Přejít na obsah

Závada - odtrhnuté tesnienie na predných stĺpikoch


6drak

Doporučené příspěvky

Tak som sa v tom trocha povŕtal - problém je tentoraz s dolnou časťou stĺpika, konkrétne s napojením na blatník. Predošlá servisná akcia 66C7 sa tiež týkala výmeny obloženia A-stĺpika, no vtedy bol problém s hornou časťou, konkrétne s napojením na strechu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem byl v servisu domluvit se ohledne te vrzajici sedacky a tesneni. Technik se sel primo podivat a kdyz jsem mu rikal o tom tesneni, koukal se na me skoro jak na vola, co to "reklamuju" za pi.ovinu, pak se posadil do sedacky, kouknul se na stav km, aby mi treba mohl rict, ze mam dost najeto a ze je to opotrebenim, to se ale nastesti nestalo. Takze posledniho jim tam hodim auto a pak sem dam vedet, co s tim provedli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me posledniho vymenili taktez oblozeni leveho A sloupku a opravili vrzajici sedacku ridice, takze spokojenost :palec2: ted jen doufat, ze vsechno bude fungovat tak jak ma a neobjevi se nejaka zavada... :feve: btw. za dve hodky hotovo.

Arts: ja mam 14.1.2008 a jak vidis trapilo me to samy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me posledniho vymenili taktez oblozeni leveho A sloupku....

to znamena, ze ti menili jen tesnici gumu mezi sloupkem a blatnikem?

a na co si to reklamoval? ze tam zatejka nebo je na to nejaka servisni akce?

taky jsem koukal na svem aute, ze to je taky na kazde strane auta jine, podobne jako na tech fotkach vyse...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, menili cely oblozeni - celej ten cernej sloupek (ke kterymu je pridelany to tesneni). Reklamoval jsem to tak, ze jsem si k tomu zavolal prejimaciho technika a rekl mu, ze to tesneni odpadlo a ze jsem se dozvedel, ze na to byla nejaka svolavacka - meli by ti to vymenit. Jen jim asi rekni at objednaj ten sloupek (jestli ho nemaji skladem), aby ho tam meli, az tam s tim pojedes. Protoze jinak hrozi, ze tam to auto budes mit tak dva dny, coz pro me nebylo prijatelny.

Tak asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ve středu převzal nové autičko Š Fabii combi barva červená metla v eleganci. Ani jsem nemohl dospat. Místo v 8,00 h. jsem byl autosalonu už v 7,30, auto připravené, krasa. Přijedu domu, jaké rozčarování, pod pravým sloupkem, vysela gumička, mohli mne omejvat. Hned druhý den v 6,00 hod. do servisu, ještě tam nebyl šef a jeden mechanik mi říkal, že to je běžné a gumičku, těsnění, které tam viselo jak oslí ucho uthl. Dále mi řekl, ať to reklamuji. Když jsem to vykládal v práci chlapům, tak jsem byl za v... .

V té Boleslavi se snal pomátli. Takové závady na nových vozech, patří jim za to nakopat ..... Přito si myslím, že o tom vědí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Takze od dnes som uz aj ja v "klube gumickarov" :D

Prave som si robil pauzu na pumpe (kava+ciga) a len zo srandy som si obzrel tie spodne gumicky na A-stlpikoch.

"A co myslite pane doktore? MĚL HO TAM!!!"

Chcel som sa len opytat ci je ta vymena definitivne riesenie alebo sa mam v buducnosti pripravit na repete?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...