Přejít na obsah

tak už nevím:(octavia za jizdy klepe


Spirit-of-tuning

Doporučené příspěvky

To táhnutí do leva a vyrovnávání směru ,to dělá nejčastěji pneumatika.Ale může to být klidně i pravá.Stím klepáním je to těšké.Musíš upřesnit jak klepe(frekvence,dutý nebo kovový zvuk atd.)

no pneu by to mohlo být se zimákem mi to nedelalo to bouchání je jako když máte v kole šroubek a jedete na dálnici tuká to musí to být na něčem co se točí nedelá zádnej silenblok nebo tak to by to nedelalo pořád za jízdy je to bud ložisko i když je nové a stejnej zvuk by nvydávalo:) poloosa nevím vuli nemela,vrchní uložení tlumiče tam je ložisko ale netočí se pořád fakt nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prednedavnom sme toto riesili na A-čkovom Mercedese. Islo to od zadnej napravy. ... Bolo to take klepkanie. Sposobovalo to vyvazovacie zeliezko na vnutornej strane disku, ktore sa skrelo a ochranny plech brzdy.

Lozisko zvykne hučat a nie buchat. Skor by to mohol byt klb....dle meho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to bouchání ti na zimákách dělalo?Jestli né tak zkus dát na předek znovu zimáky nebo jestli máš jiný kola.Někdy i bouchání dělá pneumatika(probržděná ploška ,nebo plošky,jako by od vadných tlumičů atd.)Po ošahání běhounu je to většinou i cítit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to bouchání ti na zimákách dělalo?Jestli né tak zkus dát na předek znovu zimáky nebo jestli máš jiný kola.Někdy i bouchání dělá pneumatika(probržděná ploška ,nebo plošky,jako by od vadných tlumičů atd.)Po ošahání běhounu je to většinou i cítit.

začlo to děla se zimákem myslel jsem že je to gumou aneřešil pak jsem dal kola a delá to a ješte táhne do leva dělá to i při neutrálu napadá mě jen poloosa ale je fakt v super stavu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...