Přejít na obsah

Kolko vam vydrzali origo zadne kotuce?


stoo

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Zadni desticky sem menil pri 65000km a vetsinou to vychazi, ze kotouce se meni jednou za dve vymeny desticek. Mozna by kotouce vydrzely i vic ale kdyz uz se podruhy menej desticky tak je vice mene jasny ze se za chvily budou menit i kotouce. Takze me zadni kotouce vychazej na 130 000km, ale asi fakt vydrzej vic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Jo a když už jsme u toho, co říkáte na takové ty tmavé "paprsky" na zadních kotoučích ?

Vídám to vpodstatě jen vzadu (moje nevyjímaje) a snad jen u Octávek (????). Jakoby ty kotouče špatně snášely zátěž. Myslím, že se to objevuje nezdravě brzo - alespoň tchán to má už na OII necelé dva roky staré.... Ví někdo fundovaný, jestli je to rizikové ?

Editováno: , autor: Alibaba I
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a když už jsme u toho, co říkáte na takové ty tmavé "paprsky" na zadních kotoučích ?

Vídám to vpodstatě jen vzadu (moje nevyjímaje) a snad jen u Octávek (????). Jakoby ty kotouče špatně snášely zátěž. Myslím, že se to objevuje nezdravě brzo - alespoň tchán to má už na OII necelé dva roky staré.... Ví někdo fundovaný, jestli je to rizikové ?

Taky jsem již několikrát přemýšlel nad tím, čím to může být, ale nic mě nenapadlo. Ale vzhledem k tomu, že jak říkáš to mají snad všechny Okty a brzdí to dokonale, tak to asi bude v pořádku. Ale fakt by mě zajímalo, co to způsobuje. Teplem to asi nebude, ty zadní kotouče se tak moc nehřejí. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...