Přejít na obsah

Motor 1.9 TDI PD 77 kW


milano205

Doporučené příspěvky

Zdravim,už jsem to tady jednou psal,mam vsechny informace tak to sem hazim.

Elektronický plyn-Sprint booster

mam ho napojeny,moje reakce jsou velmi pozitivní!Je tady nekdo kdo se stim setkal?Rad bych znal vase nazory predem diky..... :help:

http://www.1-tuning.cz/chiptuning.php

http://www.amb-tuning.de/produkte/sprint-b...annt/skoda.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten první je čistě o chipu a druhej odkaz je německy.

moc tomu nerozumim, ale někdo tu psal, že OII nemá lankovej plyn, ale elektronickej, takže jestli je to pravda, naletěl jsi

Ja vim ze ma elektronicky plyn a ne lanko,tak jeste treba takhe............(u nas se tomu rika ekektronicky......)

http://www.bullock-praha.cz/produkty/vybav...nt-booster.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uf cena za to ze reakce na pedal je vyraznejsi je dobra heh..V ramci chiptuningu se upravuje pozadavek ridice, tzv. reakcni palivova mapa. Takze myslim ze krome reakce na pedal a jak pisou pocitu ze silnejsiho auta, mohu zarucit ze to auto bude alespon i silnejsi nez tahle oblbovaci krabicka. Za cenu zhruba dvou krabicek plnohodnotna uprava datovych poli. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čím viac kilometrov mám na 1,9 tým sa mi zdá motor tichší a lepší :palec2: a tá spotreba kol5

...votas dal si si ten plyn?

jo,jo mam ho tam.......Jasne je to jen efekt ale zrychleni je znat a dost stovku to udela jako nic..... :)

auto krasne tahne i na sestku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec mohl by mi někdo poradit co dělat proto aby se zlepšil teplý start u O II 1.9 TDI PD 77 kw. Za studena to chytá na drc , ale podelší jízdě musím celkem dlouho točit. Jak mile to trochu schládne tak opět bez problémů. Dík za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele to jsi uz trochu prehnal nemyslis???? ja jsem svoji upravu tepleho startu vyresil sam a po svem, necekal jsem az nekdo linej a hloupej dostane aktualizaci nejakoho softwer kde to za nej vyresil nekdo jinej.a navic nepomlouvam neci praci..

P.S. pozor na to, pomluva je zalovatelna, premyslej co pises.

Editováno: , autor: TDIfun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

zdravimpred tyzdnom som kupil octaviu II . po prejdeni približne 15-20 km alebo 15-20 minut cesty auto zacne vynechavat citit to sklbanim a kolisanim otacok. minule sa mi stalo ez auto dokonca uplne zhaslo a potom nechcelo nastartovat po zdlhavom toceci motorom asi 1,5minuty auto nastartovalo a slo opet normalne urcite km. ked pridem domov a zhasnem motor a potom chcem nastartovat tazko naskakuje motor ako keby nemal palivo. stretli ste sa niekto stym? vopred velka vdaka za vsetky rady a postrehy :help: PARDOM OPRAVUJEM NIE 74KW ALE 77KW. :feve::help:

Editováno: , autor: ado223
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taaak dnes som bol na diagnostike ako som aj myslel diagnostika nenasla nic okrem sporadickej chyby:motor ventilu klapky V157-sporadicka zav ada. tuto zavadu zmazali a auto sa slo vyskusat ale robi to dalej a na diagnostike uz neukazo ziadnu chybu, ked som ho po vyskusani odstavil asi an 10 minut nechcelo uz vobec chytit :help: takze diagnostika neukazala nic a ja som zufaly napadaju ma len varianty ze bud je slaby tlak v palivovom systeme alebo blbne elektronika takze radte:( :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: budem vdacny za kazdu radu .

Editováno: , autor: ado223
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:p :p :p:palec2: :palec2: konecne problem vyrieseny! ty mamuti co som odnich kupil auto cosi spekulovali s vekom nadrze a s cerpadlom :D a zapojili opacne privod a prepadpaliva takze auto slo kym malo dostatok nafty v palivovom filtri a ked dostatok nebol nestihala dotekat pretoze boli opacne zapojene hadice. takze auto uz konecne ide vdaka za rady :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...