Přejít na obsah

PREZUTIE NA ZIMU


rsrsrs

Doporučené příspěvky

  • o 11 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Hele ještě se mi nestalo že bych měl problém s tím že bych nedobrzdil nebo boural(A to jezdím jako prase a dávám autu počudit) i když mrzne a ještě není sníh pokud by bylo mokro a bylo namrzlo tak tomu přispůsobím jízdu ale jako profi řidič mám nalítáno takovejch km to i na letních s náklaďákama který jezděj celoročně jen na letních že už dávno poznám jak se mám přispůsobit počasí a jízdě.Nehledě používám letní barumky na osobáku ty maj měkčí směs a držej i při mrazu ovšem než napadne sníh. Pak je třeba přezout(můj případ).U nás není zatím žádná značka zimní výbava a hoblovat zimáky nehodlám.Něco jinýho bude až se povinně zavede používání zimního pneu od 1.11. do 31.3. Pak se budu muset podřídit našim zákonům.Ale do tý doby než to bude budu jezdit podle počasí na letních.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Acku, píšeš to vůbec Ty, bo zrovna od Tebe, který se pohybuje v podhůří, mi Tvůj názor nějak nesedí. Všeobecně je známo, že s prvním mrazíkem a teplotou pod deset se pneu doporučuje přezouvat.

Ale jinak, jsme za jedno, :) taky ještě jezdím na letních a zimní šetřím, bo mě letos čeká dvakrát Francie a nové zimáky napřezrok kupovat nehodlám. Tímto Tě Aceku zdravím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj jsem to já taky tě zdravím a právě to podhůří je nejlepší škola.A navíc tady je pořád sucho a celkem teplo a teplota nad deset stupňů zima je až pod -10°C pak by to stálo za zváženou přezout.Ale oktu mám přezutou a stou teď jezdí drahá polovička a já mám teď audinu 3.0TDI quattro a na ní mám teprve zimáky objednaný a budou snad zítra.Tak přezout nemůžu i kdybych chtěl.Zatím.Áček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...