Přejít na obsah

VAG-COM/VCDS/HEX CAN - kabely, sw, atd.


KRYSIMLADE

Doporučené příspěvky

Zdravím ve spolek, mám prosím takový možná hloupý dotaz. Od kamaráda jsem dostal Hex v2 kabel, který u něj někdo zapomněl v dílně a už více jak rok se o něj nikdo nepřihlásil. Kamarád ale neví, co je to zač a ani zda je to originál, nebo čína. Lze to nějak podle fotek poznat? Případně jak to poznat ?

 

S tím souvisí další otázka, a to jak mám ten kabel rozchodit, zda stáhnout přímo vcds z ross-tech stránek, nebo rovnou nějakou "cracknutou" verzi. Byl bych rád, kdyby tam byla čeština. Může někdo poradit, jak teď postupovat, když mám jen kabel o kterém nic nevím a nic víc ? Díky za jakýkoliv tip

1.JPG

2.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Standardni postup:

1. Otevrit viko popelnice

2. Vhodit kabel

3. Zavrit viko popelnice

 

Ekologicky postup:

1. Rozebrat na dily podle materialu

2. Odnest do sběrného dvora

 

P.S. podle fotek bych to tipnul na 99% na klon fake HEX v2. Pro tyto kabely se da stahnout China klon VCDS launcher + driver za netu (viz predchozi strany), ale stejne bude fungovat jen pro auta do MY2017. Upgrade FW tot otazka. Ale hlavne nevis, zda je ten kabel vubec funkcni.

Editováno: , autor: OnMiT312
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkusil z předchozí stránky stáhnout VCDS + Loader a přes loader mi nejde vcds spustit, piše to že se nepodařilo detekovat zařízení a když spustím samotné vcds a dám nastavení a test portu, píše to chybu s ovladači. Stahoval jsem pack VCDS 21.30 a loader 08.021.13

 

 

EDIT : zprovozněno pomocí verze 17.1.3 s loaderem a vypadá to, že plně funkční, pár věcí (denní svícení mlhovkama atd) jsem si už udělal, ale např. mi nejde udělat "Needle Sweep" - protočení ručičkama při zapnutí zapalování, píše to. že kanál není dostupný, to mám chápat tak, že to budíky prostě nepodporujou ?

Editováno: , autor: virten
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Přeji hezký den. Takže když číňan píše a má foto že tam je ST32F429 ARM  a cena 2 100 tak by to měl být OK kabel? Píše tam že se stahuje soft z originál stránek i to že počítadlo může být on line. To by už mohlo fungovat korektně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem automobilovým geekům přeji hezký den. Na základě pročítání tohoto vlákna jsem se rozhodl podělit o vlastní zkušenost s USB kabelem Ross-Tech HEX-V2 (ARM ST32F429), koupený na Aliexpress.

 

Na začátku bych uvedl, že nejsem zastáncem kupování “fake” zařízení a nerad podporuji jiné než originální výrobce a už mám doma originál USB Hex-can, který jsem kupoval před mnoha lety v USA přímo od Ross-tech. Navíc mám v NJ city rodinu a občas se navštěvujem a letos jsme se rozhodli tam za rodinou na prázdniny zaletět…

 

… a tady začíná můj příběh: takže, před více než rokem jsem prodal moji věrně (dlouhá léta sloužící) Octavii 2FL TDi 1.9 77kW MR 2009 a objednal nové koncernově auto Škoda Kodiaq ve verzi L&K MR 2023 s motorem 2.0TDi a výkonem 110kW. Kupuji vždy nové auta a ty použivám co nejdéle a protože to stojí velké peníze a auta mám moc rád, tak se k ním chovám slušně a snažím se o ně starat. Čekal jsem cca rok, ale podle mě to stálo za to. Zjistil jsem, že můj originál kabel z roku 2009 už nepodporuje nové jednotky v moderním autě a usoudil jsem, že koupím nový a to přímo u Ross-tech v USA. Nevidím totiž sebemenší důvod kabel kupovat v Česku za daleko vyšší peníze. Takže objednávka přes web, vyplnění jejich všetečných dotazů a zaplacení. Jelikož mám účet v dolarech, tak jsem platil v této měně.

 

Za dva dny mě z Ross-techu přišel mail s dotazem, proč si nekoupím kabel v CZ? Napsal jsem tedy, že budu pobývat u rodiny v USA a že už jsem jejich klientem a že bych rád kabel koupit u nich a nevidím žádný důvod podporovat přeprodejce v naši předražené zemičce. Reakce nepřišla, částku si z účtu nestrhli a tak jsem pochopil, že na mě z vysoka s*rou a objednávku mě prostě nevyřídí. Překvapil mě tento přístup k zákazníkovi a tak jsem se rozhodl, že už je nebudu podporovat a šel jsem do rizika a koupil kabel po delší rozvaze na Aliexpress.

 

Zboží dorazilo PPL, po objednání za 4 dny z polského skladu a já v duchu začal pochybovat, jestli jsem udělal dobře. V malém balíčku totiž byl jen kabel a mini CD ze SW a návodem na instalaci. Instalace proběhla hladce, kabel si aktualizoval FW a po spuštění anglické verze se vše spojilo s autem a mohl jsem upravovat nastavení jednotek v autě. Přibalená CZ verze SW byla ve verzi 21 a nepodporovala moje auto. Takže, co jsem potřeboval “přeprogramovat” to zvládna nejnovějši verze 23.3.1 VCDS v angličtině a já byl spokojený. Podotýkám, že jsem si před úpravama udělal zálohu všech jednotek, aby v případě problémů, mohl vše obnovit do původního a funkčního stavu. 

 

Dnes jsem se rozhodl, že se podívám na netu po aktualizované verzi VIIPlusLoader a narazil jsem na stránkách MHH AUTO, také na novou verzi CZ software VCDS (ver. 23.3.1)

https://mega.nz/folder/CIk2UaLI#ORjmykOKTDgGkFClCYpHRA 

Odinstaloval starou verzi i s ovladačema a nainstaloval novou anglickou a také nejnovějši českou. Světe div se, ono to funguje naprosto bez problému v obou jazykových mutacích. Po spuštěni VII Plus ve verzi (08.023.07) se po připojení kabelu nainstaloval nový FW (ver. 01.10.02). Nyní už nemusím instalovat rozdílné verze VIIplus pro anglickou nebo českou verzi VCDS, tak jak to bylo v původním návodu na instalaci od číňánků. Opravdu, mohu tento kabel za směšně malý peníz (na rozdíl od originálu) doporučit všem, co se ještě nerozhodli a mají obavu, že bude mít omezenou funkčnost, nebo bude nestabilní. 

 

Na závěr bych se chtěl vrátit k “neoriginálnímu” kabelu a jeho HW.  Vzhledem k tomu, že je proveden velice kvalitně i s detaily, které nikdo neuvidí (a vzhledem k tomu, že mohu porovnat starý originálni Hex-can kabel) domnívám se, že je to originál z továrny v číně, kde se vyrábí pro Ross-tech USA a někdo to tam neoficiální cestou "nakupuje". Co mě k této myšlence vede? Jednak jak už jsem výše uvedl, vysoká kvalita provedení, plná funkčnost, EAN kód, aktualizace FW a SW (bez toho, aniž by se kabel zablokoval) a to u fake výrobků z číny nebývá zvykem. Můžete se sami přesvědčit o detailech z přiložených fotek. Číňan přeci nebude na vnější stranu plastu OBD jednotky lisovat ve vysoké kvalitě informace, které nikdo neuvidí…

 

 

 

 

 

 

 

2908293B-6653-4FBB-A2E2-86718F7B6667.jpeg

750D6863-F09B-4D75-AD98-E80D4765911B.jpeg

D81A2BBD-E964-48D2-A6AC-5CE6DD64024D.jpeg

59D2562E-F56C-4D95-825E-BFE23BE1B557.jpeg

B333E53F-C760-4808-BADC-94999CC78DC7.jpeg

DA2A763D-7F62-4BB4-924F-D1C61B3D5EBE.jpeg

 

062552E4-83CD-4AA1-9871-C964C1968CDA.jpeg

Editováno: , autor: Sw0rdfish
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sw0rdfish: Děkuji za info. Tak jsem si ten kabel objednal. Mohu poprosit o postup? Mohu rovnou nainstalovat českou verzi a vynechat to co pošle čínan? Pokud ano co přesně z balíku mega.nz instalovat, co prvně a co potom aby sw komunikoval v cz. Se v tom ztrácím. Přeji hezký den a díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 8. 2023 na 23:20, sinco napsal:

Sw0rdfish: Děkuji za info. Tak jsem si ten kabel objednal. Mohu poprosit o postup? Mohu rovnou nainstalovat českou verzi a vynechat to co pošle čínan? Pokud ano co přesně z balíku mega.nz instalovat, co prvně a co potom aby sw komunikoval v cz. Se v tom ztrácím. Přeji hezký den a díky.

 

Určitě lze vynechat instalaci od číňana z toho CD vše, kromě VCDS 23.3.1 EN verzi, tedy v případě, že někdo to bude chtít používat v angličtině.

 

Napíši tedy postup instalace:

 

1. je nutno vypnout Defender ve Windows nebo antivirus, popřípadě dát výjimku na spuštění aplikace

2. stáhnout instalační soubor z mega.nz s názvem VCDS_CZ-2331.exe a VIIPlusLoader-08.023.07-FULL-Installer.exe

3. před samotnou instalací odebrat starší SW a ovladače od VCDS a VIIPlusLoader

4. spustit instalaci VIIPlusLoader-08.023.07-FULL-Installer.exe a řidit se pokyny pro instalaci (je v češtině) a po instalaci zakázat spuštění…

5. nainstalovat prvně anglickou verzi VCDS a tam při instalaci zaškrtnout políčko Install 32-bit EXE on 64-bit system a nespouštět VCDS

6. připojit Rosstech kabel k USB portu a spustit VII Plus loader

7. kliknout na tlačítko Více Informací a tam bude vidět info o SW, HW, Datumu vydání, Sériové číslo a verze FW

8. buď si v tuto chvíli kabel automaticky nahraje nový FW a když ne, tak stačí kliknout na Ukončit a kliknout na Spustit VCDS a tam už proběhne aktualizace FW na nejnovější verzi a spustí se VCDS v EN verzi

9. V nastavení  se objeví tlačítko Test kabelu a spuštěním se provede Test portu, potom OK a vlevo dole kliknout na tlačítko Uložit a Konec

10. ukáže se okno VII Plus Loaderu a tam kliknout na Ukončit

11. nainstalovat českou verzi VCDS_CZ-2331.exe a na ploše PC se objeví zástupce VCDS SVO 23.3 

12. opět spustit  VII Plus Loader a přetáhnout zástupce VCDS SVO 23.3 do spuštěného okna VII Plus Loader a spustí se CZ verze

 

13. instalace provedena na NTB HP x2 210 GW 4GB RAM a 128GB eMMC SSD? (strašný šnek), Windows 10 Home (22H2)

 

PS: více ve videonávodu od číňana 🙂

 

závěrem bych jen upozornil, že vše děláte na vlastní riziko a nenesu žádnou odpovědnost za případné komplikace či nefunčnost SW a HW 

 

 

Editováno: , autor: Sw0rdfish
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt moc děkuji za info a postup. Akce skončena a pacient přežil. Zatím jsem to na autě nezkoušel ale fungovat by to mělo, aktualizace proběhla. Ten loader když je po všem a VCDS se už spouští na přímo bych mohl smazat? A druhá otázka po vyhození loaderu do koše-vyjímku-smazaní, po spuštění VCDS hlásí nějaký problém MS antivir? Mám ho vypnutý ale ten zmetek se občas zapne sám, po nějakém čase. Zapomněl jsem před vypnutím tohle vyzkoušet a ten ntb na diagnostiku je něco s eMMC SSD takže podobný šnek a už to mám vše uklizeno. 

 

Edit: Tak mě to nedalo a šel jsem to testnout. Českou verzi musím pouštět přes loader. Pokud ne tak při výpisu chyb se výsledek chyby neukaže kompletní, je tam Shareware verze, pro zobrazení VŠECH chyb 

Editováno: , autor: sinco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 5. 2023 na 10:19, Joco776 napsal:
  • Kdyby někdo chtěl nejnovější verze programu VCDS® 22.3.1 v češtině + VIS.
  • Ve sz. se můžeme domluvit na 🤌🏼 😉
  • Co je nového ve VCDS® 22.3.1.?  🛠


    26.4.2022 vyjela nová verze programu VCDS® 22.3.1
    o    Rozšířeny informace pro chybové kódy řídících jednotek ASAM/UDS.
    o    Podpora nových řídících jednotek ASAM/UDS.
    o    Vylepšení detekce vozidlové platformy.

Snímek obrazovky (167).png

Ahoj ten vis by se hodil ale poslední verze offline je 6.5 a ted je již online. Máč nějakou upravenou? Hodila by se. Díky Pepa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, sinco napsal:

TO pepa.do: Taky bych rád VIS. Díky za info

Musíme vyčkat až se nám ozve tento uživatel : Joco776

 

viz stránka 33

Joco776

  • Kdyby někdo chtěl nejnovější verze programu VCDS® 22.3.1 v češtině + VIS.
  • Ve sz. se můžeme domluvit na 🤌🏼 😉
  • Co je nového ve VCDS® 22.3.1.?  🛠


    26.4.2022 vyjela nová verze programu VCDS® 22.3.1
    o    Rozšířeny informace pro chybové kódy řídících jednotek ASAM/UDS.
    o    Podpora nových řídících jednotek ASAM/UDS.
    o    Vylepšení detekce vozidlové platformy.

Snímek obrazovky (167).png

Editováno: , autor: pepa.do
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Základní věci si dokážeš nakódovat sám s aplikací Carista a ELM adaptérem, otázka do 500Kč. Výhodou je, že ti to zůstane a bude se i hodit do budoucna na případnou diagnostiku :)
Ovládání Caristy je velice jednoduché, v podstatě přepínáš tlačítka.

Otázka ještě, jestli Carista podporuje úpravu tvého auta. To se dá zjistit na webu Caristy.
Mojí F2 před FL to bohužel nepodporuje.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mám nově koupenou v2 co byla doporučována a pár postů zpět a tu jsem měl vyhlídnutou protže se mě zdála jako nej varianta.. Zatím jsem testoval dvě auta a dobrý. Před touto mám bez V2, taky nějaká "lepší verzi" a s tou jsem testoval snad 10 aut a nikdy žádný problém nebyl. Pokud budeš při testování postupovat rozumně, třeba neodpojovat během testu a podobný blbosti tak by problém být neměl. 

 

 

2023 Real V2 23.3.1 22.9 With Logo Hardware HEX V2 Usb Interface ST32F429 Vag Com VAG Diagnostic Coding Function Update Unlimit - AliExpress

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, včera mi dorazil nový Hex v2 od číňana. Nainstaloval jsem software a loader z odkazu který mi poslal. Antivir mám deaktivovaný a internet odpojený. Program jsem spustil přes loader a provedl test kabelu, vše bylo v pořádku. Tak jsem jen na rychlo zkusil spojení s autem a vše proběhlo v pořádku včetně nakodování zobrazení teploty oleje.  Dnes jsme v kodování chtěl pokračovat, ale kabel po připojení do usb pouze rozsvítí červenou a modrou diodu, ozve se zvuk klasickeho připojení usb do windows a po spuštění loaderu po několika testech připojní zobrazí chybu viz. foto. Nesetkal se někdo z vás s podobným problémem? Děkuju za případnou reakciIMG_7191.thumb.JPG.371957a46daea8cbc57e61e48a4f7260.JPGIMG_7192.thumb.JPG.7e4576144797afa73eefd5b6acf0dfe7.JPG

Editováno: , autor: Bukowak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 11. 2023 na 0:08, Bukowak napsal:

Ahoj, včera mi dorazil nový Hex v2 od číňana. Nainstaloval jsem software a loader z odkazu který mi poslal. Antivir mám deaktivovaný a internet odpojený. Program jsem spustil přes loader a provedl test kabelu, vše bylo v pořádku. Tak jsem jen na rychlo zkusil spojení s autem a vše proběhlo v pořádku včetně nakodování zobrazení teploty oleje.  Dnes jsme v kodování chtěl pokračovat, ale kabel po připojení do usb pouze rozsvítí červenou a modrou diodu, ozve se zvuk klasickeho připojení usb do windows a po spuštění loaderu po několika testech připojní zobrazí chybu viz. foto. Nesetkal se někdo z vás s podobným problémem? Děkuju za případnou reakciIMG_7191.thumb.JPG.371957a46daea8cbc57e61e48a4f7260.JPGIMG_7192.thumb.JPG.7e4576144797afa73eefd5b6acf0dfe7.JPG

Po komunikaci s prodejcem nakonec stačilo pc připojit k internetu, připojit kabel a spusit loader, vše je v již v pořádku.  Tzn. můj kabel může a občas dokonce musí být připojn k intenetu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 8. 2023 na 12:06, Sw0rdfish napsal:

Všem automobilovým geekům přeji hezký den. Na základě pročítání tohoto vlákna jsem se rozhodl podělit o vlastní zkušenost s USB kabelem Ross-Tech HEX-V2 (ARM ST32F429), koupený na Aliexpress.

 

Na začátku bych uvedl, že nejsem zastáncem kupování “fake” zařízení a nerad podporuji jiné než originální výrobce a už mám doma originál USB Hex-can, který jsem kupoval před mnoha lety v USA přímo od Ross-tech. Navíc mám v NJ city rodinu a občas se navštěvujem a letos jsme se rozhodli tam za rodinou na prázdniny zaletět…

 

… a tady začíná můj příběh: takže, před více než rokem jsem prodal moji věrně (dlouhá léta sloužící) Octavii 2FL TDi 1.9 77kW MR 2009 a objednal nové koncernově auto Škoda Kodiaq ve verzi L&K MR 2023 s motorem 2.0TDi a výkonem 110kW. Kupuji vždy nové auta a ty použivám co nejdéle a protože to stojí velké peníze a auta mám moc rád, tak se k ním chovám slušně a snažím se o ně starat. Čekal jsem cca rok, ale podle mě to stálo za to. Zjistil jsem, že můj originál kabel z roku 2009 už nepodporuje nové jednotky v moderním autě a usoudil jsem, že koupím nový a to přímo u Ross-tech v USA. Nevidím totiž sebemenší důvod kabel kupovat v Česku za daleko vyšší peníze. Takže objednávka přes web, vyplnění jejich všetečných dotazů a zaplacení. Jelikož mám účet v dolarech, tak jsem platil v této měně.

 

Za dva dny mě z Ross-techu přišel mail s dotazem, proč si nekoupím kabel v CZ? Napsal jsem tedy, že budu pobývat u rodiny v USA a že už jsem jejich klientem a že bych rád kabel koupit u nich a nevidím žádný důvod podporovat přeprodejce v naši předražené zemičce. Reakce nepřišla, částku si z účtu nestrhli a tak jsem pochopil, že na mě z vysoka s*rou a objednávku mě prostě nevyřídí. Překvapil mě tento přístup k zákazníkovi a tak jsem se rozhodl, že už je nebudu podporovat a šel jsem do rizika a koupil kabel po delší rozvaze na Aliexpress.

 

Zboží dorazilo PPL, po objednání za 4 dny z polského skladu a já v duchu začal pochybovat, jestli jsem udělal dobře. V malém balíčku totiž byl jen kabel a mini CD ze SW a návodem na instalaci. Instalace proběhla hladce, kabel si aktualizoval FW a po spuštění anglické verze se vše spojilo s autem a mohl jsem upravovat nastavení jednotek v autě. Přibalená CZ verze SW byla ve verzi 21 a nepodporovala moje auto. Takže, co jsem potřeboval “přeprogramovat” to zvládna nejnovějši verze 23.3.1 VCDS v angličtině a já byl spokojený. Podotýkám, že jsem si před úpravama udělal zálohu všech jednotek, aby v případě problémů, mohl vše obnovit do původního a funkčního stavu. 

 

Dnes jsem se rozhodl, že se podívám na netu po aktualizované verzi VIIPlusLoader a narazil jsem na stránkách MHH AUTO, také na novou verzi CZ software VCDS (ver. 23.3.1)

https://mega.nz/folder/CIk2UaLI#ORjmykOKTDgGkFClCYpHRA 

Odinstaloval starou verzi i s ovladačema a nainstaloval novou anglickou a také nejnovějši českou. Světe div se, ono to funguje naprosto bez problému v obou jazykových mutacích. Po spuštěni VII Plus ve verzi (08.023.07) se po připojení kabelu nainstaloval nový FW (ver. 01.10.02). Nyní už nemusím instalovat rozdílné verze VIIplus pro anglickou nebo českou verzi VCDS, tak jak to bylo v původním návodu na instalaci od číňánků. Opravdu, mohu tento kabel za směšně malý peníz (na rozdíl od originálu) doporučit všem, co se ještě nerozhodli a mají obavu, že bude mít omezenou funkčnost, nebo bude nestabilní. 

 

Na závěr bych se chtěl vrátit k “neoriginálnímu” kabelu a jeho HW.  Vzhledem k tomu, že je proveden velice kvalitně i s detaily, které nikdo neuvidí (a vzhledem k tomu, že mohu porovnat starý originálni Hex-can kabel) domnívám se, že je to originál z továrny v číně, kde se vyrábí pro Ross-tech USA a někdo to tam neoficiální cestou "nakupuje". Co mě k této myšlence vede? Jednak jak už jsem výše uvedl, vysoká kvalita provedení, plná funkčnost, EAN kód, aktualizace FW a SW (bez toho, aniž by se kabel zablokoval) a to u fake výrobků z číny nebývá zvykem. Můžete se sami přesvědčit o detailech z přiložených fotek. Číňan přeci nebude na vnější stranu plastu OBD jednotky lisovat ve vysoké kvalitě informace, které nikdo neuvidí…

 

 

 

 

 

 

 

2908293B-6653-4FBB-A2E2-86718F7B6667.jpeg

750D6863-F09B-4D75-AD98-E80D4765911B.jpeg

D81A2BBD-E964-48D2-A6AC-5CE6DD64024D.jpeg

59D2562E-F56C-4D95-825E-BFE23BE1B557.jpeg

B333E53F-C760-4808-BADC-94999CC78DC7.jpeg

DA2A763D-7F62-4BB4-924F-D1C61B3D5EBE.jpeg

 

062552E4-83CD-4AA1-9871-C964C1968CDA.jpeg

Dobrý den, můžete zde dát přesný odkaz , odkud jste to objednal. 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, THVKam napsal:

Dobrý den, můžete zde dát přesný odkaz , odkud jste to objednal. 

Děkuji

Zdravím, taky bych chtěl vidět odkaz na přesný typ kabelu z těch milioů, jestli je tam ARM, ATMEG, Atmel, ST32F429,.. pak taky možná dopovědět jestli je potřeba mít čistě nainstalovaný windows jelikož mi teď jeden nešel instalovat na již používaný ntb, který se musel celý přeinstalovat a pak diag zase šla. je mi to tedy záhadou je to takové hraní..

 

 

Editováno: , autor: Stefs
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak mé poznatky kabel origo (v podstatě se dá sehnat origo s ARM číná 😉 )  -> ARM (ST32F429). Stačí ale i čína ATMEG162 -> respektive s tímto káblem do 600kč z číny jde v podstatě vše krom pár věcí co jsem zaznamenal například zálohy a obnovy před a po kodování do surového kódu. Jiank s tou čínou ATMEG jde kodovat zatím co jsem dělla vše, světla, CH/LH, Stagging, LED, Pásy,.. no zatím jsem nenarazil na žádný problém. Chyby my to taky zobrazuje všechny. 

 

Zásadní problém proč to lidem nefunguje na Win 10 je instalace samotná. Kdyby měl někdo nějaké dotazy nebo připomínky klidně piště do DM.

 

Ještě jsem chtěl dodat, že mám na tomto káble verzi jak ENG 23.1 tak  CZ 23.1.

 

Editováno: , autor: Stefs
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...