám auto zase do původního stavu, umyju, zamku a dám na celý život do garáže a budu jezdit tramvají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pak přijdeš na pojišťovnu a stejně ti dají hovno protože jsi nesplnil to a tamto atd.Všechno je na hovno.Policajti nejsou a nebudou a ti co jsou tak stejně všichni utečou a vůbec se jim nedivím

Jo ale nějak tak to bylo. Kdo mi zaplatí to okno a navigaci? Pojistovna - okno vam nezaplatime, to nebylo odcizene, ale poskozene, navigaci vam uhradime, až předložíte fakturu za opravu v autorizovanem servisu. A kde si mám jako vycucat 65 000 korun na 2 mesice, nez policie uzavre pripad? To nikoho nezajima, hlavne, že ty blbecci politicky maj polivku v senatu za korunu a vydelavaj 80 000 mesic. A ten kdo vydelava prumernejch 17 000 ma polivku za 20 korun. System, ktery postrada absolutni logiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.autofolie-llumar.cz/ :palec2:

Snad ty kurvy najdou když je mají natočené. A to jsem si myslel, že dejvice je bezpečná čtvť. Jenže bezpečno už není nikde.

Když už si je chytíte chce to nevolat policici ale zavolat kolegy a pořádně je střískat a ruce polámat. :aggressive:

Ano, ptal jsem se právníka, co v této situaci dělat. Ten mi řekl, že nemůžu vlatně nic. Jenom ho někde chytit a zmlátit ho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme na výběr dvě věci:

Mít vybavené auto a holt trpět a platit, nebo

bez rádia (ostentativně mi čumí dráty z prázné díry), bez navigace (beru si PDA když potřebuji), bez HF, otevřený kaslík před spolujezdcem a shrnuté rollo kufru aby tam bylo všude vidět že tam nic není. Bez označení motorizace. A jinak špinavé, odřené, černé plecháče... prostě pastouška k pohledání... Když jedu je mi jedno jak to vypadá, radost mi dělá to jak auto 4roky starý (vypadá tak na 10+ ;) ) funguje a jak 1,8T jede...

Parkuju po celý Praze, denně tak 4-6 míst a někdy nepříliš bezpečná... zatím mě vynechávají....

Nic co by mohli zpeněžit..... kromě celého auta.... :)

Jo a jinak takový hajzly zmasakrovat.... normálně odtáhnout do lesa a odstřelit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme na výběr dvě věci:

Mít vybavené auto a holt trpět a platit, nebo

bez rádia (ostentativně mi čumí dráty z prázné díry), bez navigace (beru si PDA když potřebuji), bez HF, otevřený kaslík před spolujezdcem a shrnuté rollo kufru aby tam bylo všude vidět že tam nic není. Bez označení motorizace. A jinak špinavé, odřené, černé plecháče... prostě pastouška k pohledání... Když jedu je mi jedno jak to vypadá, radost mi dělá to jak auto 4roky starý (vypadá tak na 10+ ;) ) funguje a jak 1,8T jede...

Parkuju po celý Praze, denně tak 4-6 míst a někdy nepříliš bezpečná... zatím mě vynechávají....

Nic co by mohli zpeněžit..... kromě celého auta.... :)

Jo a jinak takový hajzly zmasakrovat.... normálně odtáhnout do lesa a odstřelit..

A má pak význam kupovat si auto za víc jak půl mega? Když ho vlastně schováváš? :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad folie:

kvalitní fólie určitě pomůžou - možná nezachrání ale výrazně zpomalí

http://youtube.com/watch?v=PVeUmUx925k

http://youtube.com/watch?v=V9ff8uBur5c&feature=related

http://youtube.com/watch?v=z3g8sa4ciM4&feature=related

když k tomu přidáš alarm aby to auto houkalo tak bych řekl že jim to pořádně znepříjemníš

Tak to je bomba že bych to dal aspoň na přední. Myslím si Vášo že jsou naučení jednou max dvakrát bouchnout a pak by se na to vysral a utekl zvlášť když bude řvát alarm. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn, s tim nic nenaděláš, když zrovna nečorknou neco tobě tak máš štěstí, ale zase čorknou někomu jinýmu kdo to štěstí nemá..

táta jednou načapal náký magory, co z paneláků kradou plechový desky kolem tech dveří jak sou, tak je oslovil co jako dělají oni jak měli šroubováky tak na něj zautočili a táta se nedal a odzbrojil je spráskal je na místě, měli rozervaný bundy jeden měl dokonce zlomenou ruku a jeste je dotáh na policii...to bylo ale nejhorší pač samý papírování pak soud a jeste ho málem žalovali za napadení, přitom je chytil při činu a bránil se...naštěstí máme známýho právníka a ten to vyřešil, takže táta nemusel ani nikam k soudu ani jméno se nezveřejnovalo, takže pohoda...pak ty maníci tátu zahlídli ve měste a rači přešli na druhou stranu..

nejhorší je to, že at uděláš co uděláš, tak to uděláš špatně...a odneseš to stejnak ty kterej si jen chrání majetek..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A má pak význam kupovat si auto za víc jak půl mega? Když ho vlastně schováváš? :feve:

Jasně že má - já ho nechci nikomu ukazovat. Mě nezajímá jak na koho působí a co si o něm myslí a kam mě podle auta zařadí. Mě zajímá jakou radost mi přinese když ho řídím. A to mi tohle auto splní. Jasně impreza a nebo Focus RS by to dokázali ještě líp, ale to už jsou zase jiný prachy. Haťapka by byla za třetinu - odvezla by, ale nesplnila. Omlouvám se všem HTP ;) nemyslím to zle... Mám trošku jiný pohled na auto... viděl jsem to mnohokrát v autosalonech, lidi chtěj 1,4 s výbavou Laurin Klement kdežto já RS s výbavou Clasic.... lol Výbava a vzhled mě v podstatě nezajímají a nechci za ně platit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

A neni nejaka vecicka ktera po spusteni alarmu ci proste naruseni interieru spusti uvnitr vozu slzny plyn ci peprak? Neexistuje neco takoveho? I kdyz by se to nekdy spustilo jen nahodnym bouchnutim nekoho ci projetim hlucneho auta a pod. - tak by to snad tolik nevadilo - interier bych nechal vyvetrat a doplnit bombicku ci ten slzak. Urcite by napln stala par korun max 100vku. Ja ted nedavno jen tak kupoval pro moji pritelkyni a i do sveho vozu tento sprej a stala lahvicka asi 120kc a mensi do kabelky s klipsem na opasek ci na kalhoty 120kc.

post-3876-1201831625_thumb.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A neni nejaka vecicka ktera po spusteni alarmu ci proste naruseni interieru spusti uvnitr vozu slzny plyn ci peprak? Neexistuje neco takoveho? I kdyz by se to nekdy spustilo jen nahodnym bouchnutim nekoho ci projetim hlucneho auta a pod. - tak by to snad tolik nevadilo - interier bych nechal vyvetrat a doplnit bombicku ci ten slzak. Urcite by napln stala par korun max 100vku. Ja ted nedavno jen tak kupoval pro moji pritelkyni a i do sveho vozu tento sprej a stala lahvicka asi 120kc a mensi do kabelky s klipsem na opasek ci na kalhoty 120kc.

Jo zní to zajímavě, ale nedělá to skrvny v interiéru, který by pak nešly odstranit?

Mnohem účenější by bylo po 3 vteřinách alarmu (kdybych omylem spustil alarm sám, abych měl šanci vzdálit se od vozidla) spustit elektrický výboj s 220V, který by prošel po karoséŕii, aby ho to na pár minut omráčilo, nebo se aspoň nemohl chvíli hýbat, protože pak tam přijde majitel vozu a to se zloděj už nebude hýbat vůbec po zmlácení. Nebo bych bral nějakou detonaci navigace nebo rádia na dálku, hned, co by mi to ukradli, tak bych to spustil a on by měl hned o pár prstů míň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo zní to zajímavě, ale nedělá to skrvny v interiéru, který by pak nešly odstranit?

Mnohem účenější by bylo po 3 vteřinách alarmu (kdybych omylem spustil alarm sám, abych měl šanci vzdálit se od vozidla) spustit elektrický výboj s 220V, který by prošel po karoséŕii, aby ho to na pár minut omráčilo, nebo se aspoň nemohl chvíli hýbat, protože pak tam přijde majitel vozu a to se zloděj už nebude hýbat vůbec po zmlácení. Nebo bych bral nějakou detonaci navigace nebo rádia na dálku, hned, co by mi to ukradli, tak bych to spustil a on by měl hned o pár prstů míň.

no šel by udělat násobič napětí z 12V baterky udělat třebas 1kV, dostane parádní pecku na kterou nezapomene, ale nezabije ho to...pač tam neni dostatečnej proud..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...