Přejít na obsah

Motor 1.9 TDI PD 77 kW


milano205

Doporučené příspěvky

Na 77 KW opravdu žádné FLESH CD neexistuje.Doposud nic nebylo vydáno.Jsou pouze:1.6 75kw BSE

1.4 55kw BCA

2.0 100kw AZV

2.0 103kw BKD

2.0 85kw AZJ

1.6 75kw BGU

To Diagnostik: Mozes napisat co riesi ten flash na 2.0 BKD? Mam ist coskoro do servisu, tak aby som vedel ci to ma zmysel ziadat.

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna dneska mi na rovince na pohodu jedna ujížděla musel jsem dát za tři a poslat motor k 5 tisícům a pak jsem zvítězil, ale to dřív nebylo třeba. To auto táhlo do třech tisíc jako divý pak taková pauza a od 4000 se zase děli věci. Teď mi to přijde opět pouze jako proměnlivý zdroj hluku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diagnostik:Nikoho nikde nekrmily!!!

Až budu mít čas tak zajedu pro to aktuál.sdělení s techniky servis.služeb z MB,mám slibenou kopii toho sdělení toho cukání a nasledném přehrání SW,viděl jsem ho na vlastní oči i to CD když mi to dělali,(viz.do climatroniku jsem taky už dal to sdělení co konkrétně způsobuje to cvakání v přístrojovce).

Zrovna min.týden jsem vezl známeho do porsche praha prosek pro Passata(2.0TDi mu začalo blbnout,kolísat otáčky motoru,jednou na volnoběh 1200ot.pak mu to zas skoro chcípnulo,výsledkem byli vadné vstřiky, tak je měnily),ale abych neodbočoval,když jsme tam čekali tak jsme se dali do řeči s př.technikem a když přišla řeč o cukání 77kw při akceleraci, tak jen mávnul rukou a řekl že to u W přehrávaj věčně že si na to stěžuje skoro každý,on sám měl služeb.GolfaV a tam to dělalo od začátku taky,hned to přehráli a klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako možná sem simulant co se pazvuků týče,ale když mi auto při každé akceleraci cukne,pak si to vydupu od známostí z MB a Klokočky,u přehrání celou dobu stojim a po přehrání super tak to podle mě nejsem simulant.Dřív:při každém trošku větším sešlápnutí plynu=CUKNUTÍ,ted to necukne ani kdybych na to šlapal jak smyslu zbavenej.

Připadá mi že tu jsou lidi kterým to taky cuká.ale v jejich servisech jsou nějaký vemena který jim tvrděj že nic takovýho neexistuje aby se jich zbavily a ted protože nevědí co s tím tu ventilujou takový kraviny jako že nám kterým to přehráli se to jen zdá,že jsme simulanti a bůh ví co ještě.

Ještě jedna věc,jsou aktuální sdělení z MB které choděj servisům automaticky a druhé které přijdou až po žádosti toho servisu o technickou radu do MB a to je ten případ.

Nepamatuji si už přesnou formulaci slov a vět s toho hlášení,ale výsledkem bylo že nepravidelný chod motoru 77kw (zacuknutí při akceleraci) není funkční závada a přehrání ŘJ motoru provádět jen při přímé reklamaci zákazníka,takže žádné svolávací akce atd.

Každopádně nevím kdy se tam dostanu,ale to sdělení jsem určitě dám,ted budu do čtvrtka mimo ČR,tak snad v pátek se mi to podaří a hned to jsem dám at tu nastane klid a zmizej pochybnosti že je tu někdo simulant nebo že nám dali placebo!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to roman5a9: No vidíš k čemu jsou ty tvoje žádosti teď je z tebe simulant..... :D, ale vážně já jen reagoval na tvrzení Diagnostika... Jak jinak si to vysvětlit. Mě víc než tohle zaráží ty různé výkony u motory 2.0 Fsi a proč se to člověk nikde nedočte... Jen už chápu, že všichni tvrdí, že ten motor těch 110 kW nemá...Ps. Jinak chápu proč tě můj názor rozlítil. Na mě taky koukají v servisu, že už nevím co bych si vymyslel. Podle dokumentů od Diagnostika ty motory však mají přímo od výrobce udané tyto výkony.... Ať se zákazník vzteká. Škoda, že do Škodovky nemůžu prodat PC - hmm prodám P4 a pošlu 486.... No malá změna, hlavně, že zákazník solí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 77 KW opravdu žádné FLESH CD neexistuje.Doposud nic nebylo vydáno.Jsou pouze:1.6 75kw  BSE

          1.4 55kw  BCA

          2.0 100kw AZV

          2.0 103kw BKD

          2.0 85kw  AZJ

          1.6 75kw  BGU

Tak teď jsem z toho trošičku zmatenej. Jakou úpravu potom Romanovi5A9 a Hanymu dělali, když žádný takový update neexistuje?

Nevim, jaky SW ma nebo nema Mlada Boleslav, ale proste jsem tam dal auto, pak jsem si ho vzal a necuka. Po dotazu technika co s tim delali, mne rekl, ze pouze nejak "seridili ridici jednotku", Pak mne dali do ruky papir s vyjezdem z diagnostiky "asi" a vsude bylo napsano v poradku...

Na dotaz jak je to s SW, mne bylo receno, ze ja tam mam ten posledni, jen ho refresli.

Vic nevim.

Hofk

Hany

Btw. myslim, ze sami servisi maji v O II jeste bordel, protoze mne tvrdili, kdyz jsem chtel dodelat suplik pod sedadlo ridice, ze nic takoveho neni... a ptal jsem se tam na vic veci, ktere jsem vyzjistil tady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...