Přejít na obsah

PREZUTIE NA ZIMU


rsrsrs

Doporučené příspěvky

Ja vcera, nechce sa mi cakat na poslednu chvilu, vela jazdim do Rakuska a tam maju blbu vyhlasku od 1.11 povinne zimne Pneu, aj ked to plati pre nas obycajnych smrtelnikov az keby bolo snehu, mrzlo a podobne pripady, ale nechcem sa rano zobudit s napadanym snehom na vozovke a letnymi kolesami na aute , potom uz bude neskoro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Laci L&K

ja viem len mi zblbol firefox tak sa mi to podarilo 3x ale uz som to napravil vdaka moderatorovi...

inac u nas je dost teplo aj na najblizsie dni to asi inak nebude tak este s prezutim pockam ale kolesa su uz vyvazene pripravene na zimu :)

;) . pozeral som predpoveď a min. do stredy +19stp. ešte pár rokov a prezúvanie na zimné nebudeme riešiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

combi66

ty na zimu nechavas alu disky? nie je ich na zimu skoda? zimne mam na plechoch a hlinik na zimu osetrim a uskladnim

Laci L&K

uff aj nas utorok streda +20°C ako na jar od novembra to ma daleko ;)

Nemám plechové disky,a na jaro si chci stejně koupit asi 16" alu s letníma gumama,tak ty orginály nechám s těma zimníma víš.(i když jsou jako nové) tak je má skoro každý. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes odvezl hliníky aby mi na ně obuly zimní gumy. To znamenalo sundat původní letni a obout zimní a vyvážit. Jednalo se o 4 kola když mi řekli cenu jsem šel do kolen cena 1036Kč a firma Barum.Paráda :wallbash:

pokud se takto mění gumy, tak cena je naprosto standardní (s porovnáním konkurence), holt dost závaží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...