Přejít na obsah

Swing


Doporučené příspěvky

tak jsem byl ve Škodě a tam mě řekli že to asi nejde a že by to potřebovali na delší chvilku, tak uvidím možná ČT, PÁ. Každopádně když jsem jim řekl že to tlačítkama nejde posouvat ale hlasem ano tak na to moc nereagovali, jen to že to tam potřebujou delší chvíli, tak uvidím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Swing nemá USB. Pokud mám swing. Jen CD :) A dokáže to zobrazovat. Stačí přepnout v infu myslím. A ukáže interpreta, název skladby i album. A jde i listovat ve složkách na CD .. Celkem mě to překvapilo. Akorád že když není radio nastavené na maxidotu a je tam PP tak je to tak na nehodu když člověk musí pořat koukat na radio co tam nastavuje..

 

 

Ale ještě k mému problému. Před pár dny mě z ničeho nic začala kamera rušit signál rádia. Mám ji centimetr od antény v čelním skle a když jí zapnu na autozapalovač tak se sepne do modu že je na stálé napájení a rádio při slabším signálu žačne rušit. Když kameru nechám zaplou na baterku tak to radio neruší. Jen když jí zapnu do zásuvky .. Nevíte jak to odstínit? :( Nevím si s tím rady .. je to 100% ono. Zkoušel jsem to zapojovat a odpojovat a hned to začne ja kto zapojím.

 

A kameru nechci taky dát jinam. Je nastavená na střed auta téměř a hned vedle ní mám ještě držák telefonu když používám navigaci takže to nemám kde dát. A za zrcátko taky nelze dát. Nemám kam vézt kabel a vrtat jej přes střechu se mě taky nechce :( Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám napájecí kablík USB .. třeba takový který se používá u foťáku. Měl jsem oreginál ale zlomil se mě kabel právě u adaptéru tak jsem sebral jiny. Dodnes fungoval vpohdě. Pak mám v autozapalovači zástrčku na 2 USB a vždycky to jen zasunu do něj. Nepomohlo by třeba obalit to alobalem a izolačkou? Myslím ten konec kabelu. Nebo koupit jiný kabel? Existuje nějaký stíněný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

petrkiller, jozi, viem, že to dokáže zobraziť, ak je správny ID3Tag. aj to, že pri CD ukazuje zvyčajne Track 00...mne išlo o iné. keď zapnem rádio, prepnem na MDI/CD (to je jedno), aby hneď zobrazilo názov skladby. bez nutnosti stláčať niečo. ale asi to nechám tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrkiller: takže ty jsi to už používal s tou redukcí v pohodě a pak z ničeho nic to začlo blbnout? Já osobně si myslím že to kabelenm není chybu bych hledal v té redukci, ale jak odstínit neporadím tak jsem to chtěl nějak vymyslet ale jak je to jen kus slisovanýho plastu tak bych to rozdělal jen jednou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Chalani nazdar otázočka. Mám Fabiu 2 FL a vo výbave rádio SWING. Okrem toho, že prehráva MP3 z cd nemá možnosť prehŕavania hudby okrem AUX z ničoho iného a to chcem zmeniť. Najprv som chcel nainštalovať neorigo rádio ale to ma prešlo po zistený koľkoadaptérov a podobných vecí by som musel upraviť. Takže našiel som si škodovácke rádio BOLERO. Teraz otázka je bude mi sedieť do Fabie a bude fungovať ako má ? 

 

Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JiVi: Díky za link 

 

Pawouku: Opýtal som sa a bol mi poradený link. Ale dobudúcna neboj dám viac do hľadania správnych tém. 

 

Ale predsa len by som ešte potreboval odpoveď alebo radu teraz ohľadne SWINGU. Dása namontovať SWING z F2FL do F2 bez väčších zásahov ? Viem že SWING pracuje s CAN 2.0 a F2 má CAN 1.6 takže by stačil len nejaký prevodník či nie ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím,

 

 měl bych dotaz. Mám Fabii 2 r.v. 2011, auto je služební takže nemám ani tušení jaký stupeň výbavy má. Jedná se o rádio Swing, chtěl jsem si spárovat telefon s rádiem přes BT, ale nešlo to. Tak jsem si našel manuál pro tohle rádio a snažil se jít podle návodu. Zmáčknul jsem dlouze tlačítko dále od řidiče abych se dostal do nastavení, tam sem se snažil najít položku BT, ale nebyla tam. Na internetu a podle manuálu jsem získal pocit, že BT mají všechna rádia Swing, je to tak? Hádám, že asi ne, takže co by bylo potřeba udělat/doinstalovat aby fungoval BT? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup si Handsfree sadu .. Pokud nemáš BT v autě z výroby tak budeš muset určitě měnit jednotku a kdoví co ještě. Neoplatí se to. Každý Swing nemá BT.

 

Já mám za nějaké 2000 handsfree, mluví česky, lidé mě slyší a na baterii vydrží několik hodin hovoru a destiku hodin v pohotovosti .. Spojení s telefonem okamžité když je v pohotovosti a je spárován.. v podstatě dojdu k autu, otevřu dveře a už slyším "Připojeno k telefonu" .. používám ho i jako zesílení navigace protože držáček stíní reproduktor telefonu. To některé HF neumí ..

 

Drží na klipsně která se přidělá na stínítko. Používá dva docela silné magnety. Ještě se mě nestalo že by za 40 000km spadl. Spíše spadl držák telefonu na D1 :)

 

Je to toto: http://www.datart.cz/Bluetooth-handsfree-SUPERTOOTH-Bluetooth-handsfree-na-stinitko-MultiPoint-AutoConnect-AutoPairing.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, o D1 mi vyprávěj... ale jestli to správně chápu tak je to pouze HF se samostatnými reproduktory, já sem ten telefon, kromě telefonování, hlavně chtěl propojit s rádiem a reprákama v autě abych si mohl poustět hudbu, takže to vypadá, že stejně skončím na aux vstupu, sice BT by byl lepší, to věčný zapojování/odpojování mě fakt nebaví a přes rádio by se daly přeskakovat skladby, ale aspoň něco, 500km jen na rádiích fakt nedávám ;), každopádně díky za tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to hf s vlastním reprakem.. ale Já naopak nerad aux výstup. Kvalita zvuku se me nezdala nějak skvěla a tak když chci hudbu tak jsem skončil na CD a s tim jdou aspoň přeskakovat skladby přes maxidot a ukazuje to i název písničky a interpreta a to i na maxidotu. Jinak se tady někde resi i do dělání USB ale kdyz nemáš MDI jednotku tak te vyjde levněji radio Bolero. Já se spokojuji čim dal častěji s obyvejnymi rádií. S dvěma antenama to hraje skoro všude čiste.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj keby že máš BT HF v aute od výroby, tak by si skladby cez rádio /ani volant/ prepínať nemohol. Na F2 FL prehrávanie audia cez BT funguje z nejakého dôvodu len ako AUX bez kábla, dokonca nevidíš ani názvy skladieb :)

Editováno: , autor: Lordiik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...