Přejít na obsah

Originální rádio ŠKODA Symphony - VŠECHNY DOTAZY SEM!!!


Host Lacer

Doporučené příspěvky

Tak a je zabudováno!

Je třeba vyndat z auta sedačku. Na to je potřeba tisícihran (12 ti hran) XZN M10. (nástrčka na GOLU, cca 70 Kč - MaV nástroje). Demontovat přední a podle hlavy šroubů do měniče případně také boční plast sedačky. Na montáž držáků jsou díry připraveny-vpředu se použijí šrouby vyndané při demontáži. Do zadních děr je potřeba 2x samořez, případně 2x šroub+matka. Po přišroubování držáku můžeme připevnit CD měnič. Pozor na max délku šroubů M5x8! Nasadit plasty a šešroubovat. Kabel jsem vedl dírou v koberci pod sdačkou (již z výroby) do pravého prahu a dál dopředu a ž k rádiu. kostru jsem našel na rámu palubní desky.

a ještě pár fotek:

post-3994-1197099478_thumb.jpg

post-3994-1197099541_thumb.jpg

post-3994-1197100052_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém se zadáním kódu do rádia. Vše dělám podle návodu, ale rádio ho nechce vůbec příjmout. Chová se jako by na zadání vůbec nereagovalo. Dokonce se ani nezablokuje. Kód zadám, podržím šipku až do ukládání a pak znovu naskočí SAFE "1000" a tak pořád dokola. Dokonce zůstává napsáno 1. pokus. Prosím poraďte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá sa to aj bez vyťahovákov, ale musíš na to ísť s citom - stačí dať dole všetky lištičky, čo sú naokolo a opatrne trocha roztiahnuť ten stredový plast, do ktorého je rádio zasunuté. Vycvakne na jednej strane, opatrne ho potom vycvakneš na druhej strane a šup, je vonku -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádné speciální packy nepotřebuješ, stačí ti dva plíšky dlouhé asi 5cm, široké tak, aby se vešly do těch štěrbinek, tedy asi 6mm, ale tlusté aspoň 1mm (nevím přesně, vím jen, že obyčejný pozinkovaný plech nestačil). zasunou se asi na dva cm a rádio lze lehce vytáhnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě doplním, že výrobcem měniče je Matsushita, Německo - tedy vlastně Panasonic

Překvápko - kdybych to tu nepsal už tolikrát.

Původní měnič pro autorádio Škoda Symphony je Panasonic CX-DP 9060 EN nebo 9061 EN, má jen trošičku inovovaný čelní panel oproti škodováckému (obrázek 1 a 3).

Údajně pasuje i starší model CX-DP 600 AEN, ten má i téměř shodný čelní panel s tím škodovákým (obrázek2).

Smutné je, že dneska je to už pomalu muzeální technika.

Jinak samozřejmě oceňuji perfektní čistou práci :palec2:

post-45-1198290628_thumb.jpg

post-45-1198291323_thumb.jpg

post-45-1198291456_thumb.jpg

Editováno: , autor: Carlo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádné speciální packy nepotřebuješ, stačí ti dva plíšky dlouhé asi 5cm, široké tak, aby se vešly do těch štěrbinek, tedy asi 6mm, ale tlusté aspoň 1mm (nevím přesně, vím jen, že obyčejný pozinkovaný plech nestačil). zasunou se asi na dva cm a rádio lze lehce vytáhnout.

Chtěl jsem to tady taky napsat, ale potom jsem od toho z taktických důvodů upustil. Proč dávat návod různým zlodějíčkům nato, jak to rádio snadno z palubky vytáhnout?

Na druhou stranu mi přijde divné, že se tady nato někdo ptá, vždyť je to jasné, přesně jak píšeš, dva plíšky, podmínkou je, ať se vlezou do těch otvorů, klidně i z hliníkového plechu. Já jsem to vystřihnul ze stahovací SK pásky. Někdo tu psal, že přesně pasuje otvírák z nějakých sardinek, chce to hledat.

Editováno: , autor: pava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že tohle nikomu ze zlodějů nepomůže. Buď to vědí nebo použijí dva šroubováky a sílu. Měl jsem u nějakého auta místo té gumové botky vzadu našroubovaný kus plechu aby nešlo rádio vyndat ani po použití origo vytahováků (sony) a když jsem viděl co napáchali v autě šéfovi při krádeži rádia, tak jsem to zas radši demontoval a řekl si ať si radši vemou rádio než měnit půl přístrojovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...