Přejít na obsah

Jaké zimní pneu a alu na SII ?


neon

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

tojsemja: Raději si ty kola pak pořádně zkontroluj. Také jsem na škoda eshopu objednal dvě komplet kola a přišly mi totál nevyvážený a na jednom kole byly mezi ráfkem a pneu 3 kloboučky od ventilku, takže hrůza. Ty komplety sekají ve fabrice a málo je i nafukujou a pak to takhle dopadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá cena to je ale jedna guma je už tři roky stará tak nevím. :kol-32:   čím starší tím tvrdší.Záleží kde člověk jezdí po městě to je v pohodě to se dá jezdit i na starších gumách ale jezdit na horách to je už horší.

Shodou okolností jsem tohle řešil přímo s majitelem jednoho pneuservisu a pokud je pneu skladovaná v suchu, při cca stálý teplotě a tmě, tak vydrží až osm let aniž by začala tvrdnout. Má kvůli tomu právě na sobě ochranný filtr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I 3leta pneu je naprosto vpohode. Samozrejme se nebavime o tom, ze by takovou nekdo prodaval za cenu nove...

 

@PetrKV Ta kola i pneu jsem prave minuly mesic koupil. Rozdil na Michelince v tomhle rozmeru oproti klasicke (225/45...) 100 korun. Cili nebylo co resit. 3500Kc jedna... Nokian se da sehnat pod 3000Kc...

Editováno: , autor: nemo.x
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...