Přejít na obsah

Vrzaní


kenaj

Doporučené příspěvky

Přátelé, vrzání plastů na palubní desce se tu již mnohokrát řešilo, ale tohle myslím ještě ne. Začala mi strašně vrzat palubka a zjistil jsem, že je to přímo ten celý velký měkčený plast, který se táhne nahoře přes celý předek. Dokonce když jen prstem lehce zmáčknu na měkčeném plastu nad středovým tunelem (nad ventilací) tak to děsně zavrže. Vrže to už i při sebemenší nerovnosti, nebo dokonce už i při otočení volantem na místě :-( Neřešil to už někdo? Možná něčím podložit, nebo tak něco?

Zkuste mi prosím poradit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě taky fakt dost vrže palubka. To je z těch silnic :angry:

Dokonce se mi klepe celý ten přístrojový štít (plexi s budíkama) a celý je tam nějak volně uchycen. Když vrže už tak, že se to nedá vydržet, zamáčknu ho rukou zpátky. Po určité době otřesama stejně zase povyleze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jo tak to ta moja palubka vrze jako hovado tez, ze aj tchina zacala drskovat. ja chlapi nevim co s tem cim to mam podlozit nebo kde tu ludru chytnot at uz nerve (myslim tu palubku)... diky -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Mam fabiu r.vyroby2004je to novy model fabie dufam ze to vrzanie palubovky ma necaka pri kolkych km vam to zacalo vrzat.Mam 45000km a zatial nic nevrze ;)

r.v. 2002 52 tkm a nic.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

r. 2005, 17tis. km a už jsem ohledně vrzání palubky reklamoval kde co :huh:

Teď už se to zdá být v pořádku, ale taky jsem se s tím něco natrápil a najezdil do servisu a to mám ještě štěstí, že mám dobrý servis se vstřícným a ochotným personálem, jinak nevím, nevím -_-

Palubku už (snad ze zoufalství, že je pořád s tím vrzáním otravuju) rozebrali do šroubku i se středovým tunelem a konečně zvítězili, hurá :D Jen mě dobrý pocit z nové Fabči trochu kazí, že mě pro změnu začíná povrzávat něco vzadu, vypadá to snad na opěradlo či opěrku hlavy u zadního sedadla nebo uchycení pásu na zadním sedadle. Takže asi hledání příčiny a reklamačka znovu <_< No jen doufám, že těmahle ptákovinama moje problémy skončí a nikdy mě Fabča nenechá na holičkách, to by si u mě opravdu podělala... :horse:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam MR2005. Od 28000 praskani z leve casti palubky, jak jsou pojistky. 3x sem to reklamoval a az napotreti to vyresili, to uz jsem byl ve stavu ze bych s tim autem neodjel dokud by to nebylo v poradku.

Pokazde mi tvrdili ze vrzou plasty, sloupek volant,... az napotreti zjistili, ze vrzou dva hlinikove profily na kterych drzi palubka, tak mezi ne nastrikali nejakou sracku a zatim je klid.

Zkousel jsem kamosovu Fabii r.v 2003 najeto 20000km a dela mu to uplne to stejne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám najeto asi 50000 a občas to začne povrzávat uprostřed polubní desky, zjistil jsem že stačí rána pěstí (na tu palubku) a je minimálně týden klid, až to přestane pomáhat ta rána pěstí, tak to začnu řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám najeto asi 50000 a občas to začne povrzávat uprostřed polubní desky, zjistil jsem že stačí rána pěstí (na tu palubku) a je minimálně týden klid, až to přestane pomáhat ta rána pěstí, tak to začnu řešit.

To je přesně to, co se řeší vypodložením u středových výdechů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A chrastí někomu přímo to plexi s budíkama? Mě jako svině.

Jinak 51.000 km, r.v.2001 a vrže úplně všechno. Asi je to tím, že původní majitel sám zapojoval alarm (vyndal palubku) a byl náruživý posluchač hudby a všude v autě vedou kabely. Muziku nechal udělat firmě, která musela vyndat všechny obložení a kryty. Když se ty plasty jednou vyndají, už je nikdy nikdo nedá tak jak byly a vržou :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty budíky, to je taky klasika. Jednou za čas stačí vytrhnout ten pogumovaný plastík z pod přístrojového panelu, tam povolit dva šroubky které ten panel drží, panel potlačit trochu nahoru a šroubky utáhnout. Na čas to určitě pomůže. Všelijak se to taky olepuje, já to řeším takto.

Měl jsem v autě sundané kdeco a nevidím důvod, proč by to pak mělo vrzat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
mne to zacalo vrzat vcera jak krava,jako kdybych jezdil se zebrinakem,no odvez sem to do servisu,predbezna cena 3000,tak uvidim co vyresi.ps: stahuje se na tu opravu nejakou dobu zaruka? pac mam obavy jak to tady ctu,ze klid porad nebude. :angry:

ano ako na kazdu opravu .... zaruka 2r

Nevim jak na Slovensku, ale v Cesku tomu tak neni. 2 roky je zaruka pouze na material.

§ 654

(1) Záruční doba je tři měsíce, není-li sjednána nebo zvláštními předpisy stanovena jinak; u stavebních prací je záruční doba nejméně osmnáct měsíců.

(2) Jestliže účelem opravy nebo úpravy je, aby věc mohla být i nadále po delší dobu užívána, stanoví zvláštní předpisy pro opravu nebo úpravu věci záruční dobu delší než tři měsíce, nebylo-li sjednáno jinak. Záruční doba přesahující tři měsíce se může týkat i jen některé součástky. Zhotovitel je povinen vydat objednavateli záruční list s vyznačením záruční doby.

(3) Prohlášením v záručním listě vydaném objednateli může zhotovitel poskytnout záruku přesahující rozsah záruky stanovené v tomto zákoně. V záručním listě určí zhotovitel podmínky a rozsah této záruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne to zacalo vrzat vcera jak krava,jako kdybych jezdil se zebrinakem,no odvez sem to do servisu,predbezna cena 3000,tak uvidim co vyresi.ps: stahuje se na tu opravu nejakou dobu zaruka? pac mam obavy jak to tady ctu,ze klid porad nebude. :angry:

ano ako na kazdu opravu .... zaruka 2r

Nevim jak na Slovensku, ale v Cesku tomu tak neni. 2 roky je zaruka pouze na material.

§ 654

(1) Záruční doba je tři měsíce, není-li sjednána nebo zvláštními předpisy stanovena jinak; u stavebních prací je záruční doba nejméně osmnáct měsíců.

(2) Jestliže účelem opravy nebo úpravy je, aby věc mohla být i nadále po delší dobu užívána, stanoví zvláštní předpisy pro opravu nebo úpravu věci záruční dobu delší než tři měsíce, nebylo-li sjednáno jinak. Záruční doba přesahující tři měsíce se může týkat i jen některé součástky. Zhotovitel je povinen vydat objednavateli záruční list s vyznačením záruční doby.

(3) Prohlášením v záručním listě vydaném objednateli může zhotovitel poskytnout záruku přesahující rozsah záruky stanovené v tomto zákoně. V záručním listě určí zhotovitel podmínky a rozsah této záruky.

mno a je jasno,a mam po zizalkach :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Poslední dobou pozoruji, že při otáčení volantem na jakoukoliv stranu mi něco v palubovce lupne. Je to takový zvuk jako by někdo klepal do plechového víčka. Podobný problém nakousli u OII, ale bez řešení. Není to to klasické vrzání palubovky. Setkal se s tím někdo? :huh:

Neni to problem o kterem jsem psal ja? Dela to i za jizdy, ale jde to nasimulovat i na stojicim voze pokud chytnu nahore volant a tlacim od sebe a k sobe tak to lupe.

...dela to uplne stejne i kamosovi na Fabii.

Me to odstranili. Delali to dva hlinikove profili na kterych drzi palubka. Neco mezi ne nastrikali. Nejakej vosk na dutiny nebo co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...