Přejít na obsah

Nefunkční stěrače a ostřikovač


BananaYoe

Doporučené příspěvky

:help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help:

Sa mi zbláznila moja fábia načisto dočista .

Už mi nejdú ani ostrekovače ani batožiňák už neotvorím a to som iba vymenil poistky a pre istotu pri odpojenej baterke

:kol-49: :kol-49: :kol-49: :kol-49: :kol-49: :kol-49: :kol-49: :kol-49: :kol-49: :kol-49: :kol-49: :kol-49:

Tu sa asi nikto nechodí, asi založím novú tému fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Taky pojistka 15 - cubky - cekal bych jinej projev nez ze setre zadni sterac - ja idiot sel po pojistkach, nasel jsem nejakou znacenou jako sterac/ostrikovac ve spodnim bloku - ty vetsi pojistky - ne mini, tak jsem vymenil, porad stejny, takze jsem si prosel i vymenou packy, nez jsem nalistoval tohle tema :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Můžu jen potvrdit.

Stejná závada a bylo to pojistkou. Závadu jsme opatřili zamrznutím čerpadla (holt u firemního auta více pánů každý spolehá, že se o to někdo postará). Přestalo to stříkat a pak i stírat, místo ostřikovače setřel zadní. Po výměně pojistky OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsechny, problem je v tom, ze vam zamrzla ostrikovacka ... je totiz nutne aby letni smes se pred zimou vystrikala uplne i z hadicek a zimni se nalilala az potom, protoze oni se nesmichaji jak by si nekdo rekl ... stalo se me to take ... nasledne se vypalila pojistka, ktera je spolecna pro ostrikovace a sterace ... fungoval jen zadni sterac ... myslel jsem ze ostrikovacku mam normalne zimni ale ouha fakt byla jen na leto ...

A to mam garaz a relativne je tam i teplo, ale i tak to nerozmrzlo, az v servisu to museli nahrat aby vse rozmrzlo ... pojistka vypadala na prvni pohled OK, v servisu jim to taky chvili trvalo nez na to prisli ...

Editováno: , autor: centris610
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak to buďte rádi, že jste nedopadli jak já...mě praskla přední hadička přímo v kabelovým svazku, asi pěkně už steřelá, kapalina vyteklá mezi vodiči...tak jsem ji spravil vyměnil, musel jsem porozvazovat celý svazek a naschvál mi prdla i druhá, ty hadičky co tam jsou to je nemožný, koupil jsem si nový a jsou úplně z jinýho matroše než ty starý. Kapalinu jsem normálně používal do -20 stupňů, asi to za ty roky steřelo, nevím jestli je to původní, že jsou hadičky vedeny přímo s elektrikou v kabelovým svazku nebo to dělal nějaký amatér (auto mám z bazaru a bylo bouraný), ale mám zase co rozdělávat. Spravil jsem hadičku do zadního ostřikovače, ale voda stříká slabě, asi malý tlak...tak musím vyřesit obě hadice..no je to lahoda. Tak buďte rádi, že jsme měnili jen pojistky:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.Měl jsem stejný problém loni.Přední stěrač s ostřikovačem nešel.Vyměnil jsem pojistku a ono se to opakovalo.Tušil jsem ,že bude zamrzlý motorek a ono opravdu.Pak ještě by rozpojená hadička těsně u stěny motoru.Rozmrazit,spojot,prolít nemrzkou a byl klid. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj vsem mam mensi problem. Prohledaval jsem tady vlakna a nenasel jsem odpoved tak zakladam nove. Dosla mi voda v ostrikovacich / F1, r.v.01 1.4 16v vyb comfort s pal pc/Tak jsem koupil novou dolil ji sedl do auta nastartoval a ze si setru okna. Sterace mi jednou setrely a konec. Nestiraj a ostrikovace nestrikaji. Ty ostrikovace muzou byt nekde zamrz voda, ale ty predni sterace nevim proc nestiraji. Zkontroloval jsem pojistky c. 31,42 na sterace a jsou ok. Na te pacce na ovladani steraců mam i ovladani pal. PC a to mi funguje. Zadni sterac na te pacce funguje take /ale neostrikuje/ A kdyz dam packu k sobe .. myslim tim na ostrik.. a melo by to ostikovat a 3x setrit celni sklo tak se mi misto toho zapne zadni sterac. Coz se mi nikdy nestalo. Obracene jo kdyz jsem podrzel ostrik zadniho sterace dele tak se mi setreli 3x i predni. Nevim co s tim a v tomhle pocasi je to docela problem budu rad za kazdou radu. Nesviti mi zadna kontrolka nic co by ukazovalo na problem. A nechci s tim bezet do servisu .. Dekuji Vsem za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky chlapy za radu 15 pojistka je mrcha ja menil jen 42. a 32.

15 jsem si vubec nevsimnul . mockrat diky.. :) A bylo to tim ze mi tam zamrzla voda a ja strikal a tim se prepalila. Mam tam nemrznouci a auto dam do garaze az to rozmrzne tka to rpozenu nemrznouci a bude to ok :) Diky chlapy za rady... a to jsem s tim jezdil 2 dny.. v tomhle pocasi katastrofa porad stavet a stirat sterkou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji vsem za rady problem je jiz vyresen"!"

Byla to blba pojistka.. ja menil jen dve pojistky c. 32 c. 41 Podle toho papirku co je u pojistek.. ALE NEVSIM SEM SI POJISTKY C15!!!! ASI TO BYLO TOU ZIMOU NEBO CIM.. NASEL JSEM TO NA FORU STERACE

Nechapu jen jak jsem mohl tu 15 prehlednout. DIKAS ZA POMOC :)

Editováno: , autor: LADIS AMBROS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ještě poradím, že se taky dost často stává, že se zblbne řídící jednotka na elektroniku. Už jsem zažil, že jedna paní za mnou přišla, že jí nejdou vypnout stěrače a přitom měla vyplé klíčky, dokonce je měla i v ruce, páčka vypnutá a stěrače jeli jak o život. Segře zase stěrače kravli jako tobě. Jedinný, co stačilo, tak jsem jen odpojil baterku, nechal chvilku odpočinout a poté zase připojil a byl klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...