Přejít na obsah

Nexus octavia II


jpm19

Doporučené příspěvky

Ahoj všem,

koupil jsem oktávku r.07, mám v ní Nexuse, ale bez map..

Nemá někdo, popř. nebyl by někdo ochotný mi je vypálit? Samozřejmě za nějakou úplatu (tekutou..).

Projížděl jsem starší fóra, ale rád bych aktuální mapy a správně vypálené. Bojím se něco objednat za celkem dost peněz, když mi to pak nemusí běhat..

Zároveň by mě zajímalo, jestli už se nenechá "pustit" dvd za nějakou rozumnou cenu. Nemáte kontakt na někoho spolehlivého?

A ještě jeden dotaz, Nexus asi nemá hdd, že? Při navigování musí být tedy cd v přístroji, čímž přicházím o možnost poslouchat cd.

Díky moc za info.

jpm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravim, mám navigaci nexus a pořád sháním mapy. Zkoušel jsem to vypalovat na různý CD, ale nic mi nefunguje. Funguje pouze CD s mapou Německa, která byla v autě když jsem ho koupil. Byl by někdo ochoten mapy vypálit a poslat mi je? Samozřejmě rád zaplatím. Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych rád mapy, ale už od nejmenovaného člena jsem dostal nabídku, která mě vyrazila dech, takže bych rád sehnal mapy, za opravdu rozumnej peníz a ne aby stály skoro jako polovina plné nádrže, Díky . Taky nexus.

Editováno: , autor: vevca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dostal nabídku, která mě vyrazila dech, takže bych rád sehnal mapy, za opravdu rozumnej peníz a ne aby stály skoro jako polovina plné nádrže,

Ja jsem nabizel mapy za 500kc a to nekomu vyrazi dech

Jen tak ze zvědavosti, pokud ti Milhauseknabízel mapy za 500 kč a tobě se to zdá cituju:nabídku, která mě vyrazila dech, za kolik bys chtěl ty mapy?? Co znamená ROZUMNEJ PENÍZ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...