Přejít na obsah

Stěrače "FLAT"


Alibaba I

Doporučené příspěvky

Panstvo, vzhledem k tučnému tématu "Bosch Aerotwin" a nejednoznačným zkušenostem (za nemalou cenu), jsem se rozhodl zaexperimentovat a včera namontoval "FLAT" stěrače (za velmi lidovou cenu):

http://www.cztuning.cz/index.php?action=de...&zboid=3585

Vypadají na omak trochu lacině, na autě pak zas docela pěkně. 480 stírá skvěle, 530 při závěrečném návratu cca v 10cm úseku trochu poskakuje po suchém skle. Tak čekám, jestli si to nesedne, případně zkusím "poštlelovat". Za těch 240.-Kč to snad stálo. Po půl roce poreferuju, jak chodily....

Editováno: , autor: Alibaba I
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco podobnýho, nebo možná i ty samý jsem si na octu dal také, dopředu i do zadu .. ale taky jsem je chtěl na zimu trošku "máznout" ale nějak sem to nesthil a tuhle zimu moc nepřežili .. takže mi vydrželi asi 5 měsíců .. buď koupím nové, nebo se už konečně rozhoupu sehnat komplet stěrače z OII ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem to mázl takovým speciálním voskem, co mám na betony na hokej. Normálně mezi prsty a po stranách nanesl... A paráda! Osobně jsem měl dlouho origo a uvažoval jsem nad originálama z Bosche, ale pak jsem to viděl v jednom obchodě, tak jsem si řekl že to za ty peníze zkusím. A určitě si nestěžuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ty tesco za 90,- Kč jeden, mám je rok a jsou parádní, pořád držej neulamujou se v držáku, na autě vypadaj hezky, myslím že za ty prachy paráda teďka je mám první zimu a bez problému stíraj pořád, až bude stát za prd zase je koupim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem to mázl takovým speciálním voskem, co mám na betony na hokej. Normálně mezi prsty a po stranách nanesl... A paráda! Osobně jsem měl dlouho origo a uvažoval jsem nad originálama z Bosche, ale pak jsem to viděl v jednom obchodě, tak jsem si řekl že to za ty peníze zkusím. A určitě si nestěžuju.

a nedělá ti to na skle šmouhy? mazat stírací lišty se nedoporučuje ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Brillant jsem dával na oktu kámošovi a chválí si je. Já tam dnes dal ty Filson a super, uvidím kolik vydrží. Jen jsem musel pravé ramínko přesedit na hřídely o zoubek, jinak mi jezdil stěrač až na plast. Ale to jsem dělal i pro ty Brillanty. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

ja koupil pred vanocema origo aerotwiny SKODA ( BOSCH ) cca 800 kc a po tydnu mi ten na strane spolujezdce nakej prac.urak ukrad. Jeste ze jsem si toho vsiml, nez jsem zacal stirat. Kdybych si jeste kvuli tomu poskrabal okno, to bych byl teprv nastvanej. Tak jsem tam misto nej koupil Filson za 150 kc a zatim stira v pohode... Dokonce se mi zda, ze stira lip v dolni poloze na kraji u A sloupku, nez ten od BOSCH :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v podstate nic neodeslo, nefungoval pritlak delsiho (u ridice) .. neustale zustaval nesetreny pruh pri vraceni

ta cast v krytce ve ktere je to prichycene na raminko se proste neprohybala, cili tvar sterace nekopiroval sklo, ale byl staly rovny

tak jsem se snazil to nejak uvolnit .. nepodarilo se ...

aspon tak jsem to vysledoval .. cili me to pekne nasralo a radeji je vratil ..

mozna jsem mel smulu na kus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...