Přejít na obsah

Maxi Dot - Dodělávka


mr.pecoun

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Zdravim,

nedavno som dorabal maxik na moju fabku a zistil som, ze mi nesedi namerana spotreba so skutocnou. Aj zobrazovany dojazd je pri plnej nadrzi asi o 100km vacsi ako skutocnost. Da sa to nejako doladit? U starych budikov sa dalo v kanale 3 upravit meranu spotrebu, ale u maxiku to nie je.

Vie niekto poradit?

Tomas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

nedavno som dorabal maxik na moju fabku a zistil som, ze mi nesedi namerana spotreba so skutocnou. Aj zobrazovany dojazd je pri plnej nadrzi asi o 100km vacsi ako skutocnost. Da sa to nejako doladit? U starych budikov sa dalo v kanale 3 upravit meranu spotrebu, ale u maxiku to nie je.

Vie niekto poradit?

Tomas

A nemas budiky nakodovany na jinou motorizaci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nemas budiky nakodovany na jinou motorizaci?

Mali by byt spravne, mam ich od cosbyho. Da sa to nejako overit cez VAG?

Inak cosby mi napisal, ze by to malo byt v kanale 30 tak to teraz testujem lebo okamzitu zmenu som nezaregistroval.

Editováno: , autor: potretma
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Kolega má dodělávaný maxík do HTPka po faceliftu a začal mu u tachometru u ujetých kilometrů blikat klíč, že je čas na servis. Proč mu to neukazuje jako mě přímo na maxíku? Mě to začalo dokonce ukazovat odpočet od 2000km a xxx dnů. Bez maxíku ukazuje jen 50km před plánovaným servisem. Má někde chybu? Nemůžu si totiž vybavit, jestli mi zároveň s maxíkem blikal taky ten malý klíč v tachometru.. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolega má dodělávaný maxík do HTPka po faceliftu a začal mu u tachometru u ujetých kilometrů blikat klíč, že je čas na servis. Proč mu to neukazuje jako mě přímo na maxíku? Mě to začalo dokonce ukazovat odpočet od 2000km a xxx dnů. Bez maxíku ukazuje jen 50km před plánovaným servisem. Má někde chybu? Nemůžu si totiž vybavit, jestli mi zároveň s maxíkem blikal taky ten malý klíč v tachometru.. :help:

buď v klidu, svítí to na obou místech, maxík varuje víc dopředu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím, mám nejakú palubnú dosku s Maxidotom, asi to bude z Fábie, a chcel by som vedieť, či sa dá nejako otestovať ( na stole ) či je dobrá, alebo len na súčiastky. Vzadu má dva konektory ( modrý a zelený ), vpredu veľký displej. Na zelenom konektore sú čísla : 992 705 426 A, SWK70338, SW 9.00/HW C9696. Venoval mi to kolega x - rokov dozadu a dnes mi to padlo do ruky. Našiel som aj toto super fórum, tak zistujem čo s tým. Skúsim to aj odfotiť a pošlem foto.

Edit : pripájam foto ...

post-23120-1220543805_thumb.jpg

post-23120-1220543840_thumb.jpg

post-23120-1220543851_thumb.jpg

Editováno: , autor: hulec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte všichni.

Když jsme u těch problému, tak bych taky jeden přihodil. Včera jsem dodělal maxik a když se mě vozidlo vrátilo ze servisu,tak jsem zjistil, že nefunguje ikonka otvírání dveří-kufru. Pro přiblížení mám F-combi 05 po fejstu ve výbavě ambiente, kde byl origo centrál na klíč. Já jsem dodělal origo dálku se sklapovačkama a novou komfort. jednotkou. Kde je chyba? Nevíte někdo. Možná, že jde o špaté nastavení!?! :help:

Předem díky za odpověď.

Chemik1

P.S.- Možná, že se to zde někde řešilo, ale i přes veškerou snahu, se mi to nepodařilo najít.

Věc jsem konzultoval s Bobikem a ten se domnívá, že to bude v kodování? Prosím o radu. :help:

Editováno: , autor: chemik1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravim tu vsetkych vlastnikov maxikov. Tuto temu som preklikal uz asi milion krat ale stale som trosku vedla z toho, ako namontovat maxik. Tak chcem poprosit niekoho, kto by sa troska nudil, ci by nemohol urobit taky malicky uceleny navod ako si ten maxidot namontovat. Vsekci o navodoch ako na to je mnoho kraskych navodov ako si vylepsit tu ktoru fabiu:D

tak ci by sa niekto nepodujal a nevyrobil takyto manual aj k maxikovi. dakujem mooooc krat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Martttin

Je k tomu potreba nasledujici:

1/ nastudovat toto forum

2/ sehnat budiky s maxidotem - udajne zkoncila vyroba, takze to bude asi stale vetsi problem

3/ pokud mas PP, tak pak vymenit kus za kus

4/ pokud nemas PP, tak sehnat potrebne dily (packa, cidlo teploty, konektory, piny....) a dodelat + vymenit kus za kus

5/ podle rocniku vyroby pripadne jeste plovak v nadrzi

6/ znat PIN

7/ provest kodovani a prizpusobeni

Za predpokladu, ze jsi uspesne absolovoval bod 1/ a mas budiky, v aute PP a znas PIN starych budiku tak je to tak na cca 10 - 15min. Pokud se na to necitis, nebo nemas VAG, tak se do toho radsi nepoustej a koukni se do sekce bazar a tam si nekoho vyber kdo Ti to udela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • Pawouk změnil název na Maxi Dot - Dodělávka

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...