Přejít na obsah

MDF podložky pod repro


Doporučené příspěvky

Nebude sleva, když máš konkurenci (Olaf)?

Ne, zatím o žádné slevě neuvažuji. A konkurence se nebojím. To už tady bylo před rokem. A zákazníci o té konkurence si pak znovu objednávali MDFka odemě. Protože jim domů přišel balík s hromádkou koleček, které si pak museli dodělat sami!

Já nabízím za cenu 700,-

*prvotřídní zpracování z kvalitní MDF (ne dřevotříska)

*víc jak roční vývoj samotného tvaru a zkvalitnění postupů při výrobě

*kompaktibiltu MDF s dveřmi a výplněmi

*předvtané montážní otvory

*návod kmontáži s fotkama

*rychlost dodání

Je pravda, že je dnes "svoboda trhu", tak že si kup podložky u koho uznáš za vhodné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebude sleva, když máš konkurenci (Olaf)?

Ne, zatím o žádné slevě neuvažuji. A konkurence se nebojím. To už tady bylo před rokem. A zákazníci o té konkurence si pak znovu objednávali MDFka odemě. Protože jim domů přišel balík s hromádkou koleček, které si pak museli dodělat sami!

Já nabízím za cenu 700,-

*prvotřídní zpracování z kvalitní MDF (ne dřevotříska)

*víc jak roční vývoj samotného tvaru a zkvalitnění postupů při výrobě

*kompaktibiltu MDF s dveřmi a výplněmi

*předvtané montážní otvory

*návod kmontáži s fotkama

*rychlost dodání

Je pravda, že je dnes "svoboda trhu", tak že si kup podložky u koho uznáš za vhodné.

O tvém prvotřídním zpracování jsem tu četl hodně příspěvků. :palec2:

Jen jsem chtěl získat nějakou slevu, nic víc. :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Samozřejmě že mám! Ale pro rychlejší vyřízení objednávky mi prosím pište přímo na mejl  Když mi přijde mejl, tak to vím hned. Omlouvám se, mám fakt málo času pořád sem nakukovat, zda se tady neobjeví nějaký další dotaz! Díky za pochopení. :kol-47:

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
Tak, tak, fancarhifi má pravdu. Já mám ESK 165 se žlutou membránou za 4050 kč!! A ty, o kterých vy mluvíte, tj. DSK 165 mají tmavě šedou membránu a jiný tweter. :punk:

A ked chces ESK potrebujes k nim zosilovac pretoze koncovy stupen radia nedokaze vybudit z tychto repro maximum (sada pre pouzitie so zosilovacom), DSK su pre pouzitie s radiom bez zosilovaca..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj všichni,

do nového roku přeji všem jen to nej, nejlepší!

S příchodem nového roku uvádím na trh ještě dokonaleji zpracovné MDF podložky, než tomu bylo minulý rok. Dva nové stroje v dílně, mi hodně ulehčují práci...

Už v hlavě nosím nápad, jak vyrábět ještě lepší už III vývojovou generaci MDF podložek a hlavně ještě více odlehčené! Tak že na jaře se těšte na první prototypy!  (i cena je stejná, jako minulý rok) ...až na to poštovný.

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MDF podložky lépe "drží" reproduktor a zvýší jeho schopnost zahrát nízké kmitočty, kterých je v autě bídně málo. Samozřejmě, že s vytlumenými dveřmi je zvuk zase o kus lepší. MDF se montují na místo nevhodných origo plastových rámečků. Na dveřích a ani na tapecu není potřeba nic upravovat. MDF se jen našroubují do "hmoždinek" po plastu. Já tomu říkám vratný způsob. To znamená, pokud by se například auto za čas prodávalo, tak se MDF i s reproduktory vyšroubuje a vrátí se tam zase ty původní originální věci a drahé kompa zůsatnou doma. V 95% to stejně nový majitel neocení.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha... Dikec, az mi vrati auti ze servisu, tak tomu budu delat asi lepsi zvuk, tak nad tim budu uvazovat. Ted me napral autobus od Student Agency, dopadl jsem jak je na tom avataru. Prej tak za 60 tisic ( A 2 tydny v servisu (

Editováno: , autor: apokus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
driver napsal:
Jsou ještě k mání ty podložky pod repro?

MDF podložek je dost.

Olmouvám se, ale někdy vážně nemám čas sem nakukovat, co je tu za nový dotaz. Nikdy nikoho neodbudu a odpovím na všechny dotazy. Díky.

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

zdravim, chtel bych se podelit o nakupu a montazi mdf + repro, mdf podlozky jsem koupil osobne od MilanaII, repro jsem koupil od jeho bratra "fancarhifi" (http://fancarhifi.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=415&Itemid=94, + tlumící molitan), jsem z olomouce tak proto osobne ne ze bych neveril ceske poste :). Samotny ochod probehl v pratelske atmosfere rekl bych ze az v rodinne.. Jinak k montazi jsem dostal navod + rady kterych neni nikdy dost. Dal samotna montaz probehla bez vetsich problemu, mdf podlozky pasovaly presne a k repru neni co dodat. Po montazi zvuk, dynamika o 100 lepsi nez pred tim. Tak kdyz to shrnu jsem rad ze jsem do toho sel !! Vsem doporucuji :palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...