Přejít na obsah

Odstranění DPF filtru částic


TDIfun

Doporučené příspěvky

No abych pravdu řekl,já se ekologii nebráním a každý správný krok vítám-Přeci jen to dýcháme,žijeme v tom,ale podle mě je tohle trochu krok mimo.

Podle mě si automobilky s přísnýmí emisemi neví rady.nejen nafta,ale i benzín.Viz moje problémy se Superbem II 1,8 TSi a ještě jednoho kluka zde z fóra s OII s tím samým motorem.Po ujetí asi 25000 se se studeným motorem skoro nedalo jet-orčí než Š120.Ani jemu ani mi nedokázala Škodovka pomoc.Měnili čidla teploty vody,váhu vzduchu atd.Až jeden garáž mechanik mi poradil jednu věc,tu jde udělal jak sobě tak jemu a je klid.Ve škodovce mi jasně řekli,že všechny tyto problémy se týkají Emisí.

Jinak mi bylo zděleno,že zrovna teď pracují na novým SW pro všechny benzínové motory,protože tyhle problémy co jsem měl se stupňují,hodně zákazníku si na to stěžuje,tak to musí řešit.Týký se to celého koncernu.Jsem zvědav,jak to vyřeší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až jeden garáž mechanik mi poradil jednu věc,tu jde udělal jak sobě tak jemu a je klid.

A muzes prosim napsat jestli to neni tajne co ti garaznik poradil a jake jsi mel vlastne problemy s autem?? Me by to celekm zajimalo...

A jak nekdo pise ze zavady na motorech a financih zakazniku ekology netrapi tak to je mi jasne, ja jen chctel napsat ze vse co snizuje emise ma nekdy negativni vliv na ostatni veci kolem a kolem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odstranění DPF u koncernových vozů s EDC16 již nabízíme poměrně dlouho.

Je to vhodné hlavně pro lidi, kteří mají vůz s DPF (většina nových TDI už ho má) a chtějí zvýšit výkon motoru trochu víc než jen chipem.

Zde je video jedné OII 2.0TDI s odstraněným filtrem a hybrodním turbodmychadlem http://www.youtube.com/watch?v=4bpJ5U5X8jo

Zde pro zajímavost ještě graf: http://fabiator.sweb.cz//fabiator_serie_ST1_ST2.JPG

Ahoj na kolik by mne vyšla tato úprava u Scouta v naftě? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od 1.1.2011 musí být všechny nově přihlašované auta jako EU5. Jestli ste kluci tak šikovný, proč neuděláte diesla co nesazí. Výsledky vaší práce mají spíš opačný učinek.

nech sa celá EU strčí s normami. Pozri sa ako LIAZky, V3Sky a Tatrovky chodia a to je jeden modrý dym. My si ideme hovoriť o ekologii. Amerika na tie normy serie povedzme si narovinu. A to DPF nemá žiadne účinok. Ked zakážu stará vraky tak potom sa o tom bavme ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. To by zde nikdo již s ničím nejezdil.

2 wrccko:

Nicméně se počítá s tím, že taky jednou V3S, Liazky a Tatrovky dojezdí.

O USA bych moc diskuzi nerozváděl:myslím si své.

Jednou prostě začít vyrábět auta s přísnějšíma limitama musíš-podle mě to je docela logické.

Navíc emisní limity nastavuje stát a EU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od 1.1.2011 musí být všechny nově přihlašované auta jako EU5. Jestli ste kluci tak šikovný, proč neuděláte diesla co nesazí. Výsledky vaší práce mají spíš opačný učinek.

Zasadne uprednostnuji auta po tuningu bez koure, takze nehazej vsechny do jednoho pytle.

Dnes jsem odladil DPF O2 16V na 390NM a 170hp, predtim mel odeme chip na 163Hp a jezdil s tim asi 6 mesicu, dnes po pul roce zaplneni filtru 0%!!!!!!

Pri uprave bylo 22% co mi k tomu reknes??? Jak je mozne ze auto s chipem lip spaluje a nezanasi filtr?? treba to je kvalitnim nastavenim. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

ahoj kluci chci se zeptat jestli nemáte někdo zkušenost s odstraněním filtru DPF ?? slyšl jsem že ho rozříznou - vykuchaji a zavaří a přehrajou soft. znáte někoho kdo to má a jak to pak funguje ??

Ano jiz je na to vyreseneje algoritmus. Odstranit obsah filtru a preprogramovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

ahoj kluci.. pred 2 mesici sem si nechal vykuchat DPF filtr a tim padem i soft ale po dvou mesicich se me rozsvitila kontrolka na budikach DPF filtr a nezhasnul mi a ni po tom jak se ma filtr vycistit. navic auto spadlo do nouzoveho rezimu ptz nema vykon . nevite neco o tom to?? navic sem to napojil na vag a ten ukazal chybu nechybu P0000-006 -zkrat na plus nevim co to je a ani mechnik nevi sem upe bezradny, jestli to je nejake cidlo? zkuste pomoci dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...