Přejít na obsah

RHAPSODY DO OCTAVIE I


Fredy

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
Can komunikace,ale pokud to máš v Octávii po 8/00 máš smůlu

Uvazuju o koupi Rhapsody...a pokud mam r.v. 11/2000 tak ho tam nezapojim??

Prosiiim poradte mi nekdo, dost o tom radiu uvazuju a nerad bych prisel na to ze ho v aute nezapojim. Podle me staci jen natahnout CAN a melo by to slapat...ale rad bych slysel nazor odbornika. mam OCTU 11/2000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mělo by to jít

Koukal sem, ze jsou dva typy Rhapsody, starsi a novejsi MR04. jakej je mezi nima rozdil? Pujdou mi obe?

Cosby, jenom se jeste pripominam, kdyby se objevila mala navigace nebo Rhapsody - radsi novy..mel bych zajem ;-) (Psal sem ti SZ)

Poradte prosim...pri moji smule to radio sezenu a pak zjistim ze tam nebude fungovat :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na tohle se už ptal někdo u navigace a i u symphony...koukni na stránky Stualarmu tam na to maj takovej modul

Jo jo koukal sem ze existuje modul, ktery se chova "jako" menic, zajimalo me, jesi nema Skoda nejaky jiny elegantnejsi reseni...Videl sem to na Superbu, kterej vystavoval skodovackej salon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo je vyrobce Rhapsody...Blaupunkt? Zajimala by me kvalita tuneru, slysel jsem tuner na Gamme, kterou Blaupunkt vyrabi a tam nema chybu (Pri srovnani napr. s tunerem v Pioneerovi za 7000Kc). Tuner v Symphony, aspon podle reakci lidi na foru, za moc nestoji..Tak bych rad vedel jak je na tom Rhapsody...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
Sháním do své Octavie autoradio Škoda Rhapsody. Neví někdo, kde by se dalo sehnat? Samozřejmě myslím starší, ale plně funkční. Díky.

A nové za 5.500kč bys nechtěl?? A ještě mi prozraď, proč ho chceš, neumí ani mp3

Ty bys věděl, kde ho sehnat? Určitě bych si ho vzal. Nové ještě lepší, než starší. To, že neumí MP3 nevadí. Mám mraky CD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...