Přejít na obsah

Chiptuning - zkušenosti, rady


phill64

Doporučené příspěvky

Jestli mají pobočky to nevím ale jede z Brna čipovat do Klatov a do Strakonic.Kdyby měli pobočky tak by nejel tak daleko.Zítra mě bude kontaktovat tak uvidím.Ale asi to risknu. ;)

Psal mi že mohu využít i pražské pobočky a pak mi napsal: Brno, Praha, Olomouc, Ostrava, JIhlava, Liberec, České Budějovice, a

další... tak nevim. Možná to jsou jenom města kam jezdí ale ty si psal i Klatovy a Strakonice. Kam to teda riskneš?? u toho profituning za 3990??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal mi že mohu využít i pražské pobočky a pak mi napsal: Brno, Praha, Olomouc, Ostrava, JIhlava, Liberec, České Budějovice, a

další... tak nevim. Možná to jsou jenom města kam jezdí ale ty si psal i Klatovy a Strakonice. Kam to teda riskneš?? u toho profituning za 3990??

Asi u profichiptuning protože přijede ke mě domu a kdyby to nestihl časově tak do práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi u profichiptuning protože přijede ke mě domu a kdyby to nestihl časově tak do práce.

A kdy ti to bude dělat?? Dej pak teda vědět jak si se rozhodl a jak to vše dopadlo. Jediný co mě trochu mrzí že neuvidíš přesně to zlepšení když nepůjdeš na měření před a po. Snad to bude znát při jízdě. Pak se ozvi, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdy ti to bude dělat?? Dej pak teda vědět jak si se rozhodl a jak to vše dopadlo. Jediný co mě trochu mrzí že neuvidíš přesně to zlepšení když nepůjdeš na měření před a po. Snad to bude znát při jízdě. Pak se ozvi, díky

Odpoledne maník přijel stáhl program a když to chtěl nahrát do auta tak mu nic nefungovalo.Ještě že tam zůstává původní než se přehraje nový.Jinak jsem byl v pr....li. :aggressive:

A to byl profichiptuning.Tak asi pojedu do toho Berouna .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové dobrá rada nad zlato, destrukce motoru jsou nevratné! Opakuje se to pořád dokola,

nedávejte svá auta nalejvačům. Brzda před, po chipu a hlavně graf v ruce je to nejhlavnější.

Ale jak najít toho pravého?Jsem Od Plzně Jihu a nerad by jsem jel někam daleko.A tady v okolí o nikom nevím.Tak raďte!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jak najít toho pravého?Jsem Od Plzně Jihu a nerad by jsem jel někam daleko.A tady v okolí o nikom nevím.Tak raďte!!!!!

Mám dělané dvě auta u TDI fun-a, pro tebe dost daleko,ale na druhou stranu můžeš spojit dobré s užitečným. Uděláš si výlet napříč republikou. Pokud nechceš extra daleko, tak na vaší straně Dieselpower Chomutov. Jen těmto dvěma bych své auto svěřil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co byste doporučili v praze?? A co www.chiptuning.cz v Kladně?? Někdo nějaké zkušenosti?

Po domluvě je možné udělat chip DIESELPOWER ve variantě Ekonom i v Praze. Více info o variantě Ekonom zde http://race.dieselpower.cz/Produkty/varianty-uprav.php.

Momentálně je možné pořídit úpravu na OII od 6.000,- Kč bez DPH. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku mi to dalo zabrat,než jsem tady pročetl všechny ty i dva roky starý příspěvky

a co www.esotuning.cz ,nemáte někdo s nima zkušenosti ?

pokud se můžu vyjádřit k parkováni s DSG z kopce,tak neni nic jednoduššího,než to pověsit na ručku při zařazeným neutrálu a pak tam teprve dát P(arking).Alespoň já to tak teda dělám u mojeho automatu.Pak když zase zařazuju,tak to jde krásně a bez námahy.

Editováno: , autor: jelito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozdravujem, ak môžem prispieť čo sa týka chiptunnigu tak čo sa pozrieť na firmu www.cimbu.cz, staru OI 1,9 TDI 66KW mi cipli v roku 2004, a to bol citelný rozdieľ, a dodnes na nej jazdím. Žiadna závada, auto funguje ako hodinky. Vo firme máme viac ako 10 OI a OII, diesel aj benzin a skoro všetky sú chipnuté firmou Cimbu. Rozsah najazdených km je od 170 000km do 280tisic km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

A co byste doporučili v praze?? A co www.chiptuning.cz v Kladně?? Někdo nějaké zkušenosti?

V Praze máš možnost www.autochip.cz. Sídlí v Horních Počernicích, čipovali mi Roomstra 1.6MPI a udělali na mě velice dobrý dojem.Z Prahy to máš kousek i k www.cimbu.cz-kousek za Mladou Boleslaví.Cimbu je o dost dražší nežli AutoChip ale měl jsem s nimi velice dobré zkušenosti z minula a tak OII s 1.8TSI mi čipovali oni, Roomstra 1.6MPI nedělají a tak jsem dal šanci AutoChipu a také jsem byl velice spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co tohle.Nezkoušel to někdo?EOBD FLASHER GALLETTO 1260 + upravené chipy http://www.cardiag.cz/cz/autodiagnostika/akcni-sady/eobd-flasher-galletto-1250-upravene-chipy.html

Také by mě zajímalo, jestli to někdo zkoušel a jestli má cenu se tím zabývat?

Slyšel jsem že verze 1250 je nestabilní, tak dávají ver 1245. O ver 1260 jsem neslyšel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem,

rád bych varoval všechny majitele O-II FL 1.8 TSi (předpokladám však, že s ostatnimi FL moxely to bude obdobné, ale nechci předjímat)před tuningem od firmy BSR, u nás zastupovane firmou ADSUM http://www.adusum.cz/BSR-Ceska-republika/

Po 5-ti měsících laborování s jejich SW musím smutně konstovat, že jsem prohrál. Lokálnímu zástupci se jednotku nepodarilo nastavit tak, aby v okamžiku akcelerace motor nezvadl a já odmítám riskovat, že při předjíždění nebudu mít dost času, abych tuto vlastnost předvídal.

ři jakémkoliv problému, nenajdete v ČR žádnou pomoc a ve Švédsku vám doporučí zkontrolovat pneumatiky, tlak v nich a případně povrch vozovky, po ktere jezdite.

Že by se aspon pokusili připojit mé auto k diagnostice a zjistit, co se vlastně děje, je vubec nenapadlo, možná napadlo, ale asi nemají nic na diagnostiku vozů Škoda.

Prostě tragedie, ach joo. Takže BSR už nikdy více, to radši ....

FraZI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na webe sa uz objavili cenniky na upravu OII FL 1.6 TDI CR. mate to uz niekto nahodene?

@TDIfun: ak mas k dispozicii ten soft, vies mi pozriet ake ma ten motor rezervy?

mimochodom k tym devastaciam, pred tymto autom som mal OII 1.9 TDI PD a dal som ju "nachipovat" pri 80.000km. auto malo pri odovzdavani 305.000km a okrem vymeny zotrvacnika pri 240.000km ziadna zavada. najazdim cca 65.000km rocne a auto som velmi nesetril. parametre v prilohe.

post-51136-1277207638,4482_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...