Přejít na obsah

1,8 T - spotreba


last.train

Doporučené příspěvky

Ohladom spotreby auta by som chcel povedat..... :) Nikdy ma nezaujmala spotreba udavana v meste pri kupe auta.... To je silne individualna vec. Mna vzdy zaujma kolko to zere mimo mesta, to znamena, ked auto ide a nie stoji. Tak jak 5 000-ove mesto sa neda porovnavat s 1 000 000 mestom. To len tak.... Pravidelne najazdim tak 40 km za 4 hodiny zapnuteho motoru.... Pri rychlej chodzi sa tomu da priblizit :) Predvcerom som siel v snehovej kalamite 1 hodinu asi 5 km.... Samoska ze priemerka na PP vyskoci. V meste sa mi pohybuje zvycajne medzi 11 - 16 litrikov bez problemov.... kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta moje papá 8,3 LPG, na benál jsem to nikdy neměřil, protože nejsem tak bohatý abych mohl na benzín jezdit lol . Ale myslím, že tak odhadem 8l benzínu, PP nevěřím je to sedmilhář. Jezdím 80% mimo město.

Bože, proč?

Nepochopím asi nikdy, proč si někdo koupí 1.8T a pak ji nechá kastrovat na LPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Kdo chce mít opičku, musí mít na banánky :D

Jako další by mne lákal Focus ST, zlevnili ho na 630 což jsem dal za tuto 1,8T přesně taky. 2,5T musí být paráda... jediný co mi fakt vadí je malý rejd... :( což není zrovna pro obyvatele Prahy to nej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No ja mam dlhodobu spotrebu 10L. Ale to je vacsinou mesto. Dialnicu mavam 8-10L. Ale rychlostne limity velmi nedodrzujem. Ale podarilo sa mi spravit aj menej ako 7L, ale to len ked idem po obchvate v Bratislave , prípadne pomalou jazdou po okreskách. Ale to sa moc neda nazvat jazdou, je to velmi nebezpečné ist tak pomaly, lebo to je človek potom nesústredený, obzerá sa, škrábe sa a venuje sa menej šoférovaniu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno tak dlouhodobou mame 9,2 nejvíc co jsem měl bylo asi 21 l (D8 směr na prahu sobota hooodně brzo rano držel sem ji kolem 200 to tam ještě nebyli ti divný měřící brany) a nejmíň bylo 6,4 a to když sem jel do Karlových Varů ale připadalo mi to jako když to auto trapim prostě to auto na takovíhle šolichaní neni dělaný ;) mno myslim že na to jak jezdí ta spotřeba je hodně dobrá předtim jsem měl formana a když sem chtěl aby to jelo tak sem ho musel trošku vytačet a taky papal kolem 10 takže spotřeba stejná ale zabava poooodstatně větší prostě jí mam rad :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...