Přejít na obsah

Letní pneumatiky


Jeff

Doporučené příspěvky

no tak pozrel som si nejake testy a budem sa rozhodovat medzi znackami bridgestone, continental, dunlop a michelin. uvidim aka bude ponuka. naposledy sa mi podarilo kupit zimne pneu michelin alpin 4ks pneu za cenu 3ks :palec2: . este jedna otazocka: ake mate skusenosti s nakupom cez net?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak pozrel som si nejake testy a budem sa rozhodovat medzi znackami bridgestone, continental, dunlop a michelin. uvidim aka bude ponuka. naposledy sa mi podarilo kupit zimne pneu michelin alpin 4ks pneu za cenu 3ks :palec2: . este jedna otazocka: ake mate skusenosti s nakupom cez net?

rovněž jsem se rozhodoval mezi bridgestone, continental a michelin a právě jsem objednal ContiPremiumContact2

jinak přes net jsem objednával zimní pneu a hned druhý den je dovezli. Gumy staré asi jeden měsíc, takže ok :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Ak mas na 1. mieste bezpecnost, pozri si porovnavacie testy a zariad sa podla toho. Ja som vyberal podla toho tiez- sice som kupoval 16- ky, ale rozhodol som sa pre Bridgestone Turanza. Pozri aj sem- mozno ti to pomoze pri rozhodovani... A este k matadorkam- cena dobra, jazdne vlastnosti o nicom- su ovela horsie ako pneu poprednych vyrobcov- pri brzdeni na suchu maju dokonca o niekolko metrov dlhsiu brzdnu drahu ako pneu poprednych svetovych vyrobcov. A opotrebovanim sa to este zhorsuje...

potvrdzujem, že matadorky sú neskutočný shit...

po dvoch rokoch - pritom v zime som mal obuté zimné matadorky - som matadorky musel meniť

podotýkam, že som sa snažil ich chrániť a udržiavať ako len najlepšie sa dalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Taky jsem už včera dával letní kola. Všiml jsem si, že mám přední víc sjeté, tak jsem je přehodil se zadníma. Někde jsem četl, že se to může dělat. Jaké s tím máte zkušenosti ??

Editováno: , autor: RLP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si po různých vyčtených recenzích konečně obědnal Goodyeary F1 GDS2 190x45x16" a už už se na ně těším. Podle testů a různých názorů od lidí kteří je mají, tak by to měl být nejlepší poměr cena kvalita. Do teďka jsem měl Semperit Direction Sport a řekl bych že to byl podprůměr. Takže jakmile je nasadím zároveň na úplně nový elektrony, tak dám vědět. :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...