Přejít na obsah

Maxi Dot - Dodělávka


mr.pecoun

Doporučené příspěvky

Host Strojvůdce

:D Dobrej trik. Kolik testů jsi už prováděl. :smich:

Ale já tu nemám ani ten velkosklad :angry: . Ale zítra volám do kabla, podle stránek by mohli posílat i malé množství (pro osobní potřebu :D ). Tak uvidíme.

Páčka a čidlo je už v auti. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Dobrej trik. Kolik testů jsi už prováděl. :smich:

Ale já tu nemám ani ten velkosklad :angry: . Ale zítra volám do kabla, podle stránek by mohli posílat i malé množství (pro osobní potřebu :D ). Tak uvidíme.

Páčka a čidlo je už v auti. -_-

bude nějký pěkný podrobný návod s fotkama jak se instaloval maxík _?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, jeste bych mel jeden dotaz...

Jak moc je casove a technicky narocne prehrat z puvodnich budiku km atd do novych?

Za par tydnu jdu na garancku, tak ze bych je o to pozadal ;) Mame docela vrele vztahy, tak si myslim, ze by mohli vyjit vstric...

Jeste jedna otazka, jde to nejak pretahnout kdyz jsou jedny budiky na aute a druhe ne? Nebo si to predstavuju moc jednoduse ze by mi je prehrali a ja si je prehodil sam...

Diiiiiky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prehozeni a prehrani je otazka 15 minut....... ;)

jinak vse se dela pres diagnostickou zasuvku,

nejprve si nactou vsechny hodnoty (km, servisni intervaly) pak prehodi budiky, nahrajou a pak prizpusobi oba klice, tak si je vezmi s sebou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pro pořádek... :)

Pokud nemám originální rádio, tak nemám šanci

jak na displeji zobrazit název stanice a frekvenci,

nebo to pro některá rádia jde?

Případně jak to poznám - propojím?

A ještě jeden dotaz, kolik stojí nové budíky.

jedine origo radio ;)

a budiky se pohybuji okolo 3 tisic, treba sezenes i levneji... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Strojvůdce

Tak už mám autiko připravený na výměnu budíků, ale zase servisák bude pracovat až za týden, prej po svátkách. Ach jo. Já to snad nedodělám. Nejni tu někdo kolem Nymburka, kdo to umí? :( No, musím to tejden vydržet. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Strojvůdce

Hotovóóóóóóó. -_-:D:worthy

Akorát cestou jsem zjistil, že mi neukazuje otevřené dveře. Takže dotaz. Kde to nakódovat. V centrální ŘJ? Nedávno jsem ji měnila nejspíš se na to pozapomnělo, navíc to se starejma budíkama bylo bezpředmětný.

Jo a pan VAG měl nějakej problém se zrušením čidla oleje. V tom kanále 39 to nešlo přepsat na 0. No pak si došel pro nějakou chytrou literaturu a chvíli se v tom hrabal a s autem se děly divný věci a najednou že prej hotova a už to maká jak má. :D

post-10-1152627715.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Maxi Dot - Dodělávka

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...