Přejít na obsah

Originální rádio ŠKODA Symphony - VŠECHNY DOTAZY SEM!!!


Host Lacer

Doporučené příspěvky

Včera jsem odpojoval baterku, na autorádiu se mi pak psalo SAFE a v zápětí CODE a potom 0000, tak jsem zadal kód, ale špatně, v zápětí znovu špatně. V servisu mi zjistili správný kód, ale teď je tu problém. Na rádiu je napsaný SAFE a vlevo malá dvojka, jakože asi 2 pokusy jsem už vyčerpal. A vůbec mi tam nechce skočit možnost zadání kódu. Radili mě, že to mám nechat půl hodiny zapnutý, měl jsem to zapnutý hodinu a nic :( druhý rada byla, že půl hodiny musí být vypnutý, taky nic, poraďte mi prosím, jezdím bez rádia a je to pro mě porod, strašný, dneska 800km, včera 700km bez rádia, zítra 500, prosím pomozte mi někdo, každou radu uvítám. Zkoušel jsem i odpojit baterku, ale docílil jsem tím akorát vymazání dat z PP, jinak rádio beze změny. Jo a je to SYMPHONY z oktávky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle se píše v návodě: :unsure:

Chybné číslo kódu

Jestliže jste omylem zadali chybné číslo

kódu, bliká na displeji indikace "SAFE".

Po několka vteřiinách se opět objeví indikace

"1000". Opakujte nyní zadání bezpečnostního

kódu výše popsaným

způsobem. Byl-li nyní opět zadán a potvrzen

chybný kód, je přiijímač asi na dobu

jedné hodiny zablokovaný.

Po uplynutí přibližně jedné hodiny (přijímač

musí zůstat v této době zapnutý)

můžete opět zadat výše popsaným

způsobem číslo kódu.

Tento cyklus opakujte tak dlouho, dokud

nebylo zadáno správnéčíslo kódu.

V případě, že číslo kódu již neznáte,

obraťte se prosim na Váš servis

Škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle se píše v návodě: :unsure:

Chybné číslo kódu

Jestliže jste omylem zadali chybné číslo

kódu, bliká na displeji indikace "SAFE".

Po několka vteřiinách se opět objeví indikace

"1000". Opakujte nyní zadání bezpečnostního

kódu výše popsaným

způsobem. Byl-li nyní opět zadán a potvrzen

chybný kód, je přiijímač asi na dobu

jedné hodiny zablokovaný.

Po uplynutí přibližně jedné hodiny (přijímač

musí zůstat v této době zapnutý)

můžete opět zadat výše popsaným

způsobem číslo kódu.

Tento cyklus opakujte tak dlouho, dokud

nebylo zadáno správnéčíslo kódu.

V případě, že číslo kódu již neznáte,

obraťte se prosim na Váš servis

Škoda.

Už to funguje díky kluci :palec2::band

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsetkych, nechcem zakladat novu temu, tak snad sa niekto mrkne aj sem a poradi mi.... :palec2:

Mam radio Symphony CD (Fabia), asi pred tyzdnom mi rano napisalo SAFE 0000, nevedel som co to je, ale doftipil som sa, ze chce asi kod, tak som ho tam nahodil a radio islo v pohode o nejake dva dni sa stalo to iste SAFE 0000, dal som kod radio naskocilo, zapol som si CD a po chvili sa radio mimovolne vyplo, po asi 20km som vypol motor aj radio, potom najskor zapol motor a nasledne zapol radio, nahodil som kod, radio sa rozbehlo, chcel som teda vybrat CD, ale napisalo mi NO DISC, tak som to nechal tak, ze skusim neskor. Dalsie rano sa uz radio vobec nezaplo... skusal som aj vyse hodiny nechat radio akoze zapnute, ci sa nahodou neodblokuje, ale nic. Inak auto parkujem von a niekedy nan riadne pali slnko, potom malo aj CD problem prehravat...

To je v skratke asi tak vsetko...

Ak by niekoho nieco napadlo, prosim nech napise, dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobně bych zkontroloval ISO kostku,jestli tam není studeňák na stálé +12-to ohledně toho vypínání,jinak to vypadá na KO rádio

ja sa do toho absolutne nerozumiem, ale tiez som myslel, ci to nebude nejaky studeny kontakt, alebo nejaka poistka tam vzadu na radiu nie je nahodou? len nemam ani tie veci na vytiahnutie radia...

ak by som nieco zistil, alebo by maeste napadlo, tak sa ozvem, zatial dik :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klucíí, díky za rady, včera sem to tu pročítal, páč se mi v mé fabině také šprajclo rádio symphony (měl sem vyštavenou baterku :feve: ) a dvakrát sem zadal blbej kod, pak sem si ho našel ale už bylo pozdě...ty tři dny bez autoradia byly děsný ale ted už fachá..stačilo něco přes hodinu nechat zaplé a už to fachá :):palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

o víkendu jsem se rozhodl, že si namontuju zadní repro do kombika. To, že tam nemám kabely vím,a vím kudy a jak je protáhnout. Skončil jsem všeak na malé kravince. Nevím kam mám napinovat kabely do ISO konektoru.

Mám symphony radio ale původně tam bylo MS402. Vzadu jsou pouze dva konektory. černý, ten je plný a pak hnědý konektor, ten má nějaké volné pozice. Prosím poraďte kam mám zapíchnout ty kábly nebo se zapíchnu sám :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uz mam verdikt zo skodovky, vraj napajanie je OK, ale ked robili diagnostiku radia, tak ze to neodpovedalo a je KO

co ma stve je, ze sa chystam na dovolenku a kludne by som dal to radio aj opravit, ale to uz za tych par dni asi nie je realne stihnut, tak sa teraz neviem rozhodnut...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, zdravim vsechny co maji stejny dotaz na ty MPtrenky ;) ja byl dnes ve Skodovce a bylo mi receno ze nikoliv... Ovsem jak to tady procitam tak jim moc neverim....

Budu patrat dale, pripadne radio pujde do "laboratore" abych se presvedcil..Nicmene pokud uz nekdo na neco prisel byl bych rad kdyby to hodil do placu :-) diky, hezky den a mnoho uspechu v pokusech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chystam se koupit tu redukci a testnout to. Radio mam vytazeno a je tam volna zasuvka ktera je asi shodna s tou co prodavaji /Conrad - redukce/. Jestli je nekdo schopen poradit jak nastavit radio az to tam "zasunu" :-) , napiste prosim cislo tel. a zavolam pro pripadnou radu,kdyby se nedarilo. Kuju :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chystam se koupit tu redukci a testnout to. Radio mam vytazeno a je tam volna zasuvka ktera je asi shodna s tou co prodavaji /Conrad - redukce/. Jestli je nekdo schopen poradit jak nastavit radio az to tam "zasunu" :-) , napiste prosim cislo tel. a zavolam pro pripadnou radu,kdyby se nedarilo. Kuju :-))

no muzes si postavit zarizeni, ktere bude komunikovat s radiem a tvrdit mu, ze tam je changer. ostatne ted ve zbytcich casu se na tom chystam pracovat a zaroven to udelat tak, ze budu moci sveho ipoda ovladat z panelu radia. jedine, co budu muset pouzit asi bude externi displej, protoze neopticka komunikace nema ve standardu mp3 a tim padem i prenos id3 tagu. takze tohle tam proste bez upravy firmware radia nedostanu.

a jinak radio nenastavis. sice nemam zkusenosti s temito typy radii, ale ostatni vw koncern nemaji zadnou skrytou volbu na zapnuti aux vstupu. snad jen ty nejnovejsi, ale tam to musis poslat jako prikaz po sbernici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chystam se koupit tu redukci a testnout to. Radio mam vytazeno a je tam volna zasuvka ktera je asi shodna s tou co prodavaji /Conrad - redukce/. Jestli je nekdo schopen poradit jak nastavit radio az to tam "zasunu" :-) , napiste prosim cislo tel. a zavolam pro pripadnou radu,kdyby se nedarilo. Kuju :-))

no muzes si postavit zarizeni, ktere bude komunikovat s radiem a tvrdit mu, ze tam je changer. ostatne ted ve zbytcich casu se na tom chystam pracovat a zaroven to udelat tak, ze budu moci sveho ipoda ovladat z panelu radia. jedine, co budu muset pouzit asi bude externi displej, protoze neopticka komunikace nema ve standardu mp3 a tim padem i prenos id3 tagu. takze tohle tam proste bez upravy firmware radia nedostanu.

a jinak radio nenastavis. sice nemam zkusenosti s temito typy radii, ale ostatni vw koncern nemaji zadnou skrytou volbu na zapnuti aux vstupu. snad jen ty nejnovejsi, ale tam to musis poslat jako prikaz po sbernici.

Jak moc je slozite udelat zarizeni, ktere by se tvarilo jako charger ? Staci mi jen pro prepnuti do stavu prehravani cd, nemusim pripojene zarizeni ovladat pomoci panelu autoradia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chystam se koupit tu redukci a testnout to. Radio mam vytazeno a je tam volna zasuvka ktera je asi shodna s tou co prodavaji /Conrad - redukce/. Jestli je nekdo schopen poradit jak nastavit radio az to tam "zasunu" :-) , napiste prosim cislo tel. a zavolam pro pripadnou radu,kdyby se nedarilo. Kuju :-))

no muzes si postavit zarizeni, ktere bude komunikovat s radiem a tvrdit mu, ze tam je changer. ostatne ted ve zbytcich casu se na tom chystam pracovat a zaroven to udelat tak, ze budu moci sveho ipoda ovladat z panelu radia. jedine, co budu muset pouzit asi bude externi displej, protoze neopticka komunikace nema ve standardu mp3 a tim padem i prenos id3 tagu. takze tohle tam proste bez upravy firmware radia nedostanu.

a jinak radio nenastavis. sice nemam zkusenosti s temito typy radii, ale ostatni vw koncern nemaji zadnou skrytou volbu na zapnuti aux vstupu. snad jen ty nejnovejsi, ale tam to musis poslat jako prikaz po sbernici.

Jak moc je slozite udelat zarizeni, ktere by se tvarilo jako charger ? Staci mi jen pro prepnuti do stavu prehravani cd, nemusim pripojene zarizeni ovladat pomoci panelu autoradia.

no predstavujes si to jak hurvinek valku. oficialni info pred pustenim je takovato. radio se zepta, jestli je pritomny changer a ten mu cyklicky odpovida. ve chvili, kdy se vlozi disk ( vybiram tu jednodussi variantu, pac je pak jeste changer do kufru s cd magazinem a tam to funguje krapet jinak ), changer posle info o tom, ktery disk byl vlozen, informaci o nacteni toc tabulky a posleze informaci o tom, ze disk zacal byt prehravan vcetne informaci o prehravani. samozrejme moznosti je hodne, ale na to si chce vzit to radio, datasheet a popis komunikace, obcas digiosciloskop a samozrejme mit dobre znalosti v programovani mikroradicu, pac nepocitam s tim, ze byste pouzivali v aute pc :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

porad to nejde v editaci prispevku

vkladam sem iba link na imageshack. stale to nie je opraveme....

tak jestli to nebude tím, že jste neřekli, že nejdou vkládat při editaci - úpravě příspěvku, na to se musí podívat admini, při novém příspěvku vkládat jdou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...