Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

.. a odděleně to budou mít všechny verze, nebo jen navigace s 8" obrazovkou? Trošku tedy nechápu, proč umístili obrazovku opět na tak blbé místo, když ji mohli hodit nahoru. Maxi-DOT sice údaje z navi (a možná i z rádia?) zobrazuje, ovšem kdyby šlo jen o něj, nemusela by tam být obrazovka vůbec, že.. Proto (alespoň dle mého) by bylo lepší tu obrazovku šoupnout nahoru :kol-32:

Denisi, ono to je vše více či méně o konečné ceně. Když šoupneš obrazovku nahoře, musíš mít ovládání dole (viz přiložený obrázek Audi) a tím pádem i jinou koncepci středovýho tunelu/panelu.

Jak tu už psali kluci, jedná se nyní jen a pouze o obrazovku, která je zapuštěná, zbytek je "poschovávaný" v autě. Obrazovka je v dosahu ruky, ať je na volantu nebo na řadící páce. Ovládání je dotykové a je velice přesné a jemné.

Takže já můžu jen chválit, ale jak sám víš, nejsem zcela objektivní :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Denisi, ono to je vše více či méně o konečné ceně. Když šoupneš obrazovku nahoře, musíš mít ovládání dole (viz přiložený obrázek Audi) a tím pádem i jinou koncepci středovýho tunelu/panelu.

Jak tu už psali kluci, jedná se nyní jen a pouze o obrazovku, která je zapuštěná, zbytek je "poschovávaný" v autě. Obrazovka je v dosahu ruky, ať je na volantu nebo na řadící páce. Ovládání je dotykové a je velice přesné a jemné.

Takže já můžu jen chválit, ale jak sám víš, nejsem zcela objektivní :kol-31:

Já vím Honzo, také jsem nad tím přemýšlel - ale přeci by nebylo nic složitého nechat na palubce třeba tlačítka tak, jako dosud a displej jen na základě prodloužených kabelů hodit na vrch palubky.. Buď s krytem, nebo v levnějším případě tak, jako to má Audi = zaplastovaný displej.. :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechce se mi věřit, že by měla O3 v základní výbavě chromové prvky v interiéru. Stačí se podívat na Seat. Na obrázkách vidíte, že je všechno v chromu a přitom ani nejvyšší výbava to nemá a vše je pouze za příplatek, díky kterému se cena vozu celkem razantně zvýší :)

A co se týče toho displeje. Myslíte, že bude vyndání HW pro navigaci apod. složité? Resp. nebude to trvat 20 sekund, jako do teď, ale třeba 3 minuty :) a myslím, že v noci mají zloději spoustu času na to, vyndat sedačky nebo celou palubní desku. Takže nějaké 3 minuty pro vyndání komplet rádia a navigace je nezastaví :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ceníkova cena oproti OII bude o 30-37 tisíc Kč vyšší. :kol-31:

Pokud by to mělo být oproti Primě, tak to docela věřím. Zhruba za cenu Primy Plus je momentálně Rapid Ambition. Pokud by to mělo být navíc k Ambition nebo dokonce Elegance, tak to zkusit můžou, ale velmi rychle by asi narazili. Octavia Ambition s 77kW dieslem za cca 479 900Kč, resp. Elegance za cca 549 900Kč je dost mimo momentální realitu. No uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, docela se bavim u nekterych "zarucenych" informaci od kamaradu/znamych, kteri (udajne) testovali OIII.

Vydrzte jeste par dni a budete vedet vsechno potrebne. ;)

Ovsem predstavenim OIII to nekonci...az bude predstaveni OIIIRS, Scout atd, tak to zase bude "verohodnych" informaci :D

Muzu rict jen jedno, mate se na co tesit :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...