Přejít na obsah

Volba tlumicu


krysarr

Doporučené příspěvky

kolik v průměru by měly vydržet původní tlumiče na oktě v kombajnu a tdi, kdyz se prevazne jezdi okreska/dalnice, staci orientacne :D

Ja je mel na sedanu (origo) jezdeny tak ze 65% po Praze (tankodrom) prvni asi 125.000km a ted mam 189.000km a daval sem druhy. Zadni byly origo (ale Sachs) a byly blato, predni byly Sachs Super Touring (neorigo) a byly jeste v pohode. Jsou tu urcite i lidi s vetsim najezdem. Rodicove na TDi sedanu maj 110.000km a maj tlumice jeste celkem v pohode, ale je fakt, ze asi tak nerezou zatacky ;) Osobne bych ted menil nejpozdejc po 100.000km at vyjdou testy jakkoliv -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak tu mam jeden mensi update.....

Uz na tom mam najeto asi 1800km a novy postrehy. Zvyknul sem si, fakt hodne sem si zvyknul, a kdyz jedu s necim jinym, tak mam hroznej pocit, ze to plave a nedrzi do zatacek :) Jsem NADSEN! Dneska sem nechal vymenit silentbloky na ramenech, ktery byly prvni a mely temer 190000km, takze tam spis nebyly nez byly. No a vysledek? Tlumice uz nemlati, zmizelo takovy to neprijemny jemny ostry drncani, a drzi to mnohem lip stopu pri brzdeni a zataceni, takze celkove vzato icon_cool.gificon_cool.gificon_cool.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz rozebirate ty tlumice, kdo je vyrobce pro skodu na ORS? nebo tam jsou normal tlumice a jen tuzssi pruziny? na kolik prijdou ORS tlumice? ...ORS se me zda nejlip naladena pro sviznou jizdu ;)

Vim odpoved jen na prostredni otazku, jsou tuzsi, jinac nefim. Vyrobce bych jen tipnul Sachs, ale je to jen prosty hospodsky tip ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
takze Kryssaku,.menil jsi jen teda tlumice,ne pruziuny.....To je dobre,hledam neco lepsiho na zatacky,ale bojim se to poslat dolu :(

Octavka se podle me dost houpe.....

Jojo, dal jsem jenom tlumice. Pruziny jsou puvodni, nechtel jsem dolu, bych to nekde orval, ono uz takhle to staci ;) Octavka je opravdu houpacka, a pokud mas treba Sachsy, jako jsem mel ja, tak ani nemusis na houpacky s detma lol Jestli vahas, co dat, muzem dat testovaci jizdu, pripadne uz jsem v tom zbehlej, tak pis klidne SZ -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Takze se omlouvam,ale dneska jsem koupil ty Excel G. Uz jsem celej nedockavej,jak to bude drepet na ty asfaltce :)

Musime dat pak testovacku alespon zpetne, kdyz se to vcera tak posralo :(

jasny,pocitam s tim :)

ty si tam můžeš dát trubky z lešení, k té tvojí jízdě to stačí :p:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze se omlouvam,ale dneska jsem koupil ty Excel G. Uz jsem celej nedockavej,jak to bude drepet na ty asfaltce :)

Musime dat pak testovacku alespon zpetne, kdyz se to vcera tak posralo :(

jasny,pocitam s tim :)

ty si tam můžeš dát trubky z lešení, k té tvojí jízdě to stačí :p:smich:

Ses zlej lol;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Testujte, testujte a pak sem napište sví poznatky! Protože asi taky budu kupovat Kayaby. Chci si dát na auti něco tvrdšího. Ty origo jsou tak akorád pro starý dědky!

Mám zálusk na Ultra - SR.

Dobrej zalusk, dneska sem se zrovna kochal jejich zlatou barvou pri lakovani zadnich brzd -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Testujte, testujte a pak sem napište sví poznatky! Protože asi taky budu kupovat Kayaby. Chci si dát na auti něco tvrdšího. Ty origo jsou tak akorád pro starý dědky!

Mám zálusk na Ultra - SR.

Dobrej zalusk, dneska sem se zrovna kochal jejich zlatou barvou pri lakovani zadnich brzd -_-

Ty se taky kochej jako kocht :smich:

Až vy se naučíte řídit, tak já budu šu..t ženské :smich:

Jo pánové v tlumičích to vždy není :palec2::p:smich:

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Testujte, testujte a pak sem napište sví poznatky! Protože asi taky budu kupovat Kayaby. Chci si dát na auti něco tvrdšího. Ty origo jsou tak akorád pro starý dědky!

Mám zálusk na Ultra - SR.

Dobrej zalusk, dneska sem se zrovna kochal jejich zlatou barvou pri lakovani zadnich brzd -_-

Ty se taky kochej jako kocht :smich:

Až vy se naučíte řídit, tak já budu šu..t ženské :smich:

Jo pánové v tlumičích to vždy není :palec2::p:smich:

ja jsem se nekochal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...