Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

kurnik hoši ja som chodil na rôznych hlavne čipnutých TDI , na 125kw , 118kw , 132kw a všetko to bolo skapaté :D 

 

 

som kurva odchovaný z atmosféry a také že na dvojke pri 30 sa auto z križovatky zakucká ma serie lebo to nerobí ani moja felicia s 180tkm , v tých otáčkach je to príjemné vozenie , ale spotrebovo je to kdesi inde ... Holt budúce auto bude atmosféra , uvažoval som 1,8TSI ale po problémoch a s tým že v superbe 4x4 to nemá DSG a nejak nič moc nejde som sa rozhodol inak ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak borci,... kdo ma zajem nahradit predni svetla necim lepsim a originalnim, popripade zapomnel to nekdo nabouchat do konfiguratoru :D

 

    http://www.sbazar.cz/mihocar/detail/2210160-skoda-octavia-iii-svetlomet-predni-levy-xenon

 

 

........ a zde si nekdo naivne mysli ze to asi nekdo rozfunguje ci co neco jineho   ;) :D

 

      http://www.sbazar.cz/mihocar/detail/2210822-skoda-octavia-iii-palubni-display-bolero-5e0919605b

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Test OIII 1,6TDI :

post-33271-0-60169300-1372942251_thumb.j

No vzhledem k tomu že jsem měl Octu s tímhle motorem půjčenou...nesouhlasím s tichým a kultivovaným chodem a celkově je dle mého názoru tento motor určen pro klidné a rozvážné řidiče.

Dodávám že pokud bych hleděl na spotřebu tak je relativně slušná ,nicméně při pohledu na ceník je nutno zvážit kolik že vlastně člověk najezdí kilometrů ,aby se mu koupě vůbec vyplatila.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk tam něco psal, proč japonci a francouzi nemají benzíny s turbem......já se domnívám, že jsou sami proti sobě. Atmosféry se ve stejném objemu těm přeplňovaným ani zdaleka nevyrovnají a jestli si koupím atmosféru po zkušenosti s TSI?  Nekoupím, protože nejede. :)  Raději půjdu jinam, nebo vezmu naftu.

 

 

Stanmar:  Souhlasím s tebou, 1,6TDI není ani tiché, ani kultivované. Těmhle testům nejde už vůbec věřit, je to všechno klamavá reklama. Také záleží na tom, kdo to píše a na jeho pocitech. Češi jsou národem nafty, je to tu od doby, co se kradla z náklaďáků a traktorů. Nic jiného je nezajímá, jen spotřeba...(pochopím to jen u služebních aut) 

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do turbodieslu spíše než do benzínu atmosféry. Protože u toho benálu bych musel mít alespoň třílitr a to bych se nedoplatil ani na spotřebě, ani na pojistce. (aby to jelo) :)

 

Já netvrdím, že jsou TDI nějaké špatné motory, jen jsou prostě hlučné (oproti benzínu), náchylnější na opravy a zimní období. Pak ještě nechutně smrděj :D

 

.....asi by mi už chyběla i možnost motor pořádně vytočit.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte,on manfroto zase kecá,samozřejmě to tam je a to konkrétně zde: http://forum.skodahome.cz/topic/124361-maverickova-oiii/page-3#entry1787750
Je to ovšem můj názor,nikdo jiný tam kromě nás nic jiného nepsal. Jinak s tebou a rodolfem souhlasím - pro moje ježdění bych do případné atmosféry ve škodovkách již nikdy nešel. Netvrdím,že třeba v jiné kategorii aut by se to nedalo zkousnout,ale to je asi pro většinu z nás spíše v rámci sci fi. :kol-28:

 

Editováno: , autor: Pawouk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3.6 in superb  :kol-41:

 

až budete mít na těch vašich TSI (což každý víme jsou uplně na nic, určitě bych nechtěl 2.0 TSI) čistý chromový koncovky, tak mě napište ;-)

 

P.S. v komerčním autosalonu na prima (nějaký druhý název má prima, nevím jaky) říkají, že diesely jsou tižší o 3db než tsi, to asi slyšeli od nějakého zarytého dehtáka 

 

k čipu:

pokud s tím autem budeš zacházet normálně, max ti dříve odejde turbo a ostatní věci ti prostě časem odejdou, s čipem možná dříve...

tak jasně, pokud tomu budeš rapidně přidávat vykon, tak to nestíhá nic.... brzdy na RS jsou taky hrozný šunky, brzdili jsem z 230 na 130 a nic to nedělalo...

zpátky vždy lze nahrát zpátky SW a když si někdo usmyslí, že ti něco nevyreklamuje, tak ti to prostě nevyreklamuje

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...