Přejít na obsah

letošní test letních pneu


kops

Doporučené příspěvky

Trochu mě tedy zklamala česká novinka Barum Bravuris 2, jsem od ní čekal trochu více, aspoň se mohla umístit v první polovině. Moje současné pneu tam ani nejsou - Kleber DYNAXER HP2, už jsem autíko s nimi koupil, byli skoro nové a jsem s nimi spokojenej. Jestli někdo schání levnou gumu s docela dobrýma vlastnostma, tak můžu doporučit. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, nechcu se nikoho dotknout, ale pozor (!) na všechny možné testy..

Za peníze jde "poupravit" i ten redakční test (ony magazíny musí žít z nějaké té reklamy),

takže podle mě nic nového: "pneu z Číny je nebezpečná - překvapuje to vlastně někoho (?)

a nejlepší jsou ... bla, bla, bla..

No jo, musí se prodávat a jaro se blíží kvapem, takže "účel světí prostředky", jak se říká..

Nejlepší je prostě osobní, vlastní zkušenost :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ER300 a RE050A jsou dvě naprosto rozdílné gumy (mimochodem obě přibližně stejně staré), každá z nich ale pro jinou kategorii aut.

ER300 je spíše taková "cestovní" pro "běžné" vozy, vyráběná v rozmezí velikostí 14"-17"

RE050A je tzv. high performance pro sportovnější použití ve velikostech od 16" až tuším po 20"

K těm testů-spíše mne překvapuje, že ER300 byla lepší než třeba novější Dunlop FastResponse nebo úplně nová Michelin EnergySaver-holt je to asi fakt dobrá guma (ale na ten test má vliv docela dost faktorů, takže bych ho nebral jako bernou minci, ale jen takovou drobnou pomůcku pro výběr).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ER300 a RE050A jsou dvě naprosto rozdílné gumy (mimochodem obě přibližně stejně staré), každá z nich ale pro jinou kategorii aut.

ER300 je spíše taková "cestovní" pro "běžné" vozy, vyráběná v rozmezí velikostí 14"-17"

RE050A je tzv. high performance pro sportovnější použití ve velikostech od 16" až tuším po 20"

K těm testů-spíše mne překvapuje, že ER300 byla lepší než třeba novější Dunlop FastResponse nebo úplně nová Michelin EnergySaver-holt je to asi fakt dobrá guma (ale na ten test má vliv docela dost faktorů, takže bych ho nebral jako bernou minci, ale jen takovou drobnou pomůcku pro výběr).

dik za porovnani er300 a 050A.

koupil jsem er300, protoze je mam na sluzebni O2 a pohoda na vode, celkem tiche pneu. Na testy se.u.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

mam Bridgestone ER300 - mozna malinko by hluhlo byt, ale jinak v zatackach super - jak na mokre tak suche - neustreli a brzdeni taky gut. Predtim jsem mel Michelin Energy - hruza - hluk a na mokru katastrofa v zatackach

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak můj názor je ten, že když člověk jezdí slušně a ne jako závodník nebo "prase", tak bohatě stačí průměrné pneu za NORMALNI cenu. Určitě ne žádná Čína :kol-124: , ale určitě si nebudu kupovat pneu za několik litrů...kde na to jako mám brát s průměrným platem :kol-134:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to já zase jo. Pneumatiky jsou jedna z nejdůležitějších věcí co jsou na autě. Pneu spojují tvé auto s vozovkou. Můžeš mít sebelepší Bremba nebo naladěnej podvozek, ale jak jsou špatný gumy tak je to v háji. Mám v Oktě 150PS, takže to není taky žádnej závodní stroj, ale vím, že na gumách sakra záleží co kde ubrzdíš, nebo kde ti uletí p*r*d*e*l. Hlavně za mokra jsou rozdíly mezi pneu dost markantní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to já zase jo. Pneumatiky jsou jedna z nejdůležitějších věcí co jsou na autě. Pneu spojují tvé auto s vozovkou. Můžeš mít sebelepší Bremba nebo naladěnej podvozek, ale jak jsou špatný gumy tak je to v háji. Mám v Oktě 150PS, takže to není taky žádnej závodní stroj, ale vím, že na gumách sakra záleží co kde ubrzdíš, nebo kde ti uletí p*r*d*e*l. Hlavně za mokra jsou rozdíly mezi pneu dost markantní.

Souhlasim! Naprosto dobrý názor! :palec2:

Editováno: , autor: Romariooo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...