Přejít na obsah

Fabia II Facelift


Cjoctavian

Doporučené příspěvky

Ono je jedna věc šírka venku a druhá vnitřní rozměry, tam už to ve FII tak špatné není si myslím...

Hlavně je vždycky hodně zábavné, že na takových fotkách co tady strčil cjoctavian je Fabia vždy postavená rovně a vedle toho clio pod uhlem, aby to náhodou nevypadalo málo výrazně.

Další věc, kterou vidím jako hodně úsměvnou je porovnání vnitřních rozměrů a uspořádání interiéru. Shodou okolností poslední týden jezdím křížem krážem Francií a větší šířka by byla tady v uličkách jednoznačným handicapem. Chápu, že u nás ještě spousta lidí nepochopila pojem kompaktního auta, ale když se třeba podíváte na vnitřní šířku vpředu a vzadu u FII (138cm a 138cm) a u Clia (140 a 141cm), třeba někoho něco trkne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. tu fotku som nerobil ja a nebol to zamer odfotit Clio o 1 stupen sikmejsie...

2. sirsie dvere u Clia - zeby sirsia deformacna zona?

3. 3 mame este dost daleko do parizskych uliciek (kde aj tak kazdy otlka auta pri parkovani - bez rozdielu velkosti)

4. kompaktne auto asi nepochopili vsetci vyrobcavia kompaktnych aut, nie ja :p

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. nema cenu rozebirat jestli ses autorem fotek, ktere sem vkladas. ono je stejne tezky najit jinou, takle neprilepsenou

2. sirsi deformacni zona obecne bez dalsich podrobnosti nic neznamena - napriklad v NCAP ma Fabia u bocniho narazu o bod horsi vysledek z jedineho duvodu - zablokovany zamek zadnich dveri, R pak plny pocet

3. garaze se obvykle s zivotnim cyklem auta nezvetsi a muzu rict, ze zaparkovat v nekterych podzemnich garazich se SII je obcas za trest. a to je jeste jezevcik ve sve tride stejne jako fabia

4. ne vsichni vyrobci delaji mestska auta velikosti golfu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

No já nevim, ale ty světla vypadají jako ty současný. Takže pokud je tohle kompletně FL auto, tak něco drhne v Georgově kouli a nebo je tohle a) nějak maskované b ) jenom částečně FL. Boční lišty na zakladním modelu nejsou ani teď a ani na některých prvních prezentačních snímcích stávajícího R.

EDIT: tak beru zpět, tvar je podobnej, ale vypadá to na jinou velikost - protaženost.

Já bych asi změny vzadu u R nečekal, asi su deformovanej vlastnictvím, ale vzadu bych nic neměnil. Snad krom přesunu antény dozadu pro auta bez panoramy.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bojler: Já bych ji zase dozadu nedával. Rodiče mají roomstera bez panoramatické střechy a vychvalují si anténu vpředu kvůli myčce, která anténu "češe", na mé fabii jede kartáč vzadu proti a čekám, kdy mi zlomí prut.

:smich: A co takle si prvne zjistit, jak se jezdi do mycky? Posledni rok auto voplachuju rucne, ale vsude, kde sem byl predtim, tam bylo VYRAZNYM pismem napsano, ze MUSI byt sklopena a nebo odsroubovana antena!

Mimochodem, trochu nechapu tu namitku, kdyz tam bude ploutev..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neříkám, že jí nesklápím, já ji sklopím, ale ten kartáč, když jede dopředu, mi ji stejně zvedne (na naší staré fabii se už takhle jeden prut zlomil). Jinak kdyby byla ploutev, tak ta by určitě byla lepší vzadu, i když já osobně jsem příznivcem prutu.

Promiňte trošku jsme odbočili od fabie k roomsteru.

Edit: Když se tady mluví o světlech, tak mě by se líbilo, kdyby tam přidali dálková světla, jako další žárovku. Podle mě to byl docela krok zpátky, když škodovka dala H4 nebo si u čoček lámala hlavu s clonkou.

Editováno: , autor: Ciryl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wow, tak tu podobu s Loganem jsem si neuvědo kol9 mil , dobrý postřeh... Taky by mě zajímalo, co dělají na kapotě, jak jsou blinkry, stříbrné lemy. Podle mě je to dost hnusný a levný tuzing :kol-134:

Detail světla v lepší kvalitě + zvýraznění stínů

post-20689-1253729136_thumb.jpg

post-20689-1253724690_thumb.jpg

Editováno: , autor: NNN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...