Přejít na obsah

Volba tlumicu


krysarr

Doporučené příspěvky

Tak mám na autě hozené Bilsteiny B 4. Zatím jsem s tím ujel cca. 10 km a je to tvrdší než ty, co tam byly ty z prvovýroby. Tak uvidíme, jak se budou chovat dále...:-)

No, tak to ty moje Kayaby sou tvrdsi taky ;) Potrebuju ty Bilsteiny nekde zkusit. Porad nak citim, ze to neni ono. Zvyknul sem si na podrncavani, na tu NESKUTECNOU stabilitu na silnici, ale na horsi silnici mi to porad nedela dobre a mam na tom nakejch 600km. Tak vam nevim, pockam do Hradce, chci se svezt s nekym, kdo ma B4 nebo jinej podvozek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kámoš je měl na Octě (najezdil jsem s tim cca 1000) a reklama zklamala.Žádnej zázrak.To Bilsteiny a Kayby jsou o něčem jiným!!!A teď to má na Nisanu Suny 2.0 GTI a po 15000 mu začali vrzat.Tak má rada je-RUCE PRYČ!!!Ale je to jen a jen tvá volba. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pred hodinou jsme u znamiho na zvedaku koply ty KAYABY teda zatim jen na predek vzhledem k casove tisni zadky se budou delat pozdeji. musim rict je to libovka jde o EXCEL G a o proti origo tlumicum na kterych bylo najeto nejakych 90 000km je to mazec naklon auta a prujezd zatacek fakt bomba bych rek tak o polovinu lepsi a nejvice me prekvapilo to z ceho jsem mel napred tak trochu obavy ze to bude tvrdsi. opravdu jsem to necekal ze ve spojeni ze 17tkama na kterych jezdim to bude jeste vetsi komfort co se tyce prujezdu jak vetsich tak mensich nerovnosti a nebo jizdy po kostkach ktere mame po cele obci zadne duneni nebo ty otresne razy do karoserie po prujezdu nerovnosti ktere jsem mel ze predni napravnice stejne jako ze zadni na denim poradku. ted to muzu porovnat s toho duvodu ze na zadni ose jsou jeste stale origo tlumice ktere delaji stale ty supky do karoserie a i kdyz jsou nove zatim jen ty predky tak ty prujezdy zatocin super si nedokazu predstavit az to bude komplet.na sportovnich tlumicich jsem zatim nejezdil a asi ani nebudu. neni duvod KAYBA EXCEL G je o proti origo tlumicum na uplne jine urovni coz me max dostacuje coz jsem ani necekal lepsi komfort a pritom daleko agresivnejsi prujezd zatacek velice rozumnej kompromis. a to jsem mel ty origo podle testu tak z 80 procent o.k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kluci, nechcete nekdo ty moje? Ja sem si sice naprosto zvyknul, je to parada, sedi to jako krava, no proste LAHODA, ale pritule se mnou nechce jezdit, ze to drnca a ze jezdim jako blazen ;):( Mam na nich 900km, klidne dopreju testovaci jizdu :)

2Beny: jestli je ExcelG o polovinu lepsi, ty ULTRA SR jsou proti origo o 200% lepsi, odkud si? Ze bysme udelali testovaci jizdy :) Taky mne u tech mejch prekvapuje, ze takovy to mlaceni pri vjezdu do diry nebo pri jizde po kostkach, ze je tak polovicni, maximalne, proste uplne o necem jinym. Ale samozrejme ta rana je tuzsi, tvrdsi, ale ma to uplne jinej prubeh a zdaleka to tak nemlati. A ted, co sem dal novou zadni napravu, je to uplne o necem jinym, nevrzat mi plasty ve dverich a nemlatit mi neco v patejch vratech, tak je tichoucko :) Jak pises, jestlis mel na puvodnich 90000km najeto a ted mas vetsi komfort a lepsi prujezdy zatacek, je to hodne i tim, ze mas proste novy tlumice (jakykoli), i kdyz o Kayabe uz vim svy, KVALITA icon_cool.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kluci, nechcete nekdo ty moje? Ja sem si sice naprosto zvyknul, je to parada, sedi to jako krava, no proste LAHODA, ale pritule se mnou nechce jezdit, ze to drnca a ze jezdim jako blazen ;):( Mam na nich 900km, klidne dopreju testovaci jizdu :)

2Beny: jestli je ExcelG o polovinu lepsi, ty ULTRA SR jsou proti origo o 200% lepsi, odkud si? Ze bysme udelali testovaci jizdy :) Taky mne u tech mejch prekvapuje, ze takovy to mlaceni pri vjezdu do diry nebo pri jizde po kostkach, ze je tak polovicni, maximalne, proste uplne o necem jinym. Ale samozrejme ta rana je tuzsi, tvrdsi, ale ma to uplne jinej prubeh a zdaleka to tak nemlati. A ted, co sem dal novou zadni napravu, je to uplne o necem jinym, nevrzat mi plasty ve dverich a nemlatit mi neco v patejch vratech, tak je tichoucko :) Jak pises, jestlis mel na puvodnich 90000km najeto a ted mas vetsi komfort a lepsi prujezdy zatacek, je to hodne i tim, ze mas proste novy tlumice (jakykoli), i kdyz o Kayabe uz vim svy, KVALITA icon_cool.gif

no tim ze mam nove tlumice a ze na puvodnich bylo 90000 je sice pravda ale jel jsem s octou od kamose zrovna dnes co ma nalitano 22000 cistejch km takze jeho origo by mohly bejt gut a pritom s tema EXCEL G rozdil jako krava neni to jen tim ze mam nove ale proste proti origo bych rek ze maj dost navrch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na firemni se davaly sachsi a je to dost neslany nemastny to bych rek ze jsou zase lepsi ty origo o proti tomu sachsu.nevim jak je kdo ulitlej na rezani zatacek ale s temi excel g jsem max spokojen bych rek za malo penez hodne mjuzn.dobre to drzi stopu a pritom komfort co nema ani kamos ze svoji octou co ma nalitano tech 22000km. do budoucna k tem tlumicu prihodim jeste antirolkit z renocaru tusim ze ho ma BORGINO na tom combajnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vychvalujes si to jo?

Pocti si vejs, docela sem se rozepsal :) Uz sem si zvyk a krome mist, kde je blba silnice, je to FICAK :)

se prave bojim ze kdyz je dam tak ve spojeni s tema 18kama to uz nepreziju vevnitr

pkud das ty excel g tak z toho bych strach nemel jak jsem psal mam 17tky a vtom komfortu si o proti origo tlumicum jen chrochtam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tim ze mam nove tlumice a ze na puvodnich bylo 90000 je sice pravda ale jel jsem s octou od kamose zrovna dnes co ma nalitano 22000 cistejch km takze jeho origo by mohly bejt gut a pritom s tema EXCEL G rozdil jako krava neni to jen tim ze mam nove ale proste proti origo bych rek ze maj dost navrch

No to je jasny, znam kvalitu Kayaby ;) Taky si chrochtam kudy chodim, jen na spatny silnici je to horsi :) Origo nejsou nic extra, a to je dela nektery taky Sachs. Odkud si chlape, ze bysme dali druzbu? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...