Přejít na obsah

stahování oken dodělávky


li.ška

Doporučené příspěvky

Pokud budeš dodělávat jen přední okna, tak do A sloupku vede jen + od pojistky, - a 2x CAN, ten chytíš někde poblíž BSG. Takže pohoda. Pokud doděláš i komfortku, tak tam taky + a -, 2x CAN a jeden K-line. To je vše. Přímo z komfortky do sloupků nevede u oken nic.

Nicméně pokud by jsi měl celej novej svazek, kde jsou okna i centrál, natahal bych i ten centrál a zadní okna ( já to tak teda udělal), a potom už není problém ty díly vyměnit.

Tady je případné schéma el.oken a centrálu (předfacelift):el_okna.zip

Editováno: , autor: Strojvůdce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud budeš dodělávat jen přední okna, tak do A sloupku vede jen + od pojistky, - a 2x CAN, ten chytíš někde poblíž BSG. Takže pohoda. Pokud doděláš i komfortku, tak tam taky + a -, 2x CAN a jeden K-line. To je vše. Přímo z komfortky do sloupků nevede u oken nic.

Nicméně pokud by jsi měl celej novej svazek, kde jsou okna i centrál, natahal bych i ten centrál a zadní okna ( já to tak teda udělal), a potom už není problém ty díly vyměnit.

Tady je případné schéma el.oken a centrálu (předfacelift):el_okna.zip

Takze podle vseho by to nemel byt problem, super ...

MAm jeste jeden dotaz... na kabelazi ve dverich je i kabel pro el. zrcatka, muze to nejak vadit kdyz nemam el. zrcatka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tam ničemu nevadí, ale můžeš si to taky natáhnout, je to jen jeden drát. Je taky v tom schématku. A pro jistotu sem napiš, jaké máš čísla na el. motorech stahovaček. Ať víme, že mluvíme o tom samém.

Tak cislo motorku je : 6Q1 959 801 a 6Q1 959 802

Komfortka : 6Q0 959 433 J

Zkousel jsem v ETCE tuhle komfortku najit, ale nedari se mi to.

Muzete mi nekdo poradit jestli tahle komfortka bude spolupracovat s temi motorky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a není komfortka z nějakýho úplně jinýho auta

Ten co mi ji prodaval tak mi rikal ze je z

"Fabii Combi (2002), přední el.okna, 2xairbag, centrál a tato komfortka v ní byla od novoty. Je to origo Škoda Fabia."

Muzete mi nekdo podle cisla motorku a komfortky rict jestli to spolu pojede?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S vlastnej skusenosti viem ze ked dorabas okna netreba konfortku.Ide vsetko aj bez nej. Staci do dveri doviest + a - a CAN.To sa tyka original stahovaciek ktore idu po Cane.

Konfortka sluzi na zatvaranie okien ked podrzis kluc v zamku atd. Ale to zase musis mat origo central.

S konfortkou si hlavu nelam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S vlastnej skusenosti viem ze ked dorabas okna netreba konfortku.Ide vsetko aj bez nej. Staci do dveri doviest + a - a CAN.To sa tyka original stahovaciek ktore idu po Cane.

Konfortka sluzi na zatvaranie okien ked podrzis kluc v zamku atd. Ale to zase musis mat origo central.

S konfortkou si hlavu nelam.

Tak to by bylo super, mam origo, je to primo i s plechama, tak uvidime ...vsude mi rikalli ze komfortku potrbuji....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to můžu potvrdit. Okna jedou i při vytažený pojistce z komfortky, takže fakt není potřeba, když dáš jenom okna. :)

nemá náhodou ta komfortka 433 J alarm?, bych řekl, že ano

To nevim, nikde se mi nedari najit co presne umi .... Myslis ze by to mohl byt problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to můžu potvrdit. Okna jedou i při vytažený pojistce z komfortky, takže fakt není potřeba, když dáš jenom okna. :)

nemá náhodou ta komfortka 433 J alarm?, bych řekl, že ano

To nevim, nikde se mi nedari najit co presne umi .... Myslis ze by to mohl byt problem?

ne to ne, jen pro zajímavost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to můžu potvrdit. Okna jedou i při vytažený pojistce z komfortky, takže fakt není potřeba, když dáš jenom okna. :)

nemá náhodou ta komfortka 433 J alarm?, bych řekl, že ano

To nevim, nikde se mi nedari najit co presne umi .... Myslis ze by to mohl byt problem?

ne to ne, jen pro zajímavost

Jo tak, a Tobe se to podarilo najit v ETCE neboETOSu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
drastys:

post-3479-1188723657_thumb.jpgpost-3479-1188723670_thumb.jpg

Dekuji Ti moc.

Zdravim, mam problem, zapojil jsem okna podle schematu co je uveden vyse a nefunguji mi ... nesviti ani podsviceni ovladacu ... napeti do motorku ale jde to jsem promeril... nemate nekdo nejaky tip kde by mohlbyt problem?

Takze el. okna konecne dodelana a funguji (jedou i bez komfortni jednotky) .... Chtel bych podekovat uzivateli Strojvudce a Cosby za rady, ktere mi to pomohly cele zprovoznit ....

Jeste bych chtel upozornit, ze vy kdo mate BSG 6Q2, tak tam opravdu el. okna nezprovoznite ... timto bych chtel podekovat Cosbymu za rychle dodani BSG 6Q1 ... dekuji Ti Cosby ...

Ted uz zbyva jen predelat podsviceni tlacitek a operace "Přední el. okna" je hotová :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...