Přejít na obsah

Servisní prohlídky


lišák

Doporučené příspěvky

a kolik vas stale ta 30.000km garancka? a co vam presne delali? koukam ze kazdej servis si to boucha jak potrebuje.....

Ahoj, ja byl tedka na 1. garančce po 30 000 km a komplet me to stalo 4 907 kc a to v tom je uz zapocitana i vymena ochrane lišty na zadnich pravych dverich ktera stala i s praci asi 350 kc. Jinak mam 1.6 FSI. Dám sem naskenovanou fakturu ze servisu. Kdesik jsme se bavili (myslim ze s Lukem) ze by stalo za to dolozit fakturu na servis benzinu aby se dala porovnat narocnost diesl x benzin, tak snad to nekde najdu a hodim to tam. Rozhodne je levnejsi na udrzbu nez dyzl. Mimochodem celou dobu servisu jsem byl u auta a videl vse co se na nem delalo a dobre si pokecal s mechanikem (fajn chlapik!!! -_- )

taky dekuju - konecne cisla...... jinac jestli sem nebudes davat foto tak to alespon rozepis - zajimalo by me kolik si rekli za olej apod. :palec2:-_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No čoveče tak já nevím, ale mě tvrdili, že to v manuálu není a já ho už skoro dva roky nečetl a vím určitě, že z manuálu tu fičuru neznám

Návod jsem četl myslím docela důkladně, ale tohle jsem tam nenašel...

Něco tam je, protože jsem to podle toho dělal..večer se do něj podívám..Je to tam popsané pro Maxíka stopro a tuším že i pro NE Maxíka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně, že to tam je, já když jsem se nudil, tak jsem si ho pročítal, jinak bych o tom taky nevěděl, jen mam dojem ze staci zavřít dveře, kliček do první polohy a držet reset km. o připoutání tam nic nebylo

A co denní počítadlo, vymaže se při tom nebo zůstane stav?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Možná blbá otázka: co se stane, když přetáhnu servisku cca o měsíc (již mě maxík upozorňuje - kilometrově to je v pohodě)? Nespadne třeba motor do nouzáku nebo tak něco? Nebo vše funguje na 100%? Ptám se, protože mám jít na servisku a již to časově nestihnu. Manželka bude s autem jezdit, tak bych byl nerad, aby se jí s tím něco stalo. Mimochodem najede jen pár kilometrů.

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

nestane se nic, sam jsem pretahl sevisku o cca 2 000 Km, za neustale hlasky od maxe, proste nebyl cas a muj dvorni servisman mel taky nabito ;).

Volal jsem do Skody a na zakaznicke lince mne dali nejake cislo do Boleslavi a tam mne slecna/ pani rekla, ze vubec neni problem to pretahnout o 3 000 Km.

Neni tam zadny blokovaci system jako u nekterych znacek, ze by to prestalo jet, je to jen upozorneni na maxovy.

Zlom vaz.

H.

Možná blbá otázka: co se stane, když přetáhnu servisku cca o měsíc (již mě maxík upozorňuje - kilometrově to je v pohodě)? Nespadne třeba motor do nouzáku nebo tak něco? Nebo vše funguje na 100%? Ptám se, protože mám jít na servisku a již to časově nestihnu. Manželka bude s autem jezdit, tak bych byl nerad, aby se jí s tím něco stalo. Mimochodem najede jen pár kilometrů.

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
ja to riesim tak ze si celu garancku pekne pri aute odstojim...mozno mu leziem na nervy ale to neriesim - sedem aj pol co som im tam naposledy nechal zase nie je tak malo aby som nemal kontrolu nad tym, ci sa tam skutocne dava to co platim wink.gif

je to pochopitelné, byť pri servisnom úkone,  sám mám so servismi skôr tie horšie skúsenosti a vo veľkej miere sú v servisoch 9 z 10 technikov šuflikanti :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ja byl tedka na 1. garančce po 30 000 km a komplet me to stalo 4 907 kc a to v tom je uz zapocitana i vymena ochrane lišty na zadnich pravych dverich ktera stala i s praci asi 350 kc. Jinak mam 1.6 FSI. Dám sem naskenovanou fakturu ze servisu. Kdesik jsme se bavili (myslim ze s Lukem) ze by stalo za to dolozit fakturu na servis benzinu aby se dala porovnat narocnost diesl x benzin, tak snad to nekde najdu a hodim to tam. Rozhodne je levnejsi na udrzbu nez dyzl. Mimochodem celou dobu servisu jsem byl u auta a videl vse co se na nem delalo a dobre si pokecal s mechanikem (fajn chlapik!!! pivo.gif )

No, zeby FSI bol ne udrzbu lacnejsi nez diesel, neviem, neviem.

Asi pokial je v zaruke, tak ano, snad tie garancky, ale ked ti tam odide priamy vstrek, si tam kde aj diesely.

Ale nech ti  to sluzi dlho bez poruchy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ja byl tedka na 1. garančce po 30 000 km a komplet me to stalo 4 907 kc a to v tom je uz zapocitana i vymena ochrane lišty na zadnich pravych dverich ktera stala i s praci asi 350 kc. Jinak mam 1.6 FSI. Dám sem naskenovanou fakturu ze servisu. Kdesik jsme se bavili (myslim ze s Lukem) ze by stalo za to dolozit fakturu na servis benzinu aby se dala porovnat narocnost diesl x benzin, tak snad to nekde najdu a hodim to tam. Rozhodne je levnejsi na udrzbu nez dyzl. Mimochodem celou dobu servisu jsem byl u auta a videl vse co se na nem delalo a dobre si pokecal s mechanikem (fajn chlapik!!! pivo.gif )

No, zeby FSI bol ne udrzbu lacnejsi nez diesel, neviem, neviem.

Asi pokial je v zaruke, tak ano, snad tie garancky, ale ked ti tam odide priamy vstrek, si tam kde aj diesely.

Ale nech ti  to sluzi dlho bez poruchy.

Benzíny jsou přece obecně levnější na údržbu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
To by mně zajímalo,co Ti tam dělali.Skopči doklad a dej ho tu.Chápu cenu oleje +filtru.A to je vše,co se tam v 30 000 dělá dle předpisu Bolaslavi.

No pri 30000 sa toho robi viac, a ked ti nauctuju vseliake cistiace mazacie pripravky nieco si tam este douctuju a je to, cena ako hovado. fuck

Editováno: , autor: misom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přikládám fakturu za servisku.

Asi jsi zapomněl nahrát přílohu ;)

protože ta faktura tu není...

Omlouvám se, ale příloha se opravdu nenahrála (to je to pracovní omezení)

Tak snad se mi to již povede.

post-5746-1193688414_thumb.jpg

Ahoj. Kolega byl před pár dny s 1.9 TDI po 30 000 km a stálo ho to 6200,-. Takže podobné. Mne to čeká za pár stovek km. Každopádně si dovezu olej a ušetřím cca 1100,- ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...