Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Sranda je že převážná většina značkových televizí je Made in PRC, stejně jako více než 30 % dílů u koncernu v autech. Takže se může klidně stát že Korejský výrobek bude kvalitnější než sebeznámější značka vyrobená v Číně kvůli snížení výrobních nákladů a maximalizaci zisku. Ostatně kde se vyrábí nejkvalitnější mobilní telefony ? Evropa a Čína to není.

Editováno: , autor: wolfspitz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A stejně je to s auty nemyslíte? I BMW má v sobě čínské věci nebo Made in PRC a přesto stojí násobně víc, jak Škodovka :) neříkám, že korejské značky nevydrží 10 nebo 20 let. Ale myslím si, že je to stejné jako s tou elektronikou. Některé kusy vydrží hodně, záleží jak se s nima zachází, ale taky dost z nich nefunguje už půl roku po jejich koupi. Já mám doma zkušenosti s tím, že co jsem si tedy koupil kvalitní, to do dnes bez problémů drží. Ale já jsem spíš dítě štěstěny, mě funguje i telefon, který je 10 let starý bez problémů, baterka vydrží týden apod. :D proto mám doma spoustu starých věcí, který jsou starý a přesto fungují :) i můj starý PC, který má skoro 10 let tak funguje bez problémů a za celou dobu jsem ho musel jen jednou přeinstalovat a to z vlastní iniciativy, ne proto, že by to potřeboval. A kolika lidem za 10 let umře PC třeba 4x :)

 

To jsem napsal jen jako příklad toho, že co je drahý NEMUSÍ být dobrý a co je levný MŮŽE dobře fungovat několik let. Ale já osobně bych si to nekoupil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusíme chodit daleko, moje 1,8 T SLX je právě čtrnáctiletá a funguje až na jedno vyměněný čidlo bez jediný závady. Jenže doba výroby držáků je pryč a základ pro výrobce je přežití záruky a potom potopa.

Právě mě zaráží ty vysoké ceny u nabízených OIII, já bych to za to nedal, jsem pragmatik a stejně za pár let to bude s minimální cenou prodejný. O životnosti si taky nedělám velké iluze, a sám bych tedy bral nový auto standartně s pětiletou zárukou bez jediného omezení a příplatku za to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak OIII objednana 1.3. a stale cekam na vyrobu. Snad se brzo dockam.

Chci se zeptat na tonovani jednotlivych oken od Skody - kolik procent zatmaveni (popr. propustnost svetla) instaluje Skoda z vyroby do novych Octavek?

....já si nechám zatmavení dělat sám, ušetřím dva litry a mám folii z doživotní zárukou(kvalitnější), dozadu folii s propustností 30% světla a dopředu čirou s keramikou 80% propustnost....http://www.varecha.cz/tonovani-autofolie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám se k názoru že to jednak pomáhá tak i hlavně úplně jinak vypadá. A hlavně u pojízdné výlohy jako u mne. Room bez sunsetu nebo rovnou na čirých sklech je jako by v něm bouchla nálož.

Ta  mnou vlastěná bedna má   pouze sunset a nemám ani trochu chutě do dolepování. Pak už by se to mohlo jako další krok zatmavování  "zasklit" plechem.

Editováno: , autor: Jakub Nabel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si v Ženevě sedl do škodovek co tam měli vystavené, tak po stránce vzhledu byla fakt nej octavia combi a po stránce dojmu ze zpracování na tom byly nejlépe superb a fabia.U octavie a rapidu to celkem vázlo.Ale asi bych bral všechno :kol-28: Milé překvapení alespoň mě přinesla dacia sandero stepway.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vam nevim,...... http://www.skoda-auto.cz/news/Pages/2013-03-20-annual-press-conference.aspx

 

pred mesicem psala skodovka jak prodelava a tedka se jim najednou zvedly prodeje .D ze by najednou vsichni tak prahly po OIII combi ? :D

 

kazdoopadne o vikendu za cestu z mesta do dalsiho mesta cca 10 km sem potkal dve OIII ve stribrny barve a uz bez reklam jako predvadeci vozidlo a atd,... nejspis sokromi majitele,.... jedna byla 1.8 TSI DSG a ta druha to nevim,... tu sem mijel v protismeru,... tuhle sem potkal na benzince,.... samozrejme za to musel vzit :D

kazdopadne obe meli predni BI a cerny mlhovky, nevim jestli corner ;)

 

 

a taky muzu za me rici ze poprve na vlastni oci sem videl led prouzek a musim rici ze za me urcite VIC NEZ DOBRY ;):kol-47:  :kol-47:  o bi-xenon ani nemluvne ;) povedeny to

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si v Ženevě sedl do škodovek co tam měli vystavené, tak po stránce vzhledu byla fakt nej octavia combi a po stránce dojmu ze zpracování na tom byly nejlépe superb a fabia.U octavie a rapidu to celkem vázlo.Ale asi bych bral všechno :kol-28: Milé překvapení alespoň mě přinesla dacia sandero stepway.

Novy sandero stepway je opravdu povedy auticko, vzhled super - cena jeste lepsi a pripravuje se i verze combi.  Rozhodovat se mezi Fabii a Dacii, tak i kdyz se mi jezi ze slova rumunsky vuz, vzal bych Dacii.

Za ty prach to nema konkurenci a design se mi libi. :

Nic mene sem uz na silni potkal nekolik OIII takze sem je mel zadkem pred sebou. Muzu rici ze zadek se mi vubec nelibi. Je to takovy celkove splosteli. Kola mi prisli tak nejak u sebe vuci kastli. Sice je to podobny zadku audi, ale to jen na prvni pohled jinak je to hodne daleko. Ten zadek mi proste prijde takovej malo mohutnej. Doufam a tesim se ze az pojedu za OIII combi bude na mne pusobit lepsejsim dojmem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...